midori - en to ckb translation catalogue (103 entries)

en: Midori
ckb: میدۆری

en: Web Browser
ckb: وێبگه‌ڕ

en: Midori Web Browser
ckb: وێبگه‌ڕی میدۆری

en: Browse the Web
ckb: وێبگەران

en: Internet;WWW;Explorer
ckb: ئنتەرنێت ; WWW ; دۆزەر

en: New Tab
ckb: تابێکی نوێ

en: New Window
ckb: پەنجەرەیەکی نوێ

en: New Private Browsing Window
ckb: پەنجەرەیەکی نوێ بۆ وێبگەرانی شەخسی

en: Midori Private Browsing
ckb: وێبگەرانی شەخسی میدۆری

en: Private Browsing
ckb: وێبگەرانی شەخسی

en: Open a new private browsing window
ckb: پەنجەرەیەکی نوێ بۆ وێبگەرانی شەخسی بکەرەوە

en: Snapshot saved to: %s
ckb: وێنەکەو پاشەکەوت کرا بۆ: %s

en: Run ADDRESS as a web application
ckb: ناونیشانەکە وەکوو بەرنامە پیشان بە

en: ADDRESS
ckb: ناونیشان

en: FOLDER
ckb: بوخچە

en: Private browsing, no changes are saved
ckb: وێبگەرانی شەخسی - گۆڕانکاریەکان پاشەکەوت ناکرێن

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
ckb: پەنجەرەیەکی سادەی +GTK لەگەڵ WebKit, پێکچوو بۆ GtkLauncher

en: Show a diagnostic dialog
ckb: دیالۆگێکی دەستنیشانکەر پیشانبدە

en: List available commands to execute with -e/ --execute
ckb: فەرمان لیست بکە بۆ  جێبەجێکردن لەگەڵ -e/ --execute

en: Display program version
ckb: وەشانی بەرنامەکە پیشانبدە

en: Addresses
ckb: ناونیشانەکان

en: PATTERN
ckb: شێواز

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
ckb: دوای SECONDS چركەی بێچالاکی میدۆری نوێکەرەوە

en: Error: "gdb" can't be found
ckb: هەڵه: "gdb" نەدۆزرایەوە

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
ckb: تکایە هەڵەی بەرنامە بنێرە بۆ:

en: Check for new versions at:
ckb: بۆ وەشانی نوي بڕۆ بۆ:

en: An unknown error occured
ckb: هەڵەیەکی نەناسراو ڕوویدا

en: _Bookmarks
ckb: ـخوازراوەکان

en: Add Boo_kmark
ckb: خوازراوەکە پاشەکەوتکە

en: _Extensions
ckb: _زیادکراوەکان

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
ckb: _مێژوو

en: _Userscripts
ckb: _سکریپتی بەکارهێنەر

en: User_styles
ckb: شێوازی_بەکارهێنەر

en: New _Tab
ckb: تابی_نوێ

en: _Closed Tabs
ckb: _تابی داخراوو

en: New _Window
ckb: په‌نجه‌ره‌_نوێ

en: New _Folder
ckb: _بەرگێکی نوێ

en: [Addresses]
ckb: [ناونیشان]

en: File not found.
ckb: فایلەکە نەدۆزرایەوە

en: Malformed document.
ckb: شانکی خراپ

en: Go forward to the next page
ckb: بەرەوپێش بۆ لاپەڕەى داهاتوو

en: Web Search…
ckb: گەڕان

en: Reload the current page
ckb: لاپەڕەى ئێستا تازە بکەرەوە

en: Stop loading the current page
ckb: کردنەوەی لاپەڕەى ئێستا بوەستێنە

en: Failed to update title: %s
ckb: نوێکاری %s شکستی هێنا

en: Unexpected setting '%s'
ckb: دانانەوەى چاوەروان نەكراو '%s'

en: Unexpected action '%s'.
ckb: كارى چاوەروان نەكراو '%s'.

en: %s (Private Browsing)
ckb: (وێبگەڕانی شەخسی)%s

en: Select [text]
ckb: هەڵبژاردنی [ نووسين ]

en: Bookmarks
ckb: دڵخوازەکان

en: New Folder
ckb: بوخچه‌یه‌كی نوێ

en: Edit Folder
ckb: گۆڕینی بوخچە

en: New Bookmark
ckb: دڵخوازێکی نوێ

en: Edit Bookmark
ckb: دڵخوازەکە بگۆڕە

en: Save file as
ckb: فایل پاشەکەوتکە

en: A new window has been opened
ckb: پەنجەرەيێكى نوێ کرایەوە

en: A new tab has been opened
ckb: تابێکی نوێ کرایەوە

en: Save file
ckb: پاشەکەوتکردن

en: Open file
ckb: فایلێک بکەرەوە

en: Empty
ckb: بەتاڵ

en: Arora
ckb: ارۆرا

en: Kazehakase
ckb: کازەهەکازە

en: Opera
ckb: ۆپێرا

en: Konqueror
ckb: كۆنكوێره‌

en: Epiphany
ckb: ێپیفانی

en: Firefox (%s)
ckb: فایەرفۆکس (%s)

en: Midori 0.2.6
ckb: میدۆری 0.2.6

en: Netscape Bookmarks
ckb: دڵخوازەکانی Netscape

en: A lightweight web browser.
ckb: وێبگەڕێکی سووكە كێش

en: _File
ckb: _په‌ڕگه‌

en: Open a new window
ckb: پەنجەرەيێكى نوێ بکەرەوە

en: Open a new tab
ckb: تابێکی نوێ بکەرەوە

en: Open a file
ckb: په‌ڕگه‌ بكه‌ره‌وه‌

en: _Save Page As…
ckb: _لاپەڕەکە پاشەکاوتبکە وەک...

en: Save to a file
ckb: پاشەکەوتکردن بۆ بەرگەیەک

en: _Edit
ckb: _ده‌ستكاریی

en: _Find…
ckb: _دۆزینەوە...

en: Find a word or phrase in the page
ckb: لەم لاپەڕەیا بۆ وشەیەک بگەڕێ

en: Find _Next
ckb: پاش_ئه‌وه‌ بدوۆزه‌ره‌وه‌

en: Find _Previous
ckb: دۆزینه‌وه‌ی_پێشوو

en: _View
ckb: _بینین

en: View _DOM Source
ckb: DOM Source_ببینە

en: Scroll _Left
ckb: سکڕۆڵ _بۆ چەپ

en: Scroll _Down
ckb: سکڕۆڵ _بۆ خوارەوە

en: Scroll _Up
ckb: سکڕۆڵ _بۆ سەرەوە

en: Scroll _Right
ckb: سکڕۆڵ _بۆ ڕاست

en: _Readable
ckb: _دیار

en: _Go
ckb: _بڕۆ

en: Go back to the previous page
ckb: بڕۆ بۆ لاپەڕەی پێشوو

en: Next or Forward
ckb: بۆ پێشەوە

en: _Homepage
ckb: لاپەڕەی سەرەتا

en: Go to your homepage
ckb: بڕۆ بۆسەر لاپەڕەی سەرەتا

en: Empty Trash
ckb: بەتاڵکردنەوەی تەنەکەخۆڵ

en: Add a new _folder
ckb: دانانی _بەرگێکی نوێ

en: _Previous Tab
ckb: _گه‌ڕانه‌وه‌ی دانه‌

en: _Next Tab
ckb: _داهاتوو دانه‌

en: _Help
ckb: _یارمه‌تی

en: _Tools
ckb: _ئامراز

en: _Web Search…
ckb: گەڕان

en: Run a web search
ckb: بگەڕێ

en: Menu
ckb: لیسته‌

en: Show Homepage
ckb: پیشاندانی لاپەڕەی سەرەتا

en: Show Blank Page
ckb: پیشاندانی لاپەڕەی بەتاڵ
