midori 0.2.0 - en to cs translation catalogue (625 entries)

en: Web Browser
cs: Internetový prohlížeč

en: Midori Web Browser
cs: Internetový prohlížeč Midori

en: Browse the Web
cs: Prohlížet internet

en: New Tab
cs: Nová karta

en: New Window
cs: Nové okno

en: New Private Browsing Window
cs: Nové okno soukromého prohlížení

en: Midori Private Browsing
cs: Midori - soukromé prohlížení

en: Private Browsing
cs: Soukromé prohlížení

en: Open a new private browsing window
cs: Nové okno soukromého prohlížení

en: Snapshot saved to: %s
cs: Snímek uložen do: %s

en: Run ADDRESS as a web application
cs: Spustit řetězec ADRESA jako webovou aplikaci

en: ADDRESS
cs: ADRESA

en: Use FOLDER as configuration folder
cs: Použít řetězec SLOŽKA jako složku konfigurace

en: FOLDER
cs: SLOŽKA

en: Private browsing, no changes are saved
cs: Soukromé prohlížení, bez uložení změn

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
cs: Přenosný mód, všechny soubory jsou na jednom místě

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
cs: Obyčejné okno s jádrem WebKit, obdoba GtkLauncher

en: Show a diagnostic dialog
cs: Zobrazit diagnostické dialogové okno

en: Run within gdb and save a backtrace on crash
cs: Spustit v gdb a uložit ladicí informace v případě pádu

en: Run the specified filename as javascript
cs: Spustit zadaný soubor jako javascript

en: Take a snapshot of the specified URI
cs: Získat snímek zadané adresy URI

en: Execute the specified command
cs: Spustit zadaný příkaz

en: List available commands to execute with -e/ --execute
cs: Seznam dostupných příkazů spustitelných s parametrem -e / --execute

en: Display program version
cs: Zobrazit verzi programu

en: Addresses
cs: Adresy

en: Block URIs according to regular expression PATTERN
cs: Blokovat adresy URI pomocí regulárního výrazu REGVÝRAZ

en: PATTERN
cs: REGVÝRAZ

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
cs: Restartovat aplikaci Midori po SEKUNDY sekund neaktivity

en: SECONDS
cs: SEKUNDY

en: Error: "gdb" can't be found
cs: Chyba: program "gdb" nebyl nalezen

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
cs: Komentáře, požadavky a hlášení o chybách posílejte na:

en: Check for new versions at:
cs: Zjistěte dostupnost nové verze na:

en: An unknown error occured
cs: Došlo k neznámé chybě

en: _Bookmarks
cs: _Záložky

en: Add Boo_kmark
cs: _Přidat záložku

en: _Extensions
cs: _Rozšíření

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
cs: _Historie

en: _Userscripts
cs: _Uživatelské skripty

en: User_styles
cs: Uživatelské _styly

en: New _Tab
cs: Nová _karta

en: _Transfers
cs: _Přenosy

en: Netscape p_lugins
cs: Zásuvné moduly ap_likace Netscape

en: _Closed Tabs
cs: _Zavřené karty

en: New _Window
cs: Nové _okno

en: New _Folder
cs: Nová _složka

en: [Addresses]
cs: [Adresy]

en: File not found.
cs: Soubor nebyl nalezen.

en: Malformed document.
cs: Nesprávný formát dokumentu.

en: Unrecognized bookmark format.
cs: Neznámý formát záložek.

en: Go forward to the next page
cs: Přejít vpřed (na následující stránku)

note: i18n: Visit the following logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the next sub-page
cs: Přejít na následující podstránku

en: Web Search…
cs: Hledat na webu…

en: Reload the current page
cs: Znovu načíst tuto stránku

en: Stop loading the current page
cs: Zastavit načítání této stránky

en: Failed to update title: %s
cs: Nepodařilo se aktualizovat titulek: %s

en: Value '%s' is invalid for %s
cs: Hodnota '%s' je pro %s neplatná

en: Unexpected setting '%s'
cs: Neočekávané nastavení '%s'

en: Unexpected action '%s'.
cs: Neočekávaná akce '%s'.

en: %s (Private Browsing)
cs: %s (Soukromé prohlížení)

en: Failed to insert new history item: %s
cs: Nepodařilo se vložit novou položku historie: %s

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Add to _Speed Dial
cs: Přidat do _rychlého přístupu

en: Save file as
cs: Uložit soubor jako

en: Save associated _resources
cs: Uložit připojené _zdroje

en: A new window has been opened
cs: Bylo otevřeno nové okno

en: A new tab has been opened
cs: Byla otevřena nová karta

en: Save file
cs: Uložit soubor

en: Reload page without caching
cs: Znovu načíst stránku bez použití mezipaměti

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: To use the above URI open a news aggregator. There is usually a menu or button "New Subscription", "New News Feed" or similar.
    Alternatively go to Preferences, Applications in Midori, and select a News Aggregator. Next time you click the news feed icon, it will be added automatically.
cs: Použijete-li výše uvedenou adresu URI, otevře se agregátor zpráv (čtečka RSS). Obvykle se v něm nachází položka nabídky nebo tlačítko "Nový kanál" (nebo s podobným názvem). Další možností je změna nastavení aplikace Midori (Upravit -> Nastavení -> záložka Aplikace, položka Čtečka RSS). Dalším kliknutím na ikonu RSS přidáte kanál přímo do čtečky.

en: New feed
cs: Nový kanál

en: Add a new bookmark
cs: Přidat novou záložku

en: Empty
cs: Prázdné

en: Toggle text cursor navigation
cs: Přepíná navigaci pomocí kurzoru

en: Pressing F7 toggles Caret Browsing. When active, a text cursor appears in all websites.
cs: Stisk klávesy F7 přepíná funkci ovládání pomocí kurzoru. Když je aktivní, na všech stránkách se objevuje kurzor.

en: _Enable Caret Browsing
cs: Povolit ovládání ku_rzorem

en: Open all in _Tabs
cs: Otevřít všechny v _kartách

en: Open in New _Window
cs: Otevřít v novém _okně

en: Import bookmarks…
cs: Importovat záložky…

en: _Import bookmarks
cs: _Importovat záložky

en: _Application:
cs: _Aplikace:

en: Import from XBEL or HTML file
cs: Importovat ze souboru typu XBEL, nebo HTML

en: Import from a file
cs: Importovat ze souboru

en: Failed to import bookmarks
cs: Nepodařilo se naimportovat záložky

en: XBEL Bookmarks
cs: Záložky ve formátu XBEL

en: Netscape Bookmarks
cs: Záložky z aplikace Netscape

en: Midori can only export to XBEL (*.xbel) and Netscape (*.html)
cs: Z aplikace Midori lze exportovat záložky pouze ve formátech XBEL (*.xbel) a Netscape (*.html)

en: Failed to export bookmarks
cs: Nepodařilo se exportovat záložky

en: A lightweight web browser.
cs: Odlehčený internetový prohlížeč.

en: See about:version for version info.
cs: about:version zobrazí informace o verzi

en: This library is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
cs: Tato knihovna je svobodný software; můžete ji distribuovat anebo měnit podle práv GNU Lesser General Public License jak byla publikována Free Software Foundation; ať už verze 2.1, nebo (podle uvážení) jakékoliv pozdější verze.

en: _Duplicate Current Tab
cs: Z_dvojit aktuální kartu

en: _File
cs: _Soubor

en: Open a new window
cs: Otevřít nové okno

en: Open a new tab
cs: Otevřít novou kartu

en: New P_rivate Browsing Window
cs: Nové okno souk_romého prohlížení

en: Open a file
cs: Otevřít soubor

en: _Save Page As…
cs: Uložit stránku j_ako…

en: Save to a file
cs: Uložit do souboru

en: Add to Speed _dial
cs: Přidat do rychlého _přístupu

en: Subscribe to News _feed
cs: Přihlásit se k odběru _kanálu

en: _Close Tab
cs: _Zavřít kartu

en: Close the current tab
cs: Zavřít aktivní kartu

en: C_lose Window
cs: Z_avřít okno

en: Print the current page
cs: Vytisknout tuto stránku

en: Close a_ll Windows
cs: Zavřít _všechna okna

en: _Edit
cs: _Upravit

note: i18n: Right-click on Location, Open an URL from the clipboard
en: Paste and p_roceed
cs: Vložit a s_pustit

en: _Find…
cs: Na_jít…

en: Find a word or phrase in the page
cs: Najít slovo nebo frázi na stránce

en: Find _Next
cs: Najít _další

en: Find _Previous
cs: Najít _předchozí

en: Configure the application preferences
cs: Změnit nastavení aplikace

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Toolbars
cs: Pane_ly nástrojů

en: Increase the zoom level
cs: Přiblížit

en: Decrease the zoom level
cs: Oddálit

en: _Encoding
cs: _Kódování

en: View So_urce
cs: Zobrazit zdro_jový kód

en: Ca_ret Browsing
cs: Prohlížení ku_rzorem

en: Toggle fullscreen view
cs: Přepnout zobrazení na celou obrazovku

en: Scroll _Left
cs: Posunout v_levo

en: Scroll _Down
cs: Posunout _dolů

en: Scroll _Up
cs: Posunout nahor_u

en: Scroll _Right
cs: Posunout vp_ravo

en: _Readable
cs: Č_tecí mód

en: _Go
cs: _Přejít

en: Go back to the previous page
cs: Přejít zpět (na předchozí stránku)

note: i18n: Visit the previous logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the previous sub-page
cs: Přejít na předchozí podstránku

en: _Homepage
cs: _Domovská stránka

en: Go to your homepage
cs: Přejít na domovskou stránku

en: Empty Trash
cs: Vyprázdnit seznam zavřených karet

en: Undo _Close Tab
cs: _Znovu otevřít zavřenou kartu

en: Add a new _folder
cs: Přidat novou _složku

en: _Inspect Page
cs: Pro_zkoumat stránku

en: _Previous Tab
cs: _Předchozí karta

en: _Next Tab
cs: _Další karta

en: Move Tab to _first position
cs: Přesunout kartu na _začátek

en: Move Tab _Backward
cs: Přesunout kartu v_zad

en: _Move Tab Forward
cs: Přesunout kartu v_před

en: Move Tab to _last position
cs: Přesunout kartu na _konec

en: Focus _Current Tab
cs: _Přepnout kurzor na tuto kartu

en: Focus _Next view
cs: Přepnout na _další

en: Only show the Icon of the _Current Tab
cs: Zobrazit pouze ikonu a_ktuální karty

en: Close Ot_her Tabs
cs: _Zavřít ostatní karty

en: Open last _session
cs: Otevřít poslední _relaci

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Frequent Questions
cs: Časté _otázky

en: _Report a Problem…
cs: Ohlásit chy_bu…

en: _Tools
cs: Ná_stroje

en: _Menubar
cs: _Nabídka

en: _Navigationbar
cs: _Navigační panel

en: Side_panel
cs: Postranní _panel

en: Sidepanel
cs: Postranní panel

en: _Bookmarkbar
cs: Panel _záložek

en: _Statusbar
cs: _Stavový panel

en: _Automatic
cs: _Automatické

en: Chinese Traditional (BIG5)
cs: Čínské tradiční (BIG5)

en: Chinese Simplified (GB18030)
cs: Čínské zjednodušené (GB18030)

note: i18n: A double underscore "__" is used to prevent the mnemonic
en: Japanese (SHIFT__JIS)
cs: Japonské (SHIFT__JIS)

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejské (EUC-KR)

en: Russian (KOI8-R)
cs: Ruské (KOI8-R)

en: Western (ISO-8859-1)
cs: Západní (ISO-8859-1)

en: Custom…
cs: Vlastní…

en: Failed to initialize history: %s
cs: Nepodařilo se inicializovat historii: %s

en: _Separator
cs: _Oddělovač

en: _Location…
cs: U_místění…

en: Open a particular location
cs: Otevřít konkrétní umístění

en: _Web Search…
cs: _Hledat na webu…

en: Run a web search
cs: Spustí vyhledávání na webu

en: Reopen a previously closed tab or window
cs: Znovu otevřít zavřenou kartu nebo okno

en: Show the saved bookmarks
cs: Zobrazit uložené záložky

en: _Tabs
cs: _Karty

en: Show a list of all open tabs
cs: Zobrazit seznam všech otevřených karet

en: _Menu
cs: _Nabídka

en: Menu
cs: Nabídka

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be loaded: %s
cs: Nastavení rozšíření '%s' nelze načíst: %s

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be saved: %s
cs: Nastavení rozšíření '%s' nelze uložit: %s

en: Export certificate
cs: Exportovat certifikát

en: The signing certificate authority is not known.
cs: Podepsaný certifikát není znám.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
cs: Certifikát neodpovídá zobrazené stránce (byl vydán pro jiný web).

en: The certificate's activation time is still in the future.
cs: Datum zahájení platnosti certifikátu je v budoucnu.

en: The certificate has expired
cs: Platnost certifikátu vypršela

en: The certificate has been revoked according to the GTlsConnection's certificate revocation list.
cs: Certifikát byl odmítnut na základě seznamu odvolaných certifikátů od GTIsConnection.

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
cs: Certifikační algoritmus není považován za důvěryhodný.

en: Some other error occurred validating the certificate.
cs: Při ověřování certifikátu došlo k chybě.

en: _Export certificate
cs: _Exportovat certifikát

en: Self-signed
cs: Podepsán sebou samým (self-signed)

en: Security details
cs: Podrobnosti o zabezpečení

en: Not verified
cs: Neověřené spojení

en: Verified and encrypted connection
cs: Ověřené a šifrované spojení

en: Open, unencrypted connection
cs: Ověřené, nešifrované spojení

en: Align sidepanel to the right
cs: Umístit postranní panel vpravo

en: Close panel
cs: Zavřít panel

en: Align sidepanel to the left
cs: Umístit postranní panel vlevo

en: Show Speed Dial
cs: zobrazit rychlý přístup

en: Show Homepage
cs: zobrazit domovskou stránku

en: Show last open tabs
cs: zobrazit naposledy otevřené karty

en: Show last tabs without loading
cs: zobrazit naposledy otevřené karty bez načtení

en: Show Blank Page
cs: zobrazit prázdnou stránku

en: Show default Search Engine
cs: zobrazit výchozí vyhledávač

en: Show custom page
cs: zobrazit vlastní stránku

en: Japanese (SHIFT_JIS)
cs: Japonské (SHIFT_JIS)

en: New tab
cs: nové kartě

en: New window
cs: novém okně

en: Current tab
cs: aktuální kartě

en: Default
cs: výchozí

en: Icons
cs: ikony

en: Small icons
cs: malé ikony

en: Text
cs: text

en: Icons and text
cs: ikony a text

en: Text beside icons
cs: text pod ikonami

en: Automatic (GNOME or environment)
cs: automaticky (GNOME, nebo jiné prostředí)

en: HTTP proxy server
cs: server proxy HTTP

en: No proxy server
cs: žádný server proxy

en: The style of the toolbar
cs: Styl panelu nástrojů

en: Always use my font choices
cs: Vždy použít mnou zvolená písma

en: Override fonts picked by websites with user preferences
cs: Vybraná písma se použijí vždy bez ohledu na požadavky stránky

en: The configuration couldn't be loaded: %s
cs: Konfiguraci nelze načíst: %s

en: Invalid configuration value '%s'
cs: Neplatná hodnota '%s' konfigurace

en: Failed to inject stylesheet: %s
cs: Nepodařilo se aplikovat soubor se styly: %s

en: Show Tab _Label
cs: Zobrazit _popisek karty

en: Show Tab _Icon Only
cs: Zobrazit jen _ikonu karty

en: Close Ot_her Tab | Close Ot_her Tabs
cs[0]: _Zavřít druhou kartu
cs[1]: _Zavřít ostatní karty
cs[2]: _Zavřít ostatní karty

en: Trust this website
cs: Důvěřovat tomuto webu

en: Security unknown
cs: Neznámé zabezpečení

en: %s wants to save an HTML5 database.
cs: %s chce uložit data do databáze HTML5.

en: _Deny
cs: _Zakázat

en: _Allow
cs: _Povolit

en: %s wants to know your location.
cs: %s chce zjistit vaši polohu.

en: Oops - %s
cs: Chyba - %s

en: Something went wrong with '%s'.
cs: Něco nesprávného se přihodilo s '%s'

en: Try again
cs: Zkusit znovu

en: Send a message to %s
cs: Poslat zprávu pro %s

en: Add _search engine...
cs: Přidat vy_hledávací nástroj...

en: Open Link in New _Tab
cs: Otevřít odkaz v nové _kartě

en: Open Link in _Foreground Tab
cs: Otevřít odkaz v nové kartě a _zobrazit ji

en: Open Link in _Background Tab
cs: Otevřít odkaz v nové kartě na _pozadí

en: Open Link in New _Window
cs: Otevřít odkaz v novém _okně

en: Copy Link de_stination
cs: Zkopírovat _cíl odkazu

note: GTK_STOCK_SAVE_AS is lacking the underline
en: Save _As…
cs: Uložit j_ako…

en: Open _Image in New Window
cs: Otevřít _obrázek v novém okně

en: Open _Image in New Tab
cs: Otevřít _obrázek v nové kartě

en: Copy Im_age
cs: Zkopírovat _adresu obrázku

en: Save I_mage
cs: Uložit o_brázek

en: Copy Video _Address
cs: Zkopírovat _adresu videa

en: Download _Video
cs: Stáhnout _video

en: Open Address in New _Tab
cs: Otevřít adresu v nové _kartě

en: Search _with
cs: Hledat _pomocí

en: _Search the Web
cs: _Hledat na webu

en: Open _Frame in New Tab
cs: Otevřít _rám v nové kartě

en: Inspect _Element
cs: Prozkouma_t prvek

en: Open or download file from %s
cs: Otevřít nebo stáhnout soubor z %s

en: File Name: %s
cs: Název souboru: %s

en: File Type: '%s'
cs: Typ souboru: '%s'

en: File Type: %s ('%s')
cs: Typ souboru: %s ('%s')

en: Size: %s
cs: Velikost: %s

note: i18n: A file open dialog title, ie. "Open http://fila.com/manual.tgz"
en: Open %s
cs: Otevřít %s

en: Inspect page - %s
cs: Prohlížení stránky - %s

en: Loading delayed either due to a recent crash or startup preferences.
cs: Načtení stránky bylo pozdrženo kvůli nedávnému pádu aplikace, nebo kvůli nastavení po spuštění.

en: Load Page
cs: Načíst stránku

en: Blank page
cs: Prázdná stránka

note: i18n: word stem of "previous page" type links, case is not important
en: previous
cs: předchozí

note: i18n: word stem of "next page" type links, case is not important
en: next
cs: následující

en: Print background images
cs: Tisknout obrázky na pozadí

en: Whether background images should be printed
cs: Určuje, zda se vytisknou obrázky na pozadí

en: Features
cs: Rozšíření

note: i18n: Download tooltip (size): 4KB of 43MB
en: %s of %s
cs: %s z %s

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodina
cs[1]: %d hodiny
cs[2]: %d hodin

en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuta
cs[1]: %d minuty
cs[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
cs[0]: %d sekunda
cs[1]: %d sekundy
cs[2]: %d sekund

note: i18n: Download tooltip (estimated time) : - 1 hour, 5 minutes remaning
en:  - %s remaining
cs:  - zbývá %s

note: i18n: Unknown number of bytes, used for transfer rate like ?B/s
en: ?B
cs: ? B

en: The downloaded file is erroneous.
cs: Stažený soubor obsahuje chyby.

en: The checksum provided with the link did not match. This means the file is probably incomplete or was modified afterwards.
cs: Kontrolní součet poskytovaný ke stahovanému souboru se neshoduje. To znamená, že stažený soubor pravděpodobně není celý nebo byl pozměněn.

en: The file "%s" can't be saved in this folder.
cs: Soubor "%s" nelze uložit do této složky.

en: You don't have permission to write in this location.
cs: Nemáte oprávnění k zápisu do tohoto umístění.

en: There is not enough free space to download "%s".
cs: Ke stažení "%s" není k dispozici dostatek místa.

en: The file needs %s but only %s are left.
cs: Požaduje se %s, ale k dispozici je pouze %s.

en: Speed Dial
cs: Rychlý přístup

en: Click to add a shortcut
cs: Záložku přidáte kliknutím

en: Enter shortcut address
cs: Vložte adresu záložky

en: Are you sure you want to delete this shortcut?
cs: Opravdu chcete smazat tuto záložku?

en: Startup
cs: Při spuštění

en: When Midori starts:
cs: Po spuštění aplikace Midori:

en: Homepage:
cs: Domovská stránka:

en: Use _current page
cs: Použít _stávající stránku

en: Use current page as homepage
cs: Použít stávající stránku jako domovskou

note: Page "Appearance"
en: Fonts
cs: Písma

en: Proportional Font Family
cs: Proporcionální písmo

en: The default font family used to display text
cs: Výchozí písmo pro zobrazení textu

en: The default font size used to display text
cs: Výchozí velikost písma pro zobrazení textu

en: Fixed-width Font Family
cs: Neproporcionální písmo

en: The font family used to display fixed-width text
cs: Písmo pro zobrazení textu se stejnou šířkou písmen

en: The font size used to display fixed-width text
cs: Velikost písma pro zobrazení textu se stejnou šířkou písmen

en: Minimum Font Size
cs: Minimální velikost písma

en: The minimum font size used to display text
cs: Minimální velikost fontu použitého pro zobrazení

en: Preferred Encoding
cs: Upřednostňované kódování

note: Page "Behavior"
en: Behavior
cs: Chování

en: Load images automatically
cs: Automaticky načítat obrázky

en: Enable Spell Checking
cs: Povolit kontrolu pravopisu

en: Enable scripts
cs: Povolit skripty

en: Enable WebGL support
cs: Povolit podporu WebGL

en: Zoom Text and Images
cs: Zvětšovat text i obrázky

en: Allow scripts to open popups
cs: Povolit skriptům otevírat vyskakovací okna

en: Whether scripts are allowed to open popup windows automatically
cs: Určuje, zda bude skriptům povoleno automaticky otevírat vyskakovací okna

en: Preferred languages
cs: Upřednostňované jazyky

en: A comma separated list of languages preferred for rendering multilingual webpages, for example "de", "ru,nl" or "en-us;q=1.0, fr-fr;q=0.667"
cs: Čárkou oddělený seznam jazyků pro vícejazyčné weby, např. "cs", "cs,en", nebo "cs-cs;q=1.0, en-en;q=0.667"

en: Save downloaded files to:
cs: Ukládat stažené soubory do:

note: Page "Interface"
en: Browsing
cs: Prohlížení

en: Toolbar Style:
cs: Styl panelu nástrojů:

en: Open new pages in:
cs: Nové stránky otevírat v:

en: New tab behavior:
cs: Na nové kartě:

en: Close Buttons on Tabs
cs: Ikona zavření karty

en: Open Tabs next to Current
cs: Otevřít kartu vedle aktivní

en: Whether to open new tabs next to the current tab or after the last one
cs: Určuje, zda se budou nové karty otevírat vedle aktivní nebo vedle poslední karty

en: Open tabs in the background
cs: Otevírat karty na pozadí

note: Page "Network"
en: Network
cs: Síť

en: Proxy server
cs: Server proxy

en: Supported proxy types:
cs: Podporované typy proxy:

note: TODO: Preserve page icons of search engines and merge privacy items
en: Web Cache
cs: Mezipaměť stránek

en: The maximum size of cached pages on disk
cs: Maximální velikost diskové mezipaměti stránek

note: i18n: This refers to an application, not the 'user agent' string
en: Identify as
cs: Hlásit se jako

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Delete old Cookies after:
cs: Smazat stará cookies po:

en: The maximum number of days to save cookies for
cs: Maximální počet dní, po které jsou cookies platná.

en: Only accept Cookies from sites you visit
cs: Přijímat cookies pouze z navštívených stránek

en: Block cookies sent by third-party websites
cs: Blokovat cookies z jiných stránek

en: Cookies store login data, saved games, or user profiles for advertisement purposes.
cs: V cookies se ukládají přihlašovací údaje, stavy her nebo uživatelská data pro reklamní účely.

en: Enable offline web application cache
cs: Povolit mezipaměť pro offline aplikace

en: Enable HTML5 local storage support
cs: Povolit místní úložiště pro HTML5

note: i18n: Reworded: Shorten details propagated when going to another page
en: Strip referrer details sent to websites
cs: Odstranit detaily o referující adrese při odesílání

note: i18n: Referer here is not a typo but a technical term
en: Whether the "Referer" header should be shortened to the hostname
cs: Určuje, zda bude referenční hlavička "Referer" zkrácena na pouhý název hostitele

en: Delete pages from history after:
cs: Smazat stránky z historie po:

en: The maximum number of days to save the history for
cs: Maximální počet dní, po které se bude uchovávat historie navštívených stránek

en: Extensions
cs: Rozšíření

en: _Manage Search Engines
cs: Nastavit vy_hledávací nástroje

en: Add search engine
cs: Přidat vyhledávací nástroj

en: Edit search engine
cs: Upravit vyhledávací nástroj

en: _Name:
cs: _Název:

en: _Description:
cs: _Popis:

en: _Address:
cs: _Adresa:

en: _Token:
cs: _Zkratka:

en: Manage Search Engines
cs: Spravovat vyhledávací nástroje

en: Use as _default
cs: Použít jako _výchozí

en: The search engines couldn't be loaded. %s
cs: Vyhledávací nástroje nelze načíst.%s

en: The search engines couldn't be saved. %s
cs: Vyhledávací nástroj nelze uložit. %s

en: Search for %s
cs: Vyhledat %s

en: Failed to select from history: %s
cs: Nepodařilo se načíst údaje z historie: %s

en: Search with…
cs: Hledat pomocí…

en: Search with %s
cs: Hledat %s

en: Could not run external program.
cs: Nelze spustit externí program.

en: Invalid URI
cs: Nesprávné URI

note: i18n: A panel at the bottom, to search text in pages
en: _Inline Find:
cs: _Rychlé hledání

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: Match Case
cs: Rozlišovat velikost písmen

en: Close Findbar
cs: Zavřít panel hledání

en: Edit the selected bookmark
cs: Upravit vybranou záložku

en: Delete the selected bookmark
cs: Smazat vybranou záložku

en: Add a new folder
cs: Přidat novou složku

en: <i>Separator</i>
cs: <i>Oddělovač</i>

en: Open in New _Tab
cs: Otevřít v nové _kartě

note: Create the filter entry
en: Search Bookmarks
cs: Hledat v záložkách

en: History
cs: Historie

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: %d day ago | %d days ago
cs[0]: Před %d dnem
cs[1]: Před %d dny
cs[2]: Před %d dny

en: A week ago
cs: Před týdnem

en: Failed to remove history item: %s
cs: Nepodařilo se odstranit položku historie: %s

en: Are you sure you want to remove all history items?
cs: Opravdu chcete smazat všechny položky historie?

en: Bookmark the selected history item
cs: Uložit vybranou položku historie do záložek

en: Delete the selected history item
cs: Smazat vybranou položku historie

en: Clear the entire history
cs: Smazat celou historii

note: Create the filter entry
en: Search History
cs: Hledat v historii

en: Authentication Required
cs: Vyžadována autentikace

en: A username and a password are required
    to open this location:
cs: Pro otevření tohoto umístění je vyžadováno
    jméno a heslo:

en: Username
cs: Jméno uživatele

en: Password
cs: Heslo

en: _Remember password
cs: Zapamatovat si _heslo

en: Property '%s' is invalid for %s
cs: Vlastnost '%s' je pro %s neplatná

en: Choose file
cs: Zvolit soubor

en: Choose folder
cs: Zvolit složku

en: 1 hour
cs: 1 hodině

en: 1 day
cs: 1 dni

en: 1 week
cs: 1 týdnu

en: 1 month
cs: 1 měsíci

en: 1 year
cs: 1 roce

en: Preferences for %s
cs: Nastavení pro %s

en: MD5-Checksum:
cs: Kontrolní součet MD5:

en: SHA1-Checksum:
cs: Kontrolní součet SHA1:

note: i18n: An infobar shows up when viewing a script on userscripts.org
en: This page appears to contain a user script. Do you wish to install it?
cs: Tato stránka obsahuje uživatelský skript. Chcete jej nainstalovat?

en: _Install user script
cs: _Instalovat uživatelský skript

note: i18n: An infobar shows up when viewing a style on userstyles.org
en: This page appears to contain a user style. Do you wish to install it?
cs: Tato stránka obsahuje uživatelský styl. Chcete jej nainstalovat?

en: _Install user style
cs: _Instalovat uživatelský styl

en: Don't install
cs: Neinstalovat

en: Userscripts
cs: Uživatelské skripty

en: Userstyles
cs: Uživatelské styly

en: Error
cs: Chyba

en: Do you want to delete '%s'?
cs: Chcete smazat %s?

en: Delete user script
cs: Smazat uživatelský skript

en: Delete user style
cs: Smazat uživatelský styl

en: The file <b>%s</b> will be permanently deleted.
cs: Soubor <b>%s</b> bude smazán.

en: Open in Text Editor
cs: Otevřít v textovém editoru

en: Open Target Folder
cs: Otevřít cílovou složku

en: Add new addon
cs: Přidat nový zásuvný přídavek

en: Remove selected addon
cs: Odstranit vybraný přídavek

en: User addons
cs: Uživatelské přídavky

en: Can't monitor folder '%s': %s
cs: Nelze sledovat složku '%s': %s

en: Support for userscripts and userstyles
cs: Podpora uživatelských skriptů a stylů.

en: Colorful Tabs
cs: Barevné karty

en: Tint each tab distinctly
cs: Obarvit každou kartu zvlášť

en: Cookie Manager
cs: Správce cookies

en: Delete All
cs: Smazat vše

en: Deletes all shown cookies. If a filter is set, only those cookies are deleted which match the filter.
cs: Smaže všechna zobrazená cookies. Jestliže je zapnut filtr, jsou smazána jen ta cookies, která odpovídají.

en: Expand All
cs: Rozbalit vše

en: Collapse All
cs: Sbalit vše

en: Do you really want to delete all cookies?
cs: Opravdu chcete smazat všechna cookies?

en: Question
cs: Dotaz

en: Only cookies which match the filter will be deleted.
cs: Budou smazána cookies, která odpovídají filtračnímu řetězci.

en: At the end of the session
cs: Na konci relace

en: <b>Host</b>: %s
    <b>Name</b>: %s
    <b>Value</b>: %s
    <b>Path</b>: %s
    <b>Secure</b>: %s
    <b>Expires</b>: %s
cs: <b>Počítač</b>: %s
    <b>Název</b>: %s
    <b>Hodnota</b>: %s
    <b>Cesta</b>: %s
    <b>Zabezpečené</b>: %s
    <b>Vyprší</b>: %s

note: i18n: is this cookie secure (SSL)? yes/ no
en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: <b>Domain</b>: %s
    <b>Cookies</b>: %d
cs: <b>Doména</b>: %s
    <b>Cookies</b>: %d

en: Name
cs: Název

en: _Expand All
cs: Rozbalit _vše

en: _Collapse All
cs: _Sbalit vše

en: Search Cookies by Name or Domain
cs: Hledat cookies podle názvu nebo domény

en: List, view and delete cookies
cs: Seznam, prohlížení a mazání cookies

en: Copy Tab _Addresses
cs: Zkopírovat _adresu karty

en: Copy Addresses of Tabs
cs: Zkopírovat adresy z karet

en: Copy the addresses of all tabs to the clipboard
cs: Zkopíruje do schránky adresy ze všech karet

en: Delayed load
cs: Zpožděné načítání

en: Delay page load until you actually use the tab.
cs: Počkat s načítáním stránky

en: Version numbers in brackets show the version used at runtime.
cs: Čísla verzí v závorce jsou verze použité při běhu programu.

en: Midori doesn't store any personal data:
cs: Aplikace Midori neukládá žádné osobní údaje:

en: No history or web cookies are being saved.
cs: Neukládá se historie, ani cookies.

en: Extensions are disabled.
cs: Rozšíření jsou zakázána.

en: HTML5 storage, local database and application caches are disabled.
cs: Zakázáno úložiště HTML5, lokální databáze a aplikační mezipaměťi.

en: Midori prevents websites from tracking the user:
cs: Aplikace Midori zabraňuje webovým stránkám sledovat uživatele:

en: Referrer URLs are stripped down to the hostname.
cs: Adresy URL referentů jsou zkráceny na pouhý název hostitele.

en: DNS prefetching is disabled.
cs: Přednačítání DNS záznamů je zakázáno.

en: The language and timezone are not revealed to websites.
cs: Stránkám nejsou poskytovány údaje o jazyku a časovém pásmu.

en: Flash and other Netscape plugins cannot be listed by websites.
cs: Stránky nemohou získat seznam zásuvných modulů Flash ani modulů aplikace Netscape.

en: External Download Manager - Aria2
cs: Externí stahovač - Aria2

en: Download files with Aria2
cs: Stáhnout soubory pomocí Aria2

en: External Download Manager - SteadyFlow
cs: Externí stahovač - SteadyFlow

en: Download files with SteadyFlow
cs: Stáhnout soubory pomocí SteadyFlow

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Download files with "%s" or a custom command
cs: Stáhnout soubory pomocí "%s", nebo vlastního příkazu

en: External Download Manager - CommandLine
cs: Externí stahovač - vlastní příkaz

en: None
cs: není

en: Open in Image _Viewer
cs: Otevřít v prohlížeči _obrázků

en: Text Editor
cs: Textový editor

en: News Aggregator
cs: Čtečka RSS

en: Failed to find required Atom "entry" elements in XML data.
cs: Chyba při hledání vyžadované položky "entry" v datech XML.

en: Failed to find required Atom "feed" elements in XML data.
cs: Chyba při hledání vyžadované položky "feed" v datech XML.

[ctx: Feed]
note: i18n: The local date a feed was last updated
en: Last updated: %s.
cs: Poslední aktualizace: %s.

en: Feeds
cs: Kanály

en: Add new feed
cs: Přidat nový kanál

en: Delete feed
cs: Smazat kanál

en: _Feeds
cs: _Kanály

en: Failed to find root element in feed XML data.
cs: Nalezení kořenového elementu v datech XML se nezdařilo.

en: Unsupported feed format.
cs: Nepodporovaný formát kanálu.

en: Failed to parse XML feed: %s
cs: Nepodařilo se zpracovat kanál XML: %s

en: Failed to find "channel" element in RSS XML data.
cs: Nepodařilo se najít element "channel" v datech RSS XML.

en: Unsupported RSS version found.
cs: Nepodporovaná verze RSS.

en: Failed to find required RSS "item" elements in XML data.
cs: Nepodařilo se najít požadovaný element RSS "item" v datech XML.

en: Failed to find required RSS "channel" elements in XML data.
cs: Nepodařilo se najít požadovaný element RSS "channel" v datech XML.

en: Feed '%s' already exists
cs: Kanál '%s' již existuje

en: Error loading feed '%s'
cs: Chyba při načítání kanálu '%s'

en: Feed Panel
cs: Panel kanálů

en: Read Atom/ RSS feeds
cs: Čte Atom/RSS kanály

en: Failed to add form value: %s
cs: Nepodařilo se přidat položku formuláře: %s

en: Form history
cs: Historie formuláře

en: Master password required
    to open password database
cs: Pro otevření databáze hesel je
    zapotřebí zadat hlavní heslo

en: Remember password on this page?
cs: Zapamatovat si heslo na této stránce?

en: Remember
cs: Ano

en: Not now
cs: Nyní ne

en: Never for this page
cs: Nikdy pro tuto stránku

en: Toggle form history state
cs: Přepnout stav historie formulářových dat

en: Activate or deactivate form history for the current tab.
cs: Zapnout, nebo vypnout historii formulářových dat pro aktivní kartu

en: Only activate form history via hotkey (Ctrl+Shift+F) per tab
cs: Pamatování formulářové historie zapnout pomocí kláves (Ctrl+Shitf+F)

en: Form history filler
cs: Ukládání hodnot ve formuláři

en: Stores history of entered form data
cs: Ukládá historii dat vložených do formulářů

en: Failed to select suggestions
cs: Nepodařilo se vybrat návrh

en: There are no unvisited tabs
cs: Žádné nenavštívené karty

en: History-List
cs: Historie

en: Tab closing behavior
cs: Při zavření karty

en: Do nothing
cs: nedělat nic

en: Switch to last viewed tab
cs: přepnout na poslední prohlíženou kartu

en: Switch to newest tab
cs: přepnout na naposledy přidanou kartu

en: Flash window on background tabs
cs: Blikání okna při otevření karty na pozadí

en: Next new Tab (History List)
cs: Další nová karta (v historii)

en: Next new tab from history
cs: Zvolí další novou kartu z historie

en: Previous new Tab (History List)
cs: Předchozí nová karta (v seznamu historie)

en: Previous new tab from history
cs: Zvolí předchozí novou kartu z historie

en: Display tab in background (History List)
cs: Zobrazit kartu na pozadí (Seznam historie)

en: Display the current selected tab in background
cs: Zobrazí vybranou kartu na pozadí

en: History List
cs: Seznam historie

en: Move to the last used tab when switching or closing tabs
cs: Při přepínání nebo zavírání karet přesunout do naposledy použitých

en: SQL fails: %s
cs: SQL selhalo: %s

en: Accept
cs: Přijmout

en: Accept for session
cs: Přijmout pro sezení

en: Block
cs: Odmítnout

en: Failed to execute database statement: %s
cs: Nepodařilo se spustit databázový příkaz: %s

en: Domain
cs: Doména

en: Policy
cs: Oprávnění

en: Delete _all
cs: Smazat _vše

en: Undetermined
cs: Neurčeno

en: Reason
cs: Důvod

en: Could not create configuration folder for extension: %s
cs: Nelze vytvořit složku pro uložení nastavení rozšíření: %s

en: Could not create configuration folder for extension.
cs: Nelze vytvořit složku pro uložení nastavení rozšíření.

en: Could not open database of extension.
cs: Nepodařilo se otevřít databázi pro rozšíření.

en: Could not set up database structure of extension.
cs: Nelze vytvořit databázovou strukturu pro rozšíření.

en: Extension instance
cs: Instance rozšíření

en: The Midori extension instance for this extension
cs: Instance rozšíření pro toto rozšíření

en: Application instance
cs: Instance aplikace

en: The Midori application instance this extension belongs to
cs: Instance aplikace Midori tohoto rozšíření náleží

en: Database instance
cs: Instance databáze

en: Pointer to sqlite database instance used by this extension
cs: Ukazatel na instanci databáze sqlite používaný tímto rozšířením

en: Database path
cs: Cesta k databázi

en: Path to sqlite database instance used by this extension
cs: Cesta k sqlite databázi, která je používána tímto rozšířením

en: Mouse Gestures
cs: Gesta myší

en: Control Midori by moving the mouse
cs: Ovládat aplikaci Midori pomocí myši

en: Reload page or stop loading
cs: Znovu načíst stránku, nebo načítání zastavit

en: Customize Keyboard shortcuts
cs: Přizpůsobení klávesových zkratek

en: Customize Sh_ortcuts…
cs: Přizpůsobení klávesových _zkratek…

en: Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: View and edit keyboard shortcuts
cs: Zobrazí a umožní změnu klávesových zkratek

en: Statusbar Clock
cs: Hodiny ve stavovém řádku

en: Display date and time in the statusbar
cs: Zobrazuje datum a čas ve stavovém řádku

en: Images
cs: Obrázky

en: Scripts
cs: Uživatelské skripty

en: Netscape plugins
cs: Zásuvné moduly aplikace Netscape

en: Enable Netscape plugins
cs: Povolit zásuvné moduly aplikace Netscape

en: Statusbar Features
cs: Rozšíření stavové lišty

en: Easily toggle features on web pages on and off
cs: Jednoduše zapíná a vypíná rozšíření webových stránek

en: Tab Panel
cs: Panel karet

en: T_ab Panel
cs: Panel _karet

en: Show tabs in a vertical panel
cs: Zobrazí karty ve svislém panelu

en: Only Icons on Tabs by default
cs: Ve výchozím stavu na kartách zobrazovat pouze ikony

en: New tabs have no label by default
cs: Nové karty nebudou mít ve výchozím stavu popisek

en: Customize Toolbar
cs: Upravit panel nástrojů

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
cs: Vybrané položky se zobrazí na panelu nástrojů. Změnu pořadí položek provedete přetažením.

en: Available Items
cs: Dostupné položky

en: Displayed Items
cs: Zobrazené položky

en: _Customize Toolbar…
cs: Upravit pane_l nástrojů…

en: Toolbar Editor
cs: Editor panelu nástrojů

en: Easily edit the toolbar layout
cs: Umožňuje jednoduše změnit rozvržení panelu nástrojů

note: i18n: Dialog: Clear Private Data, in the Tools menu
en: Clear Private Data
cs: Vymazat osobní data

en: _Clear private data
cs: _Vymazat osobní data

en: Clear the following data:
cs: Vymazat následující data:

en: Last open _tabs
cs: Naposledy otevřené _karty

en: Clear private data when _quitting Midori
cs: Vymazat _osobní data při ukončení aplikace Midori

note: i18n: Logins and passwords in websites and web forms
en: Saved logins and _passwords
cs: Uložené _přihlašovací údaje

en: Cookies and Website data
cs: Cookies a data stránek

en: Website icons
cs: Ikony webových stránek

en: Open tabs
cs: Otevřít v kartách

en: More open tabs…
cs: Další otevřené karty...

en: Failed to clear history: %s
cs: Nepodařilo se smazat historii: %s

note: i18n: Couldn't remove items that are older than n days
en: Failed to remove old history items: %s
cs: Nepodařilo se odstranit staré položky historie: %s

en: Failed to add bookmark item: %s
cs: Přidání záložky se nezdařilo: %s

en: The configuration couldn't be saved. %s
cs: Konfiguraci nelze uložit. %s

note: i18n: Trash, or wastebin, containing closed tabs
en: The trash couldn't be saved. %s
cs: Seznam zavřených karet nelze uložit. %s

en: Modify _preferences
cs: Změnit _nastavení

en: Disable all _extensions
cs: Zakázat všechna _rozšíření

en: Show a dialog after Midori crashed
cs: Zobrazit dialog po pádu aplikace Midori

en: Discard old tabs
cs: Zahodit staré karty

en: Show last crash _log
cs: Zobrazit záznam pos_ledního pádu

en: Run in _debugger
cs: Spustit v _debuggeru

en: An instance of Midori is already running but not responding.
cs: Instance aplikace Midori je již spuštěna, ale neodpovídá.

en: Bookmarks couldn't be loaded: %s
cs: Záložky nelze načíst: %s

en: The session couldn't be loaded: %s
cs: Relaci nelze načíst: %s

en: The trash couldn't be loaded: %s
cs: Zavřené karty nelze načíst: %s

en: The history couldn't be loaded: %s
cs: Historii nelze načíst: %s

en: The following errors occured:
cs: Došlo k následujícím chybám:

en: _Ignore
cs: _Ignorovat

en: Could not open database of extenstion: %s
cs: Nepodařilo se otevřít databázi pro rozšíření: %s

en: Do you really want to delete all cookie permissions?
cs: Opravdu chcete smazat všechna oprávnění cookies?

en: Delete all cookie permissions?
cs: Smazat všechna oprávnění cookies?

en: This action will delete all cookie permissions. You will be asked for permissions again for each web site visited.
cs: Tato akce smaže všechna oprávnění k cookies. Při další návštěvě stránek bude znovu vyžadován souhlas s oprávněními.

en: Cookie permission manager
cs: Správce oprávnění cookies

en: Instance of current cookie permission manager
cs: Instance správce oprávnění cookies

note: Set up dialog
en: Configure cookie permission
cs: Nastavení oprávnění cookies

en: Below is a list of all web sites and the policy set for them. You can delete policies by marking the entries and clicking on <i>Delete</i>.You can also add a policy for a domain manually by entering the domain below, choosing the policy and clicking on <i>Add</i>.
cs: Níže je uveden seznam stránek a oprávnění k nim. Po označení smažete oprávnění po kliknutí na <i>Smazat</i>. Také můžete přidat oprávnění ručně zadáním domény, výběrem oprávnění a kliknutím na <i>Přidat</i>.

en: A fatal error occurred which prevents the cookie permission manager extension to continue. You should disable it.
cs: Došlo k chybě, která zabraňuje správci oprávnění cookies v práci. Bylo by vhodné správce vypnout.

en: Error in cookie permission manager extension
cs: Chyba ve správci oprávnění cookies

en: Could not determine global cookie policy to set for domain: %s
cs: Nelze zjistit výchozí nastavení oprávnění cookies pro doménu: %s

en: Till session end
cs: Sezení ukončeno

en: The website %s wants to store %d cookies.
cs: Stránky %s potřebují uložit %d cookies.

en: The website %s wants to store a cookie.
cs: Stránky %s vyžadují uložit cookie.

en: Multiple websites want to store %d cookies in total.
cs: Několik stránek vyžaduje uložit celkem %d cookies.

en: _Accept
cs: _Přijmout

en: Accept for this _session
cs: Přijmout pro toto _sezení

en: De_ny
cs: Odmít_nout

en: Deny _this time
cs: _Teď odepřít

en: Path
cs: Cesta

en: Value
cs: Hodnota

en: Expire date
cs: Vyprší dne

en: Cookie Security Manager
cs: Správce oprávnění cookies

en: Manage cookie permission per site
cs: Spravovat oprávnění cookies pro stránky jednotlivě

en: Applications
cs: Aplikace

en: Create _Launcher
cs: Vytvořit _spouštěč

en: Web App Manager
cs: Správce webových aplikací

en: Manage websites installed as applications
cs: Správa webových stránek označených jako aplikace

en: Transfers
cs: Přenosy

en: Clear All
cs: Smazat vše

en: Open Destination _Folder
cs: Otevřít cílovou _složku

en: Copy Link Loc_ation
cs: Kopírovat umís_tění odkazu

en: The file '<b>%s</b>' has been downloaded.
cs: Soubor <b>%s</b> byl stažen.

en: Transfer completed
cs: Přenos dokončen

en: Some files are being downloaded
cs: Některé soubory se stále stahují

en: _Quit Midori
cs: U_končit aplikaci Midori

en: The transfers will be cancelled if Midori quits.
cs: Pokud bude aplikace Midori ukončena, stahování se stornuje.

en: Transfer Manager
cs: Správce přenosů

en: View downloaded files
cs: Správa stahovaných souborů

en: Advertisement blocker
cs: Blokování reklamy

en: Block advertisements according to a filter list
cs: Blokovat reklamu podle seznamu filtrů

en: Bl_ock image
cs: Bl_okovat obrázek

en: Bl_ock link
cs: Bl_okovat odkaz

en: Configure Advertisement filters
cs: Nastavení filtrů blokování reklamy

en: Edit rule
cs: Upravit pravidlo

en: _Rule:
cs: P_ravidlo:
