midori - en to fa translation catalogue (293 entries)

en: Midori
fa: میدوری

en: Web Browser
fa: مرورگر وب

en: Midori Web Browser
fa: مرورگر وب میدوری

en: Browse the Web
fa: مرور وب

en: Internet;WWW;Explorer
fa: کاوشگر اینترنت

en: New Tab
fa: برگهٔ جدید

en: New Window
fa: پنجره‌ جدید

en: New Private Browsing Window
fa: پنجره مرور محرمانه جدید

en: Midori Private Browsing
fa: مرور محرمانه‌ی میدوری

en: Private Browsing
fa: مرور محرمانه

en: Open a new private browsing window
fa: باز کردن یک پنجره‌ی مرور محرمانه

en: Snapshot saved to: %s
fa: تصویر گرفته شده ذخیره شد در: %s

en: Run ADDRESS as a web application
fa: اجرای ADDRESS به عنوان یک برنامه‌ی وب

en: Use FOLDER as configuration folder
fa: استفاده از FOLDER به عنوان یک پوشه‌ی پیکربندی

en: Private browsing, no changes are saved
fa: در هنگام مرور محرمانه، هیچ تغییری ذخیره نمی‌شود

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
fa: حالت قابل حمل، تمام فایل های زمان اجرا در یک مکان ذخیره میشوند

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
fa: پنجره GTK+ را با وبکیت قرار دهید، مانند GtkLauncher

en: Show a diagnostic dialog
fa: نمایش پنجره محاوره ای رفع اشکال

en: Run the specified filename as javascript
fa: اجرای نام پرونده‌ی مشخص شده به عنوان جاوا اسکریپت

en: Take a snapshot of the specified URI
fa: گرفتن یک تصویر لحظه‌ای از نشانی مشخص شده

en: Execute the specified command
fa: اجرای یک فرمان  مشخص

en: List available commands to execute with -e/ --execute
fa: فهرست کردن فرمان‌های موجود برای اجرا با‪ -e/ --execute

en: Display program version
fa: نمایش نسخه برنامه

en: Addresses
fa: آدرس‌ها

en: Block URIs according to regular expression PATTERN
fa: سد کردن نشانی‌ها با توجه به PATTERN عبارت با قاعده

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
fa: تنظیم مجدد میدوری پس از SECONDS ثانیه غیرفعال بودن

en: Error: "gdb" can't be found
fa: خطا: "gdb" یافت نشد

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
fa: لطفاً نظرات، پیشنهادات و خطا ها را به این‌جا ارسال کنید:

en: Check for new versions at:
fa: بررسی نسخه جدیدتر در:

en: An unknown error occured
fa: خطای ناشناخته‌ای رخ داد

en: _Bookmarks
fa: نشانه ها

en: Add Boo_kmark
fa: افزودن نشانه

en: _Extensions
fa: افزونه ها

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
fa: تاریخچه

en: _Userscripts
fa: اسکریپت‌های کاربر

en: User_styles
fa: شیونامه ی کاربر

en: New _Tab
fa: زبانه‌ی جدید

en: _Transfers
fa: انتقالات

en: Netscape p_lugins
fa: پلاگین‌های نت‌اسکیپ

en: _Closed Tabs
fa: زبانه‌های بسته شده

en: New _Window
fa: پنجره‌ی جدید

en: New _Folder
fa: پوشه‌ی جدید

en: File not found.
fa: پرونده یافت نشد.

en: Malformed document.
fa: سند وارفته.

en: Unrecognized bookmark format.
fa: قالب نشانک ناشناخته.

en: Go forward to the next page
fa: رفتن به صفحه‌ی بعدی

note: i18n: Visit the following logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the next sub-page
fa: رفتن به زیرصفحه‌ی بعدی

en: Web Search…
fa: جستجوی وب ...

en: Reload the current page
fa: بارگیری مجدّد صفحه‌ی جاری

en: Stop loading the current page
fa: توقّف بارگیری صفحه‌ی جاری

en: Failed to update title: %s
fa: به‌روزرسانی عنوان شکست خورد: %s

en: Value '%s' is invalid for %s
fa: مقدار «%s» برای «%s» نامعتبر است

en: Unexpected setting '%s'
fa: تنظیمات غیرمنتظره «%s»

en: Unexpected action '%s'.
fa: عمل غیر منتظره «%s»

en: %s (Private Browsing)
fa: %s (مرور محرمانه)

en: Failed to insert new history item: %s
fa: درج مورد تاریخچه‌ی جدید شکست خورد: %s

en: Bookmarks
fa: نشانک‌ها

en: New Folder
fa: پوشهٔ جدید

en: Edit Folder
fa: ویرایش پوشه

en: New Bookmark
fa: نشانک جدید

en: Edit Bookmark
fa: ویرایش نشانک

en: Type a name for this bookmark, and choose where to keep it.
fa: برای این نشانک یک نام  انتخاب کنید و مکان نگهداری آن مشخص کنید.

en: Type a name for this folder, and choose where to keep it.
fa: برای این پوشه یک نام انتخاب کنید و مکان نگهداری آن مشخص کنید.

en: Show in Bookmarks _Bar
fa: آن را در نوار نشانک ها نشان بده

en: Add to _Speed Dial
fa: اقزودن به شماره‌گیری سریع

en: Save file as
fa: ذخیره‌ی پرونده به عنوان

en: A new window has been opened
fa: پنجره‌ای جدید باز شد

en: A new tab has been opened
fa: زبانه‌ای جدید باز شد

en: Save file
fa: ذخیره‌ی پرونده

en: Reload page without caching
fa: بار کردن محدّد صفحه بدون انبار مردن

en: Open file
fa: گشودن پرونده

en: New feed
fa: خوراک جدید

en: Add a new bookmark
fa: افزودن نشانک جدید

en: Empty
fa: خالی

en: Open all in _Tabs
fa: گشودن همه در زبانه‌ها

en: Open in New _Window
fa: گشودن در پنجره‌ی جدید

en: Arora
fa: ارورا

en: Kazehakase
fa: کازه‌هاکاسه

en: Opera
fa: اوپرا

en: Konqueror
fa: کانکوئرر

en: Epiphany
fa: اپیفنی

en: Firefox (%s)
fa: فایرفاکس (%s)

en: Import bookmarks…
fa: درون ریزی نشانک ها

en: _Import bookmarks
fa: وارد کردن نشانک‌ها

en: _Application:
fa: برنامه‌ی کاربردی:

en: Import from XBEL or HTML file
fa: وارد کردن از پرونده‌ی XBEL یا HTML

en: Import from a file
fa: وارد کردن از یک پرونده

en: Failed to import bookmarks
fa: وارد کردن نشانک‌ها شکست خورد

en: XBEL Bookmarks
fa: نشانک‌های XBEL

en: Netscape Bookmarks
fa: نشانک‌های نت‌اسکیپ

en: Midori can only export to XBEL (*.xbel) and Netscape (*.html)
fa: میدوری فقط می‌تواند به XBEL (*.xbel) و نت‌اسکیپ (*.html) صادر کند

en: Failed to export bookmarks
fa: صدور نشانک‌ها شکست خورد

en: A lightweight web browser.
fa: یک مروگر وب سبک.

en: See about:version for version info.
fa: برای اطّلاعات نگارش about:version را ببینید.

en: _Duplicate Current Tab
fa: تکثیر زبانه‌ی جاری

en: _File
fa: پرونده

en: Open a new window
fa: گشودن پنجره‌ای جدید

en: Open a new tab
fa: گشودن زبانه‌ای جدید

en: New P_rivate Browsing Window
fa: پنجره‌ی مرور محرمانه‌ی جدید

en: Open a file
fa: گشودن یک پرونده

en: _Save Page As…
fa: _ذخیره به عنوان...

en: Save to a file
fa: ذخیره در یک پرونده

en: Add to Speed _dial
fa: افزودن به شماره‌گیری سریع

en: Subscribe to News _feed
fa: اشتراک در خوراک خبری

en: _Close Tab
fa: بستن زبانه

en: Close the current tab
fa: بستن زبانه‌ی جاری

en: C_lose Window
fa: بستن پنجره

en: Print the current page
fa: چاپ صفحه‌ی جاری

en: Close a_ll Windows
fa: بستن همه‌ی پنچره‌ها

en: _Edit
fa: ویرایش

en: _Find…
fa: _پیدا کردن...

en: Find a word or phrase in the page
fa: یافتن کلمه یا عبارتی در متن

en: Find _Next
fa: یافتن بعدی

en: Find _Previous
fa: یافتن پیشین

en: Configure the application preferences
fa: پیکربندی ترجیجات برنامه‌ی کاربردی

en: _View
fa: نما

en: _Toolbars
fa: نوارابزارها

en: Increase the zoom level
fa: افزایش سطح بزرگ‌نمایی

en: Decrease the zoom level
fa: کاهش سطح بزرگ‌نمایی

en: _Encoding
fa: رمزگذاری

en: View So_urce
fa: نمایش مبدأ

en: Toggle fullscreen view
fa: تغیر نمای تمام صفحه

en: Scroll _Left
fa: لغزش به چپ

en: Scroll _Down
fa: لغزش به پایین

en: Scroll _Up
fa: لغزش به بالا

en: Scroll _Right
fa: لغزش به راست

en: _Readable
fa: _قابل خواندن

en: _Go
fa: برو

en: Go back to the previous page
fa: رفتن به صفحه‌ی پیشین

note: i18n: Visit the previous logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the previous sub-page
fa: رفتن به زیرصفحه‌ی پیشین

en: _Homepage
fa: صفحه‌ی خانگی

en: Go to your homepage
fa: رفتن به صفحه‌ی خانگی شما

en: Empty Trash
fa: خالی کردن سطل آشغال

en: Undo _Close Tab
fa: بازگردانی بستن زبانه

en: Add a new _folder
fa: افزودن پوشه‌ای جدید

en: _Export bookmarks…
fa: _بیرون بری نشانک ها...

en: _Manage Search Engines…
fa: _مدیریت موتور های جستجو...

en: _Clear Private Data…
fa: _پاک کردن اطلا عات محرمانه...

en: _Inspect Page
fa: بازرسی صفحه

en: _Previous Tab
fa: زبانه‌ی پیشین

en: _Next Tab
fa: زبانه‌ی بعدی

en: Move Tab to _first position
fa: جابجایی تب به _مکان اول

en: Move Tab _Backward
fa: انتقال به زبانه‌ی عقبی

en: _Move Tab Forward
fa: انتقال به زبانه‌ی جلویی

en: Move Tab to _last position
fa: جابجایی تب به _مکان آخر

en: Focus _Current Tab
fa: تمرکز روی زبانه‌ی جاری

en: Focus _Next view
fa: تمرکز روی نمای بعدی

en: Only show the Icon of the _Current Tab
fa: فقط شمایل زبانه‌ی جاری را نمایش بده

en: Close Ot_her Tabs
fa: بستن دیگر زبانه‌ها

en: Open last _session
fa: باز کردن آخرین نشست

en: _Help
fa: راهنما

en: _Frequent Questions
fa: پرسش‌های متداول

en: _Report a Problem…
fa: _گزارش یک مشکل

en: _Tools
fa: ابزارها

en: _Menubar
fa: نوارفهرست

en: _Navigationbar
fa: نوارناوبری

en: Side_panel
fa: پنل کناری

en: Sidepanel
fa: پنل‌کناری

en: _Bookmarkbar
fa: نوارنشانک

en: _Statusbar
fa: نواروضعیّت

en: _Automatic
fa: خودکار

note: i18n: A double underscore "__" is used to prevent the mnemonic
en: Japanese (SHIFT__JIS)
fa: ژاپنی (SHIFT__JIS)

en: Korean (EUC-KR)
fa: کره‌ای (EUC-KR)

en: Russian (KOI8-R)
fa: روسی (KOI8-R)

en: Unicode (UTF-8)
fa: یونی‌کد (UTF-8)

en: Western (ISO-8859-1)
fa: غربی (ISO-8859-1)

en: Custom…
fa: تنظیمات دستی...

en: _Separator
fa: جدا کننده

en: _Location…
fa: _مکان...

en: Open a particular location
fa: گشودن یک مکان مشخّص

en: _Web Search…
fa: _جستحوی وب...

en: Run a web search
fa: اجرای یک جست‌وجوی وب

en: Reopen a previously closed tab or window
fa: بازگشودن زبانه یا پنجراه‌ای پیش‌تر بسته شده

en: Show the saved bookmarks
fa: نمایش نشانک‌های ذخیره شده

en: _Tabs
fa: _زبانه‌ها

en: Show a list of all open tabs
fa: نمایش فهرستی از همه‌ی زبانه‌های باز

en: _Menu
fa: فهرست

en: Menu
fa: فهرست

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be loaded: %s
fa: پیکربندی الحاقیه‌ی «%s» نتوانست بار شود: %s

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be saved: %s
fa: پیکربندی الحاقیه‌ی «%s» نتوانست ذخیره شود: %s

en: Export certificate
fa: صدور گواهینامه

en: The signing certificate authority is not known.
fa: هویت امضا کننده‌ی گواهینامه شناخته شده نیست.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
fa: گواهینامه با هویت مورد انتظار از پایگاهی که از آن صادر شده هم‌خوانی ندارد.

en: The certificate's activation time is still in the future.
fa: زمان فعال‌سازی گواهینامه هنوز نرسیده است.

en: The certificate has expired
fa: گواهی‌نامه باطل شده است.

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
fa: الگوریتم گواهی‌نامه ناامن بنظر می‌رسد.

en: _Export certificate
fa: _صدور گواهی نامه

en: Security details
fa: توضیحات امنیتی

en: Not verified
fa: تأیید نشده

en: Verified and encrypted connection
fa: اتّصال تأیید شده و رمزگذاری شده

en: Open, unencrypted connection
fa: یک اتصال رمزگذاری نشده باز کن

en: Align sidepanel to the right
fa: میزان کرد پنل‌کناری در راست

en: Close panel
fa: بستن پنل

en: Align sidepanel to the left
fa: میزان کرد پنل‌کناری در راست

en: Show Speed Dial
fa: نمایش شماره‌گیری سریع

en: Show Homepage
fa: نمایش صفحه‌ی خانگی

en: Show last open tabs
fa: نمایش آخرین زبانه‌های باز

en: Show last tabs without loading
fa: نمایش آخرین زبانه‌ها بدون بار کردن

en: Show Blank Page
fa: نمایش صفحه خالی

en: Show default Search Engine
fa: موتور جستجوی پیشفرش را نمایش بده

en: Show custom page
fa: یک صفحه شخصی سازی شده نمایش بدده

en: Japanese (SHIFT_JIS)
fa: ژاپنی (SHIFT_JIS)

en: New tab
fa: زبانه‌ی جدید

en: New window
fa: پنجره‌ی جدید

en: Current tab
fa: زبانه‌ی جاری

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icons
fa: شمایل

en: Small icons
fa: شمایل کوچک

en: Text
fa: متن

en: Icons and text
fa: شمایل و متن

en: Text beside icons
fa: متن کنار شمایل

en: Automatic (GNOME or environment)
fa: خودکار (گنوم یا محیط)

en: HTTP proxy server
fa: خادم پیشکار HTTP

en: No proxy server
fa: بدون خادم پیشکار

en: Chrome
fa: کروم

en: Safari
fa: سافاری

en: iPhone
fa: آی‌فون

en: Firefox
fa: فایرفاکس

en: Internet Explorer
fa: اینترنت اکسپلورر

en: The style of the toolbar
fa: سبْک نوارابزار

en: Always use my font choices
fa: همیشه از قلم انتخابی من استفاده کن

en: Override fonts picked by websites with user preferences
fa: قلم انتخابی کاربر را با قلم وب سایت جایگزین کن

en: The configuration couldn't be loaded: %s
fa: پیکربندی نتوانست بار شود: %s

en: Invalid configuration value '%s'
fa: مقدار پیکربندی نامعتبر «%s»

en: Trust this website
fa: به این وب سایت اعتماد کن

en: Security unknown
fa: امنیت نامشخص است

en: %s wants to save an HTML5 database.
fa: %s تا ذخیره دیتابیس اچ تی ام ال 5

en: _Deny
fa: _ردکردن

en: _Allow
fa: ا_جازه داده شود

en: %s wants to know your location.
fa: %s می خواهد از مکان شما اطلاع پیدا کند.

en: Try Again
fa: تلاش دوباره

en: Try again
fa: تلاش دوباره

en: Send a message to %s
fa: ارسال پیام به %s

en: The file "%s" can't be saved in this folder.
fa: پرونده‌ی «%s» نمی‌تواند در این پوشه ذخیره شود.

en: You don't have permission to write in this location.
fa: شما اجازه‌ی نوشتن در این پوشه را ندارید.

en: There is not enough free space to download "%s".
fa: فضای آزاد کافی برای بارگیری «%s» وجود ندارد.

en: The file needs %s but only %s are left.
fa: پرونده نیاز به %s دارد، ولی فقط %s باقی مانده.

en: When Midori starts:
fa: وقتی میدوری شروع می‌شود:

en: Homepage:
fa: صفحه‌ی خانگی:

en: Preferred Encoding
fa: رمزگذاری ترجیجی

en: Load images automatically
fa: بار کردن خودکار تصاویر

en: Enable Spell Checking
fa: فعّال کردن بررسی املایی

en: Enable scripts
fa: فعّال کردن اسکریپت‌ها

en: Enable WebGL support
fa: فعّال کردن پشتیبانی WebGL

en: Zoom Text and Images
fa: بزرگ‌نمایی متن و تصاویر

en: Save downloaded files to:
fa: دخیره‌ی پرونده‌های بارگیری شده در:

en: Toolbar Style:
fa: سبک نوارابزار:

en: Open new pages in:
fa: صفحه‌های جدید را باز کن در:

en: Close Buttons on Tabs
fa: دکمه‌های بستن روی زبانه‌ها

en: Open Tabs next to Current
fa: گشودن زبانه‌ها در کنار زبانه‌ی جاری

en: Whether to open new tabs next to the current tab or after the last one
fa: این که زبانه‌های جدید در کنار زبانه‌ی جاری گشوده شوند یا پس از آخرینشان

en: Open tabs in the background
fa: گشودن زبانه‌ها در پس‌زمینه

note: TODO: Preserve page icons of search engines and merge privacy items
en: Web Cache
fa: انبار وب

en: Privacy
fa: محرمانگی

en: Cookies store login data, saved games, or user profiles for advertisement purposes.
fa: کوکی‌ها داده‌های  ورود به حساب، بازی‌های ذخیره شده، یا نمایه‌های کاربری را برای مقاصد تبلیغاتی ذخیره می‌کنند

en: Enable offline web application cache
fa: فعّال کردن انبار برنامه‌های وب برون‌خط

en: Enable HTML5 local storage support
fa: فعّال کردن پشتیبانی ذخیره‌ی محلّی HTML5

en: Extensions
fa: الحاقات

en: _Manage Search Engines
fa: مدیریت موتورهای جست‌وجو

en: _Address:
fa: نشانی:

en: The search engines couldn't be loaded. %s
fa: موتورهای جست‌وجو نتوانستند بار شوند. %s

en: The search engines couldn't be saved. %s
fa: موتورهای جست‌وجو نتوانستد ذخیره شود. %s

en: Open in New _Tab
fa: گشودن در زبانه‌ی جدید

en: Failed to remove history item: %s
fa: برداشتن موارد تاریخچه شکست خورد: %s

en: Text Editor
fa: ویرایشگر متن

en: News Aggregator
fa: گیرنده‌ی اخبار

en: Flash window on background tabs
fa: پیام برق‌آسا برای زبانه‌های پس‌زمینه

en: Enable Netscape plugins
fa: فعّال کردن پلاگین‌های نت‌اسکیپ

note: i18n: Dialog: Clear Private Data, in the Tools menu
en: Clear Private Data
fa: پاک سازی داده‌های محرمانه

en: _Clear private data
fa: پاک سازی داده‌های محرمانه

en: Clear the following data:
fa: پاک سازی داده‌های زیر:

en: Last open _tabs
fa: آخرین زبانه‌های باز

en: Clear private data when _quitting Midori
fa: پاک سازی داده‌های محرمانه هنگام خروج از میدوری

note: i18n: Logins and passwords in websites and web forms
en: Saved logins and _passwords
fa: ورود به حساب‌ها و گذرواژه‌های ذخیره شده

en: Cookies and Website data
fa: کوکی‌ها و داده‌های وبگاه‌ها

en: Website icons
fa: شمایل وبگاه

en: Failed to clear history: %s
fa: پاک‌سازی تاریخچه شکست خورد: %s

note: i18n: Couldn't remove items that are older than n days
en: Failed to remove old history items: %s
fa: برداشتن موارد قدیمی تاریخچه شکست خورد: %s

en: The configuration couldn't be saved. %s
fa: پیکربندی نتوانست ذخیره شود. %s

note: i18n: Trash, or wastebin, containing closed tabs
en: The trash couldn't be saved. %s
fa: سطل آشغال نتوانست ذخیره شود. %s

en: Modify _preferences
fa: ترجیحات میدوری

en: Disable all _extensions
fa: غیرفعّال کردن همه‌ی الحاقات

en: Show a dialog after Midori crashed
fa: نمایش یک محاوره پس از خرابی میدوری

en: Discard old tabs
fa: دور انداختن زبانه‌های قدیمی

en: An instance of Midori is already running but not responding.
fa: یک اجرای دیگر از میدوری هم‌اکنون در حال اجراست ولی پاسخ نمی‌دهد.

en: Bookmarks couldn't be loaded: %s
fa: نشانک‌ها نتوانستند بار شوند: %s

en: The session couldn't be loaded: %s
fa: نشست نتوانست بار شود:‌%s

en: The trash couldn't be loaded: %s
fa: سطل آشغال نتوانست بار شود: %s

en: The history couldn't be loaded: %s
fa: تاریخچه آشغال نتوانست بار شود: %s

en: The following errors occured:
fa: خطای زیر اتّفاق افتاد:

en: _Ignore
fa: نادیده بگیر

en: Create _Launcher
fa: ایجاد اجراگر

en: Rename note
fa: تغییرنام
