Midori 0.2.1 - en to he translation catalogue (544 entries)

en: Midori
he: דפדפן Midori

en: Web Browser
he: דפדפן

en: Midori Web Browser
he: דפדפן האינטרנט  Midori

en: Browse the Web
he: גלישה באינטרנט

en: Internet;WWW;Explorer
he: אינטרנט;רשת;דפדפן

en: New Tab
he: לשונית חדשה

en: New Window
he: חלון חדש

en: New Private Browsing Window
he: חלון גלישה פרטית חדש

en: Midori Private Browsing
he: גלישה פרטית ב  Midori

en: Private Browsing
he: גלישה פרטית

en: Open a new private browsing window
he: פתיחת חלון גלישה פרטית חדש

en: Snapshot saved to: %s
he: תצלום בזק נשמר ל %s

en: Run ADDRESS as a web application
he: הרצת  ADDRESS אינטרנט

en: ADDRESS
he: כתובת

en: Private browsing, no changes are saved
he: גלישה פרטית, לא נשמרו שינויים

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
he: מצב נייד, כל קבצי ההרצה שמורים במקום אחד

en: Show a diagnostic dialog
he: הצגת דו שיח אבחון

en: Run within gdb and save a backtrace on crash
he: הרצה עם gdb ושמירת התחקות אחר קריסה

en: Run the specified filename as javascript
he: הרצת הקובץ המצוין כתסריט java

en: Take a snapshot of the specified URI
he: צילום בזק של הכתובת המצוינת

en: Execute the specified command
he: ביצוע הפקודה המצוינת

en: List available commands to execute with -e/ --execute
he: הצגת פקודות זמינות לביצוע באמצעות - e/ --execute

en: Display program version
he: הצגת גרסת תוכנה

en: Addresses
he: כתובות

en: Block URIs according to regular expression PATTERN
he: חסימת כתובות בהתאם לתבנית הגייה רגילה

en: PATTERN
he: תבנית

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
he: אתחול מידורי אחרי SECONDS שניות של חוסר פעילות

en: SECONDS
he: שניות

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
he: נא לדווח על הערות, הצעות ושיבושים ל:

en: Check for new versions at:
he: בדיקת גיסאות חדשות ב:

en: An unknown error occured
he: התרחשה שגיאה בלתי ידועה

en: _Bookmarks
he: _סימניות

en: Add Boo_kmark
he: הוסף סימ_ניה

en: _Extensions
he: _הרחבות

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
he: _היסטוריה

en: _Userscripts
he: תסריטי _משתמש

en: User_styles
he: עיצובי_משתמש

en: New _Tab
he: _לשונית חדשה

en: _Transfers
he: _העברות

en: Netscape p_lugins
he: ת_וספי Netscape

en: _Closed Tabs
he: לשוניות _שנסגרו

en: New _Window
he: _חלון חדש

en: New _Folder
he: תיקייה _חדשה

en: [Addresses]
he: [כתובות]

en: File not found.
he: הקובץ לא נמצא.

en: Malformed document.
he: מסמך פגום

en: Unrecognized bookmark format.
he: תבנית סימניות בלתי מוכרת

en: Go forward to the next page
he: +

note: i18n: Visit the following logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the next sub-page
he: מעבר לתת־העמוד הבא

en: Web Search…
he: חיפוש באנטרנט.....

en: Reload the current page
he: טעינת הדף הנוכחי מחדש

en: Stop loading the current page
he: הפסקת טעינת הדף הנוכחי

en: Failed to update title: %s
he: עדכון הכותרת נכשל: %s

en: Value '%s' is invalid for %s
he: הערך %s אינו תקף עבור %s

en: Unexpected setting '%s'
he: הגדרה לא צפויה '%s'

en: Unexpected action '%s'.
he: פעולה בלתי צפויה '%s'.

en: %s (Private Browsing)
he: %s (גלישה פרטית)

en: Failed to insert new history item: %s
he: כשל בהכנסת פריט היסטוריה %s

en: Bookmarks
he: סימניות

en: New Folder
he: תיקיה חדשה

en: New Bookmark
he: סימנייה חדשה

en: Add to _Speed Dial
he: הוספה ל_חיוג מהיר

en: Save file as
he: שמירת קובץ בשם

en: Save associated _resources
he: שמירת משאבים משוייכים

en: A new window has been opened
he: חלון חדש נפתח

en: A new tab has been opened
he: לשונית חדשה נפתחה

en: Save file
he: שמירת קובץ

en: Reload page without caching
he: רענון העמוד ללא שימוש במטמון

en: Open file
he: פתיחת קובץ

en: To use the above URI open a news aggregator. There is usually a menu or button "New Subscription", "New News Feed" or similar.
    Alternatively go to Preferences, Applications in Midori, and select a News Aggregator. Next time you click the news feed icon, it will be added automatically.
he: כדי להשתמש בכתובת מלמעלה, יש לפתוח את שירות הזנת החדשות. בדרך כלל קיים תפריט או כפתור "הרשמה חדשה"("New Subscription", "New News Feed"), או דומה להם. לחילופין ניתן לגשת להעדפות של מידורי ולבחור את שירות הזנת החדשות. בפעם הבאה, בעת הקשה על צלמית "הזנת חדשות" (news feed) הכתובת תתווסף באופן אוטומטי.

en: New feed
he: הזנה חדשה

en: Add a new bookmark
he: הוספת סימנייה חדשה

en: Empty
he: ריק

en: Toggle text cursor navigation
he: ניווט סמן התמליל

en: Pressing F7 toggles Caret Browsing. When active, a text cursor appears in all websites.
he: לחיצה על F7 מאפשרת/אינה מאפשרת את סמן גלישת התמליל. כאשר פעיל, סמן תמליל מופיע בכל האתרים.

en: _Enable Caret Browsing
he: _החלת סמן התמליל

en: Open all in _Tabs
he: פתח הכל ב_לשוניות

en: Open in New _Window
he: פתיחה בחלון חדש

en: Import bookmarks…
he: ייבוא סימניות…

en: _Import bookmarks
he: _יבוא סימניות

en: _Application:
he: _יישום

en: Import from XBEL or HTML file
he: ייבוא מקובץ XBEL או HTML

en: Import from a file
he: ייבוא מקובץ

en: Failed to import bookmarks
he: כשל בייבוא הסימניות

en: XBEL Bookmarks
he: סימניות XBEL

en: Netscape Bookmarks
he: סימניות של Netscape

en: Midori can only export to XBEL (*.xbel) and Netscape (*.html)
he: באפשרות Midori לייצא אך ורק לתצורות XBEL‏ (‎*.xbel) ו־Netscape‏ (‎*.html)

en: Failed to export bookmarks
he: כשל בייצוא הסימניות

en: A lightweight web browser.
he: דפדפן קל משקל.

en: See about:version for version info.
he: יש לעיין ב־about:version לקבלת פרטים על הגרסה.

en: This library is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
he: ספרייה זו הינה תוכנה חופשית. באפשרותך להפיצה ו/או לשנותה בהתאם לתנאי רשיון GNU  אשר הוצאה לאור על ידי קרן התוכנה החופשית (Free Software Foundation); בנוסף, גירסא 2.1 של הרשיון או (על פי בחירתך) כל גירסא מאוחרת יותר.

en: _Duplicate Current Tab
he: ש_כפול הלשונית הנוכחית

en: _File
he: _קובץ

en: Open a new window
he: פתיחה בחלון חדש

en: Open a new tab
he: פתיחת לשונית חדשה

en: New P_rivate Browsing Window
he: חלון גלישה פ_רטית חדש

en: Open a file
he: פתיחת קובץ

en: _Save Page As…
he: _שמירת העמוד בשם...

en: Save to a file
he: שמירה לקובץ

en: Add to Speed _dial
he: הוספה _לחיוג מהיר

en: Subscribe to News _feed
he: הרשמה ל_הזנת חדשות

en: _Close Tab
he: _סגירת הלשונית

en: Close the current tab
he: סגירת הלשונית הנוכחית

en: C_lose Window
he: ס_גירת החלון

en: Print the current page
he: הדפסת העמוד הנוכחי

en: Close a_ll Windows
he: ס_גירת כל החלונות

en: _Edit
he: _עריכה

note: i18n: Right-click on Location, Open an URL from the clipboard
en: Paste and p_roceed
he: ה_דבקה ומעבר

en: _Find…
he: _חיפוש…

en: Find a word or phrase in the page
he: חיפוש בדף של מילה או ביטוי

en: Find _Next
he: חיפוש ה_בא

en: Find _Previous
he: חיפוש ה_קודם

en: Configure the application preferences
he: הגדרת העדפות היישום

en: _View
he: _תצוגה

en: _Toolbars
he: _סרגלי כלים

en: Increase the zoom level
he: תקריב

en: Decrease the zoom level
he: תרחיק

en: _Encoding
he: _קידוד

en: View So_urce
he: הצגת המ_קור

en: Ca_ret Browsing
he: גלישת _סמן

en: Toggle fullscreen view
he: הפעלה/נטרול מסך מלא

en: Scroll _Left
he: גלילה שמ_אלה

en: Scroll _Down
he: גלילה למ_טה

en: Scroll _Up
he: גלילה למ_עלה

en: Scroll _Right
he: גלילה ימי_נה

en: _Readable
he: _קריא

en: _Go
he: מעבר

en: Go back to the previous page
he: מעבר לעמוד הקודם

note: i18n: Visit the previous logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the previous sub-page
he: מעבר לתת־העמוד הקודם

en: _Homepage
he: _דף הבית

en: Go to your homepage
he: מעבר לדף הבית

en: Empty Trash
he: ריקון סל המיחזור

en: Undo _Close Tab
he: ביטול _סגירת לשונית

en: Add a new _folder
he: הוספת _תיקייה חדשה

en: _Inspect Page
he: _ניתוח העמוד

en: _Previous Tab
he: לשונית _קודמת

en: _Next Tab
he: לשונית _הבאה

en: Move Tab to _first position
he: העברת הלשונית ל_מיקום הראשון

en: Move Tab _Backward
he: העברת הלשונית _אחורה

en: _Move Tab Forward
he: העברת הלשונית _קדימה

en: Move Tab to _last position
he: העברת הלשונית ל_מיקום אחרון

en: Focus _Current Tab
he: מיקוד לשונית _נוכחית

en: Focus _Next view
he: התמקדות על התצוגה ה_באה

en: Only show the Icon of the _Current Tab
he: יש להציג רק את ה_סמל של הלשונית הנוכחית

en: Close Ot_her Tabs
he: סגירת ש_אר הלשוניות

en: Open last _session
he: פתח _הפעלה קודמת

en: _Help
he: _עזרה

en: _Frequent Questions
he: שאלות _נפוצות

en: _Report a Problem…
he: _דיווח על תקלה…

en: _Tools
he: _כלים

en: _Menubar
he: סרגל _תפריט

en: _Navigationbar
he: סרגל _ניווט

en: Side_panel
he: _סרגל צד

en: Sidepanel
he: חלונית צד

en: _Bookmarkbar
he: _סרגל סימניות

en: _Statusbar
he: _שורת מצב

en: _Automatic
he: _אוטומטי

en: Chinese Traditional (BIG5)
he: סינית מסורתית (BIG5)

en: Chinese Simplified (GB18030)
he: סינית מפושטת (GB18030)

note: i18n: A double underscore "__" is used to prevent the mnemonic
en: Japanese (SHIFT__JIS)
he: יפנית (SHIFT__JIS)

en: Korean (EUC-KR)
he: קוריאנית (EUC-KR)

en: Russian (KOI8-R)
he: רוסית (KOI8-R)

en: Unicode (UTF-8)
he: יוניקוד (UTF-8)

en: Western (ISO-8859-1)
he: מערבי (ISO-8859-1)

en: Custom…
he: מותאם…

en: _Separator
he: קו _מפריד

en: _Location…
he: _מיקום…

en: Open a particular location
he: פתיחת מיקום מסוים

en: _Web Search…
he: חיפוש ב_רשת…

en: Run a web search
he: בצוע חיפוש באנטרנט

en: Reopen a previously closed tab or window
he: פתיחה מחדש של לשונית/חלון שנסגרו

en: Show the saved bookmarks
he: הצגת הסימניות השמורות

en: _Tabs
he: _לשוניות

en: Show a list of all open tabs
he: הצגת רשימת כל החלוניות הפתוחות

en: _Menu
he: _תפריט

en: Menu
he: תפריט

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be loaded: %s
he: לא ניתן לטעון את הגדרות ההרחבה '%s':‏ %s

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be saved: %s
he: לא ניתן לשמור את הגדרות ההרחבה '%s':‏ %s

en: Export certificate
he: יצוא אישור

en: The signing certificate authority is not known.
he: המוסד שחתם על אישור האבטחה אינו מוכר

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
he: אישור האבטחה אינו תואם את זהות האתר ממנו הוא נקרא

en: The certificate's activation time is still in the future.
he: מועד הפעלת אישור האבטחה הוא עתידי

en: The certificate has expired
he: פג תוקף אישור האבטחה

en: The certificate has been revoked according to the GTlsConnection's certificate revocation list.
he: בוטלה תקפות אישור האבטחה עפ"י הרשימה המנוהלת ע"י GTlsConnection

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
he: האלגוריתם בו אישור האבטחה משתמש נחשב כלא-בטוח

en: _Export certificate
he: _ייצא את אישור האבטחה

en: Self-signed
he: חתום ע"י הבעלים

en: Security details
he: פרטי אבטחה

en: Not verified
he: לא מאומת

en: Verified and encrypted connection
he: חיבור מאומת ומוצפן

en: Open, unencrypted connection
he: חיבור פתוח ולא מוצפן

en: Align sidepanel to the right
he: יישור לוח הצד לימין

en: Close panel
he: סגירת הסרגל

en: Align sidepanel to the left
he: יישור לוח הצד לשמאל

en: Show Speed Dial
he: הצגת חיוג מהיר

en: Show Homepage
he: הצגת דף הבית

en: Show last open tabs
he: הצג רשימת לשוניות שנפתחו קודם

en: Show last tabs without loading
he: הצגת הלשוניות ללא טעינתן

en: Show Blank Page
he: הצגת עמוד ריק

en: Show default Search Engine
he: הצגת מנוע חיפוש ברירת המחדל

en: Show custom page
he: הצגת דף מותאם אישית

en: Japanese (SHIFT_JIS)
he: יפנית (SHIFT_JIS)

en: New tab
he: לשונית חדשה

en: New window
he: חלון חדש

en: Current tab
he: לשונית נוכחית

en: Default
he: בררת מחדל

en: Icons
he: סמלים

en: Small icons
he: סמלים קטנים

en: Text
he: תמליל

en: Icons and text
he: סמלים ותמליל

en: Text beside icons
he: תמליל לצד סמלים

en: Automatic (GNOME or environment)
he: אוטומטית (GNOME או סביבה אחרת)

en: HTTP proxy server
he: שרת מתווך ל־HTTP

en: No proxy server
he: אין שרת מתווך

en: Chrome
he: כרום

en: The style of the toolbar
he: סגנון סרגל הכלים

en: Always use my font choices
he: תמיד להשתמש בבחירות הגופן שלי

en: Override fonts picked by websites with user preferences
he: דריסת גופנים שנבחרו על ידי האתרים באמצעות העדפות המשתמש

en: The configuration couldn't be loaded: %s
he: ההגדרות אינן ניתנות לטעינה:  %s

en: Invalid configuration value '%s'
he: ערך הגדרה אינו תקף '%s'

en: Failed to inject stylesheet: %s
he: כשל בהבאת דף עיצוב: %s

en: Show Tab _Label
he: הצגת תווית בל_שונית

en: Show Tab _Icon Only
he: הצגת סמל הל_שונית בלבד

en: Close Ot_her Tab | Close Ot_her Tabs
he[0]: סגור _לשונית אחרת
he[1]: סגור ל_שוניות אחרות

en: Trust this website
he: בטח באתר זה

en: Security unknown
he: אבטחה לא מוכרת

en: %s wants to save an HTML5 database.
he: האתר %s מעוניין לשמור מסד נתונים עם HTML5.

en: _Deny
he: _דחייה

en: _Allow
he: _אישור

en: %s wants to know your location.
he: האתר %s מעוניין לדעת מהו מיקומך.

en: You are not connected to the Internet
he: אתה לא מחובר לאינטרנט

en: Try Again
he: נסה שנית

en: Something went wrong with '%s'.
he: כשלון עם:  '%s'.

en: Try again
he: נסיון נוסף

en: Send a message to %s
he: שלח הודעה אל %s

en: Add _search engine...
he: הוספת _מנוע חיפוש....

en: Open _Link
he: פתח _קישור

en: Open Link in New _Tab
he: פתח קישור ב_לשונית חדשה

en: Open Link in _Foreground Tab
he: פתח קישור בלשונית ש_בחזית

en: Open Link in _Background Tab
he: פתח קישור בלשונית ש_ברקע

en: Open Link in New _Window
he: פתח קישור ב_חלון חדש

en: Copy Link de_stination
he: העתקת יעד ה_קישור

note: GTK_STOCK_SAVE_AS is lacking the underline
en: Save _As…
he: שמירה _בשם...

en: Open _Image in New Window
he: פתיחת  _תמונה בחלון חדש

en: Open _Image in New Tab
he: פתיחת _תמונה בלשונית חדשה

en: Copy Im_age
he: העתקת _תמונה

en: Save I_mage
he: שמירת _תמונה

en: Copy Video _Address
he: העתק _כתובת וידאו

en: Download _Video
he: הורד _וידאו

en: Open Address in New _Tab
he: פתח את הכתובות ב_לשונית חדשה

en: Search _with
he: חיפוש _בעזרת

en: _Search the Web
he: _חיפוש ברשת

en: Inspect _Element
he: ח_קירת רכיב

en: Open or download file from %s
he: לפתוח או להוריד קובץ מ־%s

en: File Name: %s
he: שם הקובץ: %s

en: File Type: '%s'
he: סוג הקובץ: '%s'

en: File Type: %s ('%s')
he: סוג הקובץ: %s ‏('%s')

en: Size: %s
he: גודל: %s

note: i18n: A file open dialog title, ie. "Open http://fila.com/manual.tgz"
en: Open %s
he: פתח את %s

en: Inspect page - %s
he: בדיקת עמוד - %s

en: Loading delayed either due to a recent crash or startup preferences.
he: עיקוב בטעינה עקב קריסה שהתרחשה לאחרונה או הגדרות טעינה.

en: Load Page
he: טעינת העמוד

en: Blank page
he: דף ריק

note: i18n: word stem of "previous page" type links, case is not important
en: previous
he: הקודם

note: i18n: word stem of "next page" type links, case is not important
en: next
he: הבא

en: Print background images
he: הדפסת תמונת רקע

en: Whether background images should be printed
he: האם להדפיס תמונות רקע

en: Features
he: תכונות

note: i18n: Download tooltip (size): 4KB of 43MB
en: %s of %s
he: ‏%s מתוך %s

en: %d hour | %d hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %d שעות

en: %d minute | %d minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %d דקות

en: %d second | %d seconds
he[0]: שנייה אחת
he[1]: %d שניות

note: i18n: Unknown number of bytes, used for transfer rate like ?B/s
en: ?B
he: ?בתים

note: i18n: Download tooltip (transfer rate): (130KB/s)
en:  (%s/s)
he:  (%s/ש׳)

en: The downloaded file is erroneous.
he: הקובץ שהתקבל פגום.

en: The file "%s" can't be saved in this folder.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ „%s“ בתיקייה זו.

en: You don't have permission to write in this location.
he: אין לך הרשאות לכתוב למיקום זה.

en: There is not enough free space to download "%s".
he: אין די מקום פנוי כדי להוריד את „%s“.

en: The file needs %s but only %s are left.
he: הקובץ זקוק ל־%s אך נותרו רק %s.

en: Speed Dial
he: חיוג מהיר

en: Click to add a shortcut
he: לחץ כאן כדי להוסיף קיצור דרך

en: Enter shortcut address
he: הזן כתובת לקיצור

en: Are you sure you want to delete this shortcut?
he: אתה בטוח שברצונך למחוק את קיצור הדרך?

en: Startup
he: הפעלה

en: When Midori starts:
he: כאשר Midori מופעל:

en: Homepage:
he: דף הבית:

en: Use _current page
he: שימוש בעמוד ה_נוכחי

en: Use current page as homepage
he: שימוש בדף הנוכחי כדף הבית

note: Page "Appearance"
en: Fonts
he: גופנים

en: Proportional Font Family
he: משפחת גופנים בעלת יחס

en: The default font family used to display text
he: משפחת גופנים לשימוש כברית המחדל להצגת טקסט

en: The default font size used to display text
he: גודל גופנים לשימוש כברית המחדל להצגת טקסט

en: Fixed-width Font Family
he: משפחת גופנית עם רוחב קבוע

en: The font family used to display fixed-width text
he: משפחת גופנים לשימוש בהצגת טקסט בעל רוחב קבוע

en: The font size used to display fixed-width text
he: גודל גופנים לשימוש בהצגת טקסט בעל רוחב קבוע

en: Minimum Font Size
he: גודל גון מינימלי

en: The minimum font size used to display text
he: משפחת גופנים המינימלי לשימוש בהצגת טקסט

en: Preferred Encoding
he: קידוד מועדף

note: Page "Behavior"
en: Behavior
he: התנהגות

en: Load images automatically
he: טען תמונות אוטומטית

en: Enable Spell Checking
he: הפעלת בדיקת איות

en: Enable scripts
he: הפעלת סקריפטים

en: Enable WebGL support
he: הפעלת תמיכה ב־WebGL

en: Zoom Text and Images
he: קרב טקסט ותמונות

en: Allow scripts to open popups
he: מתן אפשרות לסקריפטים לפתוח דפים קופצים

en: Whether scripts are allowed to open popup windows automatically
he: האם מותר לסקריפטים לפתוח חלונות קופצים אוטומטית

en: Preferred languages
he: שפות מועדפות

en: Save downloaded files to:
he: שמור קבצים שהורדו אל:

note: Page "Interface"
en: Browsing
he: גלישה

en: Theme:
he: ערכת נושא:

en: Toolbar Style:
he: סגנון סרגל כלים:

en: Open new pages in:
he: פתיחת דפים חדשים ב:

en: Close Buttons on Tabs
he: לחצני סגירה בלשוניות

en: Open Tabs next to Current
he: פתח לשוניות אחרי הנוכחית

en: Whether to open new tabs next to the current tab or after the last one
he: האם לפתוח לשוניות אחרי הלשונית הנוכחית או אחרי הלשונית האחרונה

en: Open tabs in the background
he: פתח לשוניות ברקע

note: Page "Network"
en: Network
he: רשת

en: Proxy server
he: שרת מתווך

en: Port
he: פתחה

note: TODO: Preserve page icons of search engines and merge privacy items
en: Web Cache
he: מטמון רשת

en: The maximum size of cached pages on disk
he: הגודל המקסימלי של מטמון הדפים בכונן

en: MB
he: מ״ב

note: i18n: This refers to an application, not the 'user agent' string
en: Identify as
he: הזדהה בתור

en: Privacy
he: פרטיות

en: Delete old Cookies after:
he: מחיקת קובצי עוגייה לאחר:

en: The maximum number of days to save cookies for
he: מספר הימים המקסימלי לשמירת עוגיות

en: Only accept Cookies from sites you visit
he: קבלת קובצי עוגייה מהאתרים בהם אני מבקר בלבד

en: Block cookies sent by third-party websites
he: חסימת קובצי עוגייה שנשלחים על ידי אתרי צד שלישי

en: Cookies store login data, saved games, or user profiles for advertisement purposes.
he: עוגיות מאחסנות פריטי גישה, משחקים שמורים או פרופילים של משתמשים למטרות פרסום.

en: Enable offline web application cache
he: הפעלת מטמון יישומי הרשת

en: Enable HTML5 local storage support
he: הפעלת תמיכה באחסון מקומי עבור HTML5

en: Delete pages from history after:
he: מחיקת דפים מההיסטוריה לאחר:

en: The maximum number of days to save the history for
he: מספר הימים המקסימלי לשמירת היסטוריה

en: Extensions
he: הרחבות

en: _Manage Search Engines
he: _נהל מנועי חיפוש

en: Add search engine
he: הוסף מנוע חיפוש

en: Edit search engine
he: ערוך מנוע חיפוש

en: _Name:
he: _שם:

en: _Description:
he: _תיאור:

en: _Address:
he: _כתובת:

en: _Token:
he: _אות:

en: Manage Search Engines
he: ניהול מנועי החיפוש

en: Use as _default
he: שימוש כ_בררת מחדל

en: The search engines couldn't be loaded. %s
he: מנועי החיפוש לא ניתנים לטעינה. %s

en: The search engines couldn't be saved. %s
he: מנועי החיפוש לא ניתנים לשמירה. %s

en: Bookmarks and History
he: סימניות והיסטוריה

en: Search for %s
he: חיפוש אחר %s

en: Search with…
he: חיפוש באמצעות…

en: Search with %s
he: חיפוש בעזרת %s

en: Could not run external program.
he: לא ניתן להריץ תוכנה חיצונית.

note: i18n: A panel at the bottom, to search text in pages
en: _Inline Find:
he: חיפוש _פנימי:

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Match Case
he: התאם רישיות

en: Close Findbar
he: סגור סרגל חיפוש

note: i18n: Empty folder
en: Empty folder
he: תיקייה ריקה

note: i18n: [[n] bookmark(s)] and [[n] folder(s)]
en: %s and %s
he: %s ו-%s

en: Edit the selected bookmark
he: ערוך את הסימנייה הנבחרת

en: Delete the selected bookmark
he: מחק את הסימנייה הנבחרת

en: Add a new folder
he: הוספת תיקייה חדשה

en: <i>Separator</i>
he: <b>מפריד</b>

en: Open in New _Tab
he: פתיחה ב_לשונית חדשה

note: Create the filter entry
en: Search Bookmarks
he: חפש סימניות

en: History
he: היסטוריה

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: %d day ago | %d days ago
he[0]: לפני יום
he[1]: לפני %d ימים

en: A week ago
he: לפני שבוע

en: Failed to remove history item: %s
he: נכשל בהסרת פריט היסטוריה: %s

en: Are you sure you want to remove all history items?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל פרטי ההיסטוריה?

en: Bookmark the selected history item
he: הוסף לסימניות את פריט ההיסטוריה הנבחר

en: Delete the selected history item
he: מחק את פריט ההיסטוריה הנבחר

en: Clear the entire history
he: נקה את כל ההיסטוריה

en: Authentication Required
he: נדרש אימות

en: A username and a password are required
    to open this location:
he: נדרש שם משתמש וסיסמה
    כדי לגשת לכתובת זו:

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: _Remember password
he: _זכור סיסמה

en: Choose file
he: בחירת קובץ

en: Choose folder
he: בחר תיקייה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: 1 month
he: חודש אחד

en: 1 year
he: שנה אחת

en: Preferences for %s
he: מאפיינים עבור %s

note: i18n: An infobar shows up when viewing a script on userscripts.org
en: This page appears to contain a user script. Do you wish to install it?
he: מסתבר כי דף זה מכיל סקריפט משתמש. האם ברצונך להתקין אותו?

en: _Install user script
he: הת_קנת סקריפט משתמש

note: i18n: An infobar shows up when viewing a style on userstyles.org
en: This page appears to contain a user style. Do you wish to install it?
he: מסתבר כי דף זה מכיל סגנון משתמש. האם ברצונך להתקין אותו?

en: _Install user style
he: הת_קנת סגנון משתמש

en: Don't install
he: לא להתקין

en: Userscripts
he: סקריפטים מצד המשתמש

en: Userstyles
he: עיצובי משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Do you want to delete '%s'?
he: האם ברצונך למחוק את '%s'?

en: Delete user script
he: מחיקת סקריפט מצד המשתמש

en: Delete user style
he: מחיקת סגנון המשתמש

en: The file <b>%s</b> will be permanently deleted.
he: הקובץ <b>%s</b> יימחק לצמיתות.

en: Open in Text Editor
he: פתיחה בעורך טקסט

en: Open Target Folder
he: פתיחת תיקיית יעד

en: Add new addon
he: הוספת תוספת חדשה

en: Remove selected addon
he: הסרת התוספת הנבחרת

en: User addons
he: תוספי המשתמש

en: Can't monitor folder '%s': %s
he: לא ניתן לנתר אחר התיקייה '%s': ‏%s

en: Support for userscripts and userstyles
he: תמיכה בסקריפטים וערכות עיצוב מצד המשתמש

en: Colorful Tabs
he: לשוניות צבעוניות

en: Tint each tab distinctly
he: צבע לשוניות בצבעים שונים

en: Cookie Manager
he: מנהל עוגיות

en: Delete All
he: מחק הכל

en: Deletes all shown cookies. If a filter is set, only those cookies are deleted which match the filter.
he: מוח את כל העוגיות. אם נקבע מסנן, ימחקו רק העוגיות שתואמות למסנן.

en: Expand All
he: הרחבת הכול

en: Collapse All
he: כיווץ הכול

en: Do you really want to delete all cookies?
he: האם באמת ברצונך למחוק את כל העוגיות?

en: Question
he: שאלה

en: Only cookies which match the filter will be deleted.
he: רק עוגיות שיתאימו למסנן ימחקו.

en: At the end of the session
he: בסיום ההפעלה

en: <b>Host</b>: %s
    <b>Name</b>: %s
    <b>Value</b>: %s
    <b>Path</b>: %s
    <b>Secure</b>: %s
    <b>Expires</b>: %s
he: <b>מארח</b>: %s
    <b>שם</b>: %s
    <b>ערך</b>: %s
    <b>נטיב</b>: %s
    <b>מאובטח</b>: %s
    <b>תפוגה</b>: %s

note: i18n: is this cookie secure (SSL)? yes/ no
en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: <b>Domain</b>: %s
    <b>Cookies</b>: %d
he: <b>שם מתחם</b>: %s
    <b>עוגיות</b>: %d

en: Name
he: שם

en: _Expand All
he: _הרחבת הכול

en: _Collapse All
he: _כיווץ הכול

en: List, view and delete cookies
he: מיון, הצגה ומחיקה עוגיות

en: Copy Tab _Addresses
he: העתקת _כתובות הלשוניות

en: Copy Addresses of Tabs
he: העתקת הכתובות שמופעלות בלשוניות

en: Copy the addresses of all tabs to the clipboard
he: העתקת הכתובות של כל הלשוניות ללוח הגזירים

en: Version numbers in brackets show the version used at runtime.
he: מספרי גרסה בסוגריים יציגו את הגרסה שבשימוש בזמן ריצה.

en: Midori doesn't store any personal data:
he: Midori אינו שומר מידע פרטי:

en: No history or web cookies are being saved.
he: היסטוריה או עוגיות רשת אינן נשמרות

en: Extensions are disabled.
he: התוספים אינם פעילים

en: HTML5 storage, local database and application caches are disabled.
he: איחסון HTML5, בסיס-נתונים מקומי ומטמון אפליקציות מכובים.

en: Midori prevents websites from tracking the user:
he: מידורי מונע מעקב אתרים אחר המשתמש:

en: DNS prefetching is disabled.
he: ייבוא מקדים של נתוני DNS אינו מאופשר.

en: The language and timezone are not revealed to websites.
he: השפה ואזור הזמן אינם מדווחים לאתרים בהם תבקר.

en: Flash and other Netscape plugins cannot be listed by websites.
he: אתרים לא יקבלו מידע על שימוש ב-Flash ותוספי Netscape אחרים

en: Command:
he: פקודה:

en: None
he: כלום

en: Open in Image _Viewer
he: פתיחה במ_ציג תמונות

en: Text Editor
he: עורך טקסט

en: News Aggregator
he: אוגר חדשות

[ctx: Feed]
note: i18n: The local date a feed was last updated
en: Last updated: %s.
he: עודכן לאחרונה: %s.

en: Feeds
he: הזנות

en: Add new feed
he: הוסף הזנה חדשה

en: Delete feed
he: מחק הזנה

en: _Feeds
he: _הזנות

en: Unsupported feed format.
he: סוג ההזנה לא נתמך.

en: Failed to parse XML feed: %s
he: נכשל בפתיחת הזנת ‏XML‏: %s

en: Unsupported RSS version found.
he: נמצא גרסת RSS שלא נתמכת.

en: Feed '%s' already exists
he: ההזנה '%s' כבר קיימת

en: Error loading feed '%s'
he: שגיאה בטעינת '%s'

en: Feed Panel
he: סרגל ההזנות

en: Read Atom/ RSS feeds
he: קריאת הזנות Atom/RSS

en: Failed to add form value: %s
he: כשל בהוספת ערכת השדה: %s

en: Form history
he: היסטוריית הטופס

en: Remember
he: שמירה

en: Not now
he: לא כעת

en: Never for this page
he: לעולם לא לעמוד זה

en: Form history filler
he: ממלא היסטוריית טפסים

en: Stores history of entered form data
he: מאחסון היסטוריה של נתונים שהוכנסו בטפסים

en: Failed to select suggestions
he: בחירת ההצעות נכשלה

en: There are no unvisited tabs
he: ישנן לשוניות שלא ביקרת בהן

en: History-List
he: רשימת ההיסטוריה

en: Tab closing behavior
he: התנהגות סגירת הלשוניות

en: Do nothing
he: לא לעשות דבר

en: Switch to last viewed tab
he: מעבר ללשונית האחרונה בה צפית

en: Switch to newest tab
he: מעבר ללשונית החדשה ביותר

en: Flash window on background tabs
he: הבהוב החלון בלשוניות הרקע

en: Next new Tab (History List)
he: הלשונית החדשה הבאה (רשימת ההיסטוריה)

en: Next new tab from history
he: הלשונית החדשה הבאה מההיסטוריה

en: Previous new Tab (History List)
he: הלשונית החדשה הקודמת (רשימת ההיסטוריה)

en: Previous new tab from history
he: הלשונית החדשה הקודמת מההיסטוריה

en: Display tab in background (History List)
he: הצגת לשונית ברקע (רשימת היסטוריה)

en: Display the current selected tab in background
he: הצגת הלשונית הנבחרת ברקע

en: History List
he: רשימת ההיסטוריה

en: Move to the last used tab when switching or closing tabs
he: יש לעבור ללשונית האחרונה שהייתה בשימוש בעת סגירה של או מעבר בין לשוניות

en: Mouse Gestures
he: מחוות עכבר

en: Control Midori by moving the mouse
he: שליטה ב־Midori בעזרת העכבר

en: Reload page or stop loading
he: רענון או עצירת טעינת העמוד

en: Customize Keyboard shortcuts
he: התאמת קיצורי מקלדת

en: Customize Sh_ortcuts…
he: התאמת קי_צורים…

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: View and edit keyboard shortcuts
he: הצגה ועריכה של קיצורי מקלדת

en: Statusbar Clock
he: שעון בשורת המצב

en: Display date and time in the statusbar
he: הצגת התאריך והשעה בשורת המצב

en: Images
he: תמונות

en: Scripts
he: סקריפטים

en: Netscape plugins
he: תוספי Netscape

en: Enable Netscape plugins
he: הפעלת תוספי Netscape

en: Statusbar Features
he: תכונות שורת מצב

en: Easily toggle features on web pages on and off
he: הפעל או כבה בקלות תכונות של דפי אינטרנט

en: Tab Panel
he: סרגל לשוניות

en: T_ab Panel
he: סרגל ל_שוניות

en: Show tabs in a vertical panel
he: הצג לשוניות בסרגל אנכי

en: Only Icons on Tabs by default
he: רק את הסמלים שעל הלשוניות כבררת מחדל

en: New tabs have no label by default
he: ללשוניות חדשות אין תווית כבררת מחדל

en: Customize Toolbar
he: התאמת סרגל הכלים

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
he: בחר פריטים להצגה בסרגל הכלים. ניתן לסדר פריטים מחדש על ידי גרירתם.

en: Available Items
he: פריטים זמינים

en: Displayed Items
he: פריטים מוצגים

en: Toolbar Editor
he: עורך סרגלי הכלים

en: Easily edit the toolbar layout
he: ערוך בקלות את מבנה סגרל הכלים

note: i18n: Dialog: Clear Private Data, in the Tools menu
en: Clear Private Data
he: מחיקת נתונים אישיים

en: _Clear private data
he: מ_חיקת נתונים אישיים

en: Clear the following data:
he: מחיקת הנתונים הבאים:

en: Last open _tabs
he: הלשוניות שנפתחו ל_אחרונה

en: Clear private data when _quitting Midori
he: נקה נתונים אישיים בזמן י_ציאה מ־Midori

note: i18n: Logins and passwords in websites and web forms
en: Saved logins and _passwords
he: פרטי גישה וססמאות ש_נשמרו

en: Cookies and Website data
he: קובצי עוגיה ונתוני אתרים

en: Website icons
he: אייקונים של אתרים

en: Failed to clear history: %s
he: נכשל בניקוי ההיסטוריה: %s

note: i18n: Couldn't remove items that are older than n days
en: Failed to remove old history items: %s
he: נכשל בהסרת פריטי היסטוריה ישנים: %s

en: Failed to add bookmark item: %s
he: הוספת פריט הסימנייה נכשלה: %s

en: The configuration couldn't be saved. %s
he: ההגדרות לא ניתנות לשמירה. %s

note: i18n: Trash, or wastebin, containing closed tabs
en: The trash couldn't be saved. %s
he: האשפה לא ניתנת לשמירה. %s

en: Modify _preferences
he: עריכת ה_העדפות

en: Disable all _extensions
he: נטרול כל ה_הרחבות

en: Show a dialog after Midori crashed
he: הצג חלון לאחר ש־Midori קורס

en: Discard old tabs
he: התעלמות מלשוניות חדשות

en: An instance of Midori is already running but not responding.
he: מופע של Midori כבר רץ אך אינו מגיב.

en: Bookmarks couldn't be loaded: %s
he: לא ניתן לטעון את הסימנייה: %s

en: The session couldn't be loaded: %s
he: תצורת ההפעלה לא ניתנת לטעינה: %s

en: The trash couldn't be loaded: %s
he: האשפה לא ניתנת לטעינה: %s

en: The history couldn't be loaded: %s
he: ההיסטוריה לא ניתנת לטעינה: %s

en: The following errors occured:
he: השגיאות הבאות התרחשו:

en: _Ignore
he: הת_עלמות

en: Applications
he: יישומים

en: Create _Launcher
he: יצירת מש_גר

en: Transfers
he: העברות

en: Clear All
he: ניקוי הכול

en: Open Destination _Folder
he: פתח _תיקיית יעד

en: Copy Link Loc_ation
he: העתקת כתו_בת הקישור

en: The file '<b>%s</b>' has been downloaded.
he: לא ניתן להוריד את הקובץ '<b>%s</b>'.

en: Transfer completed
he: ההעברה הושלמה

en: Some files are being downloaded
he: ישנם קבצים הנמצאים כרגע בהליכי הורדה

en: _Quit Midori
he: י_ציאה מ־Midori

en: The transfers will be cancelled if Midori quits.
he: הקבצים המועברים יבוטלו עם היציאה מ־Midori.

en: Advertisement blocker
he: חוסם פרסומות

en: Block advertisements according to a filter list
he: חסימת פרסומות בעזרת רשימת מסננים

en: Bl_ock image
he: ח_סימת תמונה

en: Bl_ock link
he: חסימת _קישור

en: Configure Advertisement filters
he: הגדרת מסנני פרסומות

en: Edit rule
he: עריכת הכלל

en: _Rule:
he: _כלל:
