midori - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Midori
hi: मिडोरी

en: Web Browser
hi: वेब ब्राउज़र

en: Midori Web Browser
hi: मिडोरी वेब ब्राउज़र

en: Browse the Web
hi: इन्टरनेट ब्राऊस करें

en: Internet;WWW;Explorer
hi: इन्टरनेट;WWW;एक्सप्लोरर

en: New Tab
hi: नया टैब

en: New Window
hi: नया विंडो

en: New Private Browsing Window
hi: नया गोपनीय ब्राउज़िंग विंडोज

en: Midori Private Browsing
hi: गोपनीय ब्राउज़िंग

en: Private Browsing
hi: मिडोरी गोपनीय ब्राउज़िंग

en: Open a new private browsing window
hi: नया गोपनीय ब्राउज़िंग विंडोज

en: ADDRESS
hi: पता
