midori - en to ky translation catalogue (25 entries)

en: Web Browser
ky: Интернет-серепчи

en: Midori Web Browser
ky: Midori интернет-серепчиси

en: Browse the Web
ky: Интернеттен иштөө

en: Internet;WWW;Explorer
ky: Internet;Explorer;Интернет;браузер;обозреватель;www

en: New Tab
ky: Жаңы салма

en: New Window
ky: Жаңы терезе

en: New _Window
ky: Жаңы _терезе

en: New _Folder
ky: Жаңы _папка

en: Reload the current page
ky: Кезектеги баракты жаңыртуу

en: Add a new bookmark
ky: Жаңы чөп кат кошуу

en: Open in New _Window
ky: Жаңы _терезеден ачуу

en: Open a new tab
ky: Жаңы салманы ачуу

en: _Save Page As…
ky: Ат коюп баракты _сактоо…

en: Add a new _folder
ky: Жаңы _папканы кошуу

en: _Menubar
ky: _Меню панели

en: Run a web search
ky: Желеден издөөнү жүргүзүү

en: _Menu
ky: _Меню

en: Menu
ky: Меню

en: New tab
ky: Жаңы салма

en: Open Link in New _Tab
ky: Шилтемени жаңы _салмадан ачуу

en: Open Link in New _Window
ky: Шилтемени жаңы _терезеден ачуу

en: Open _Image in New Tab
ky: _Сүрөттү жаңы салмадан ачуу

en: Open Address in New _Tab
ky: Даректи жаңы _салмадан ачуу

en: Open _Frame in New Tab
ky: _Фреймди жаңы салмадан ачуу

en: Open in New _Tab
ky: Жаңы _салмадан ачуу
