midori - en to lv translation catalogue (105 entries)

en: Web Browser
lv: Tīmekļa pārlūks

en: Midori Web Browser
lv: Midori tīmekļa pārlūks

en: Browse the Web
lv: Pārlūkot tīmekli

en: Internet;WWW;Explorer
lv: Internets;WWW;Pārlūks

en: New Tab
lv: Jauna cilne

en: New Window
lv: Jauns logs

en: New Private Browsing Window
lv: Jauns, Privāts Pārlūka Logs

en: Midori Private Browsing
lv: Midori Privātā pārlūkošana

en: Private Browsing
lv: Privātā pārlūkošana

en: Open a new private browsing window
lv: Atvērt jaunu Privātā pārlūkošana logu

en: Snapshot saved to: %s
lv: Momentuzņēmums saglabāts:%s

en: Run ADDRESS as a web application
lv: Izpildīt ADRESI web aplikāciju

en: ADDRESS
lv: ADRESE

en: Use FOLDER as configuration folder
lv: Litot MAPI kā iestatījumu mapi

en: FOLDER
lv: MAPE

en: Private browsing, no changes are saved
lv: Privāta pārlūkošana, bez izmaiņām un saglabāšanas

en: Show a diagnostic dialog
lv: Parādīt diagnostikas dialogu

en: Run the specified filename as javascript
lv: Palaist norādīto faila nosaukumu kā javascript

en: Execute the specified command
lv: Izpildīt norādīto komandu

en: Display program version
lv: Rādīt programmas versiju

en: Addresses
lv: Adreses

en: PATTERN
lv: PARAUGS

en: SECONDS
lv: SEKUNDES

en: Error: "gdb" can't be found
lv: Kļūda: "gdb" nav atrasts

en: _Bookmarks
lv: _Grāmatzīmes

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
lv: _Vēsture

en: _Userscripts
lv: _Lietotājaskripts

en: User_styles
lv: Lietotāja_motīvs

en: New _Tab
lv: Jauna _cilne

en: _Closed Tabs
lv: _Aizvērtā Cilne

en: New _Window
lv: Jauns _logs

en: New _Folder
lv: Jauna _mape

en: File not found.
lv: Fails nav atrasts

en: Go forward to the next page
lv: Uz priekšu, uz nākamo lapu

en: Web Search…
lv: Web meklēšana

en: Reload the current page
lv: Pārlādēt tekošo lapu

en: Stop loading the current page
lv: Beig tekošās lapas ielādi

en: Unexpected action '%s'.
lv: Neparedzēta darbība '%s'.

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: New Folder
lv: Jauna Mape

en: Edit Folder
lv: Labot Mapi

en: New Bookmark
lv: Jauna Grāmatzīme

en: Edit Bookmark
lv: Labot Grāmatzīmi

en: Type a name for this bookmark, and choose where to keep it.
lv: Ierakstiet grāmatzīmes nosaukumu, un izvēlieties kur to saglabāt.

en: Type a name for this folder, and choose where to keep it.
lv: Ierakstiet mapes nosaukumu, un izvēlieties kur to saglabāt.

en: Show in Bookmarks _Bar
lv: Rādīt Grāmatzīmju_Panelī

en: Save file as
lv: Saglabāt failukā

en: Save file
lv: Saglabāt failu

en: Open file
lv: Atvērt failu

en: Add a new bookmark
lv: Pievienot jaunu grāmatzīmi

en: Empty
lv: Tukšs

en: Open all in _Tabs
lv: Atvērt visu_cilnēs

en: Open in New _Window
lv: Atvērt Jaunā_Logā

en: Import bookmarks…
lv: Importēt grāmatzīmes

en: _Import bookmarks
lv: _Importēt grāmatzīmes

en: _Application:
lv: _Lietojumprogramma:

en: Import from XBEL or HTML file
lv: Importēt no XBEL vai HTML fila

en: Import from a file
lv: Importēt no fila

en: Failed to import bookmarks
lv: Kļūda importējot grāmatzīmes

en: XBEL Bookmarks
lv: XBEL Grāmatzīmes

en: Netscape Bookmarks
lv: Netscape grāmatzīmes

en: Midori can only export to XBEL (*.xbel) and Netscape (*.html)
lv: Midori var exportēt tikai XBEL (*.xbel) un Netscape (*.html)

en: Failed to export bookmarks
lv: Kļūda eksportējot grāmatzīmes

en: A lightweight web browser.
lv: Viegls interneta pārlūks.

en: _Duplicate Current Tab
lv: _Dublēt Cilni

en: _File
lv: _Fails

en: Open a new window
lv: Atvērt jaunu logu

en: Open a new tab
lv: Atvērt jaunu cilni

en: New P_rivate Browsing Window
lv: Jauns P_rivāts Pārlūka Logs

en: Open a file
lv: Atvērt failu

en: _Save Page As…
lv: _Saglabāt Lapu Kā...

en: Save to a file
lv: Saglabāt failā

en: _Close Tab
lv: _Aizvērt cilni

en: Close the current tab
lv: Aizvērt aktīvo cilni

en: C_lose Window
lv: Aizvērt _logu

en: Print the current page
lv: Drukāt aktīvo lapu

en: Close a_ll Windows
lv: Aizvērt visus_Logus

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Find…
lv: _Meklēt…

en: Find a word or phrase in the page
lv: Meklēt vārdu vai frāzi lapā

en: Find _Next
lv: Meklēt _nākamo

en: Find _Previous
lv: Meklēt _iepriekšējo

en: Configure the application preferences
lv: Konfigurēt aplikācijas iestatījumus

en: _View
lv: _Skatīt

en: _Toolbars
lv: _Rīkjoslas

en: _Encoding
lv: Kodējumi

en: View So_urce
lv: Skatīt saturu

en: Toggle fullscreen view
lv: Pārslēgt uz pilnekrāna skatu

en: Scroll _Left
lv: Pa_Kreisi

en: Scroll _Down
lv: Uz_Leju

en: Scroll _Up
lv: Uz_Augšu

en: Scroll _Right
lv: Pa_Labi

en: _Go
lv: _Doties

en: Go back to the previous page
lv: Doties uz iepriekšējo lapu

en: Next or Forward
lv: Nākošais vai Tālāk

en: _Homepage
lv: _Mājas lapa

en: Go to your homepage
lv: Doties uz mājas lapu

en: Empty Trash
lv: Iztukšot Miskasti

en: Add a new _folder
lv: Pievienot jaunu _mapi

en: _Import bookmarks…
lv: _Importēt grāmatzīmes...

en: _Export bookmarks…
lv: _Eksportēt grāmatzīmes

en: _Manage Search Engines…
lv: _Iestatīt Meklētājus...

en: _Clear Private Data…
lv: _Tīrīt Privāto Informāciju

en: _Previous Tab
lv: _Iepriekšējā Cilne

en: _Next Tab
lv: _Nākamā cilne
