midori - en to nl translation catalogue (657 entries)

en: Web Browser
nl: Webbrowser

en: Midori Web Browser
nl: Midori webbrowser

en: Browse the Web
nl: Surfen op het web

en: Internet;WWW;Explorer
nl: Internet;WWW;Verkenner

en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

en: New Window
nl: Nieuw venster

en: New Private Browsing Window
nl: Nieuw privé-surfvenster

en: Midori Private Browsing
nl: Midori Privé-surfen

en: Private Browsing
nl: Privé-surfen

en: Open a new private browsing window
nl: Open een nieuw privé-surfvenster

en: Snapshot saved to: %s
nl: Momentopname opgeslagen in: %s

en: Run ADDRESS as a web application
nl: ADRES uitvoeren als een webtoepassing

en: ADDRESS
nl: ADRES

en: Use FOLDER as configuration folder
nl: Gebruik MAP als configuratiemap

en: FOLDER
nl: MAP

en: Private browsing, no changes are saved
nl: Privé-surfen, veranderingen worden niet opgeslagen.

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
nl: Draagbare modus, alle uitvoeringsbestanden worden opgeslagen op één plek

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
nl: Standaardvenster van GTK+ met WebKit, lijkend op GtkLauncher

en: Show a diagnostic dialog
nl: Toon een diagnostisch venster

en: Run within gdb and save a backtrace on crash
nl: Draai binnen gdb en bewaar achtergrondinformatie bij een vastloper

en: Run the specified filename as javascript
nl: Voer de opgegeven bestandnaam uit als javascript

en: Take a snapshot of the specified URI
nl: Maak een momentopname van de opgegeven URI

en: Execute the specified command
nl: Voer de opgegeven opdracht uit

en: List available commands to execute with -e/ --execute
nl: Lijst beschikbare opdrachten uit te voeren met -e/ --execute

en: Display program version
nl: Versie-informatie weergeven

en: Addresses
nl: Adressen

en: Block URIs according to regular expression PATTERN
nl: Blokkeer URIs die overeenstemmen met reguliere expressie PATROON

en: PATTERN
nl: PATROON

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
nl: Zet Midori na SECONDEN seconden van inactiviteit, terug op de standaardwaarden

en: SECONDS
nl: SECONDEN

en: Error: "gdb" can't be found
nl: Fout: 'gdb' kan niet worden gevonden

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
nl: Gelieve commentaar, suggesties en fouten te melden bij:

en: Check for new versions at:
nl: Controleer op nieuwe versies op:

en: An unknown error occured
nl: Er is een onbekende fout opgetreden

en: _Bookmarks
nl: _Bladwijzers

en: Add Boo_kmark
nl: Bladwijzer _toevoegen

en: _Extensions
nl: _Extensies

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
nl: _Geschiedenis

en: _Userscripts
nl: Gebruikers_scripts

en: User_styles
nl: Gebruikers_stijlen

en: New _Tab
nl: Nieuw _tabblad

en: _Transfers
nl: Bestand_overdrachten

en: Netscape p_lugins
nl: Netscape-invoegtoepassingen

en: _Closed Tabs
nl: Ge_sloten tabbladen

en: New _Window
nl: Nieuw _venster

en: New _Folder
nl: Nieuwe _map

en: [Addresses]
nl: [Adressen]

en: File not found.
nl: Bestand niet gevonden.

en: Malformed document.
nl: Misvormd document.

en: Unrecognized bookmark format.
nl: Onbekende bladwijzeropmaak.

en: Go forward to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

note: i18n: Visit the following logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the next sub-page
nl: Ga naar de volgende subpagina

en: Web Search…
nl: Zoeken op het web…

en: Reload the current page
nl: De huidige pagina opnieuw laden

en: Stop loading the current page
nl: Stop met het laden van de huidige pagina

en: Failed to update title: %s
nl: Kon titel niet aanpassen: %s

en: Value '%s' is invalid for %s
nl: Waarde '%s' is ongeldig voor %s

en: Unexpected setting '%s'
nl: Onverwachte configuratie-optie '%s'

en: Unexpected action '%s'.
nl: Onverwachte actie '%s'.

en: %s (Private Browsing)
nl: %s (Privé-surfen)

en: Failed to insert new history item: %s
nl: Kon nieuw element in geschiedenis niet toevoegen: %s

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: Edit Folder
nl: Bewerk map

en: New Bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer

en: Edit Bookmark
nl: Bewerk bladwijzer

en: Type a name for this bookmark, and choose where to keep it.
nl: Type een naam voor de bladwijzer, en geef aan waar u hem wilt bewaren.

en: Type a name for this folder, and choose where to keep it.
nl: Type een naam voor deze map, en kies waar je hem wilt bewaren.

en: Show in Bookmarks _Bar
nl: Geef weer in bladwijzerbalk

en: Add to _Speed Dial
nl: Toevoegen aan _snelkiezen

en: Save file as
nl: Bestand opslaan als

en: Save associated _resources
nl: Geassocieerde hulpbronnen opslaan

en: A new window has been opened
nl: Er is een nieuw venster geopend

en: A new tab has been opened
nl: Er is een nieuw tabblad geopend

en: Save file
nl: Bestand opslaan

en: Reload page without caching
nl: Vernieuw de pagina zonder gegevensopslag

en: Open file
nl: Bestand openen

en: To use the above URI open a news aggregator. There is usually a menu or button "New Subscription", "New News Feed" or similar.
    Alternatively go to Preferences, Applications in Midori, and select a News Aggregator. Next time you click the news feed icon, it will be added automatically.
nl: Om de bovenstaande URI te openen heeft u een nieuwsaggregator nodig. Daar is meestal een menu of knop 'Nieuw abonnement', 'Nieuwe nieuwsvoeding' of vergelijkbaar.
    Anders kunt u gaan naar Voorkeuren, Toepassingen in Midori en een Nieuwsaggregator kiezen. De volgende keer dat u het pictogram van nieuwsvoeding aanklikt, zal dit automatisch worden toegevoegd.

en: New feed
nl: Nieuwe voeding

en: Add a new bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer toevoegen

en: Empty
nl: Leeg

en: Toggle text cursor navigation
nl: Schakel tekstaanwijzer-navigatie

en: Pressing F7 toggles Caret Browsing. When active, a text cursor appears in all websites.
nl: Het indrukken van F7 schakelt de cursormodus om. Wanneer deze actief is, verschijnt er op alle websites een tekstcursor.

en: _Enable Caret Browsing
nl: Cursormodus inschakelen

en: Open all in _Tabs
nl: Alles openen in _tabbladen

en: Open in New _Window
nl: In nieuw _venster openen

en: Import bookmarks…
nl: Bladwijzers invoeren…

en: _Import bookmarks
nl: Bladwijzers _invoeren

en: _Application:
nl: _Toepassing:

en: Import from XBEL or HTML file
nl: Invoeren vanuit een XBEL- of HTML-bestand

en: Import from a file
nl: Invoeren vanuit een bestand

en: Failed to import bookmarks
nl: Bladwijzers invoeren mislukt

en: XBEL Bookmarks
nl: XBEL-bladwijzers

en: Netscape Bookmarks
nl: Netscape-bladwijzers

en: Midori can only export to XBEL (*.xbel) and Netscape (*.html)
nl: Midori kan alleen uitvoeren naar XBEL (*.xbel) en Netscape (*.html)

en: Failed to export bookmarks
nl: Bladwijzers uitvoeren mislukt

en: A lightweight web browser.
nl: Een lichtgewicht-webbrowser.

en: See about:version for version info.
nl: Ga naar about:version voor informatie over de versie.

en: This library is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Deze bibliotheek is vrije programmatuur; u kan deze opnieuw verdelen en/of wijzigen onder de voorwaarden van de GNU Lesser General Public License, zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; hetzij versie 2.1 van de licentie hetzij een latere versie (naar keuze).

en: _Duplicate Current Tab
nl: Huidig tabblad _dupliceren

en: _File
nl: _Bestand

en: Open a new window
nl: Open een nieuw venster

en: Open a new tab
nl: Open een nieuw tabblad

en: New P_rivate Browsing Window
nl: Nieuw p_rivé-surfvenster

en: Open a file
nl: Open een bestand

en: _Save Page As…
nl: _Sla pagina op als…

en: Save to a file
nl: Opslaan naar bestand

en: Add to Speed _dial
nl: Toevoegen aan _snelkiezen

en: Subscribe to News _feed
nl: Abonneren op nieuws_voeding

en: _Close Tab
nl: Tabblad _sluiten

en: Close the current tab
nl: Huidig tabblad sluiten

en: C_lose Window
nl: Venster _sluiten

en: Print the current page
nl: Huidige pagina afdrukken

en: Close a_ll Windows
nl: A_lle Vensters Sluiten

en: _Edit
nl: _Bewerken

note: i18n: Right-click on Location, Open an URL from the clipboard
en: Paste and p_roceed
nl: Plakken en _doorgaan

en: _Find…
nl: _Zoek…

en: Find a word or phrase in the page
nl: Zoek naar een woord of zin in deze pagina

en: Find _Next
nl: Vo_lgende zoeken

en: Find _Previous
nl: Vo_rige zoeken

en: Configure the application preferences
nl: Toepassingsvoorkeuren instellen

en: _View
nl: _Beeld

en: _Toolbars
nl: _Werkbalken

en: Increase the zoom level
nl: Zoomniveau verhogen

en: Decrease the zoom level
nl: Zoomniveau verlagen

en: _Encoding
nl: _Codering

en: View So_urce
nl: _Bron bekijken

en: Ca_ret Browsing
nl: Cursor-surfen

en: Toggle fullscreen view
nl: Schakel volledig-scherm-weergave

en: Scroll _Left
nl: Naar _links bladeren

en: Scroll _Down
nl: Naar _beneden bladeren

en: Scroll _Up
nl: Naar _omhoog bladeren

en: Scroll _Right
nl: Naar _rechts bladeren

en: _Readable
nl: Leesbaar

en: _Go
nl: _Ga

en: Go back to the previous page
nl: Ga terug naar de vorige pagina

note: i18n: Visit the previous logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the previous sub-page
nl: Ga naar de vorige subpagina

en: _Homepage
nl: _Thuispagina

en: Go to your homepage
nl: Ga naar de thuispagina

en: Empty Trash
nl: Prullenbak leegmaken

en: Undo _Close Tab
nl: Tabblad _sluiten ongedaan maken

en: Add a new _folder
nl: Nieuwe _map toevoegen

en: _Import bookmarks…
nl: _Importeer bladwijzers...

en: _Export bookmarks…
nl: _Exporteer bladwijzers...

en: _Manage Search Engines…
nl: Beheer zoekmachines

en: _Clear Private Data…
nl: _Wis privé data...

en: _Inspect Page
nl: Pagina _inspecteren

en: _Previous Tab
nl: Vo_rig tabblad

en: _Next Tab
nl: Vo_lgend tabblad

en: Move Tab to _first position
nl: Verplaats tabblad naar eerste positie

en: Move Tab _Backward
nl: Verplaats tabblad naar _achteren

en: _Move Tab Forward
nl: _Verplaats tabblad naar voren

en: Move Tab to _last position
nl: Verplaats tabblad naar laatste positie

en: Focus _Current Tab
nl: Focus _huidig tabblad

en: Focus _Next view
nl: Focus _volgende weergave

en: Only show the Icon of the _Current Tab
nl: Toon alleen het Pictogram van het _Huidige Tabblad

en: Close Ot_her Tabs
nl: An_dere tabbladen sluiten

en: Open last _session
nl: Open laatste _sessie

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Frequent Questions
nl: _Veelgestelde vragen

en: _Report a Problem…
nl: _Meld een probleem…

en: _Tools
nl: _Hulpmiddelen

en: _Menubar
nl: _Menubalk

en: _Navigationbar
nl: _Navigatiebalk

en: Side_panel
nl: _Zijbalk

en: Sidepanel
nl: Zijbalk

en: _Bookmarkbar
nl: _Bladwijzerbalk

en: _Statusbar
nl: _Statusbalk

en: _Automatic
nl: _Automatisch

en: Chinese Traditional (BIG5)
nl: Chinees traditioneel (BIG5)

en: Chinese Simplified (GB18030)
nl: Chinees vereenvoudigd (GB18030)

note: i18n: A double underscore "__" is used to prevent the mnemonic
en: Japanese (SHIFT__JIS)
nl: Japans (SHIFT__JIS)

en: Korean (EUC-KR)
nl: Koreaans (EUC-KR)

en: Russian (KOI8-R)
nl: Russisch (KOI8-R)

en: Western (ISO-8859-1)
nl: Westers (ISO-8859-1)

en: Custom…
nl: Aangepast…

en: Failed to initialize history: %s
nl: Kon geschiedenis niet initialiseren: %s

en: _Separator
nl: _Scheidingsteken

en: _Location…
nl: _Locatie…

en: Open a particular location
nl: Open een specifieke locatie

en: _Web Search…
nl: Zoeken op het _web…

en: Run a web search
nl: Doorzoek het web

en: Reopen a previously closed tab or window
nl: Heropen een eerder gesloten tabblad of venster

en: Show the saved bookmarks
nl: Opgeslagen bladwijzers weergeven

en: _Tabs
nl: Tabbladen

en: Show a list of all open tabs
nl: Geef een lijst van alle open tabbladen weer

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be loaded: %s
nl: De configuratie van de extensie '%s' kon niet worden geladen: %s

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be saved: %s
nl: De configuratie van de extensie '%s' kon niet worden opgeslagen: %s

en: Export certificate
nl: Uitvoercertificaat

en: The signing certificate authority is not known.
nl: De ondertekenende certificaatautoriteit is niet bekend.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
nl: Het certificaat komt niet overeen met de verwachte identiteit van de website waar hij van is opgehaald.

en: The certificate's activation time is still in the future.
nl: De activatietijd van het certificaat is nog steeds in de toekomst.

en: The certificate has expired
nl: Het certificaat is verlopen

en: The certificate has been revoked according to the GTlsConnection's certificate revocation list.
nl: Het certificaat is ingetrokken volgens de intrekkingslijst voor certificaten van GTlsConnection.

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
nl: Het algoritme van het certificaat wordt beschouwd als onveilig.

en: Some other error occurred validating the certificate.
nl: Bij het valideren van het certificaat vond er een andere fout plaats.

en: _Export certificate
nl: _Uitvoercertificaat

en: Self-signed
nl: Zelf-ondertekend

en: Security details
nl: Veiligheidsdetails

en: Not verified
nl: Niet geverifieerd

en: Verified and encrypted connection
nl: Geverifieerde en versleutelde verbinding

en: Open, unencrypted connection
nl: Open, niet-versleutelde verbinding

en: Align sidepanel to the right
nl: Zijbalk rechts plaatsen

en: Close panel
nl: Balk sluiten

en: Align sidepanel to the left
nl: Zijbalk links plaatsen

en: Show Speed Dial
nl: Toon snelkeuzemenu

en: Show Homepage
nl: Toon startpagina

en: Show last open tabs
nl: Toon laatst geopende tabbladen

en: Show last tabs without loading
nl: Toon laatste tabbladen zonder te laden

en: Show Blank Page
nl: Toon lege pagina

en: Show default Search Engine
nl: Toon standaardzoekmachine

en: Show custom page
nl: Toon aangepaste pagina

en: Japanese (SHIFT_JIS)
nl: Japans (SHIFT_JIS)

en: New tab
nl: Nieuw tabblad

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Current tab
nl: Huidig tabblad

en: Default
nl: Standaard

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Small icons
nl: Kleine pictogrammen

en: Text
nl: Tekst

en: Icons and text
nl: Pictogrammen en tekst

en: Text beside icons
nl: Tekst naast pictogrammen

en: Automatic (GNOME or environment)
nl: Automatisch (GNOME of omgeving)

en: HTTP proxy server
nl: HTTP proxy-server

en: No proxy server
nl: Geen proxy-server

en: The style of the toolbar
nl: De stijl van de werkbalk

en: Always use my font choices
nl: Altijd mijn lettertypekeuzes gebruiken

en: Override fonts picked by websites with user preferences
nl: Lettertypes van websites vervangen door gebruikersvoorkeuren

en: The configuration couldn't be loaded: %s
nl: Configuratie kon niet geladen worden: %s

en: Invalid configuration value '%s'
nl: Ongeldige configuratiewaarde '%s'

en: Failed to inject stylesheet: %s
nl: Kon stijlvel niet toevoegen: %s

en: Show Tab _Label
nl: Toon tabblad_etiket

en: Show Tab _Icon Only
nl: Toon alleen tabblad_pictogram

en: Close Ot_her Tab | Close Ot_her Tabs
nl[0]: Andere tabblad sluiten
nl[1]: Andere tabbladen sluiten

en: Trust this website
nl: Vertrouw deze website

en: Security unknown
nl: Veiligheid onbekend

en: %s wants to save an HTML5 database.
nl: %s wil een HTML5-gegevensbank opslaan.

en: _Deny
nl: _Weigeren

en: _Allow
nl: _Toestaan

en: %s wants to know your location.
nl: %s wil uw locatie weten.

en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Oops - %s
nl: Oei - %s

en: Something went wrong with '%s'.
nl: Er is iets fout gegaan met '%s'.

en: Try again
nl: Probeer opnieuw

en: Send a message to %s
nl: Stuur een bericht naar %s

en: Add _search engine...
nl: Zoekmachine toevoegen

en: Open Link in New _Tab
nl: Koppeling in nieuw _tabblad openen

en: Open Link in _Foreground Tab
nl: Koppeling in nieuw tabblad op _voorgrond openen

en: Open Link in _Background Tab
nl: Koppeling in nieuw tabblad op _achtergrond openen

en: Open Link in New _Window
nl: Koppeling in nieuw _venster Openen

en: Copy Link de_stination
nl: Koppelingbe_stemming kopiëren

note: GTK_STOCK_SAVE_AS is lacking the underline
en: Save _As…
nl: Opslaan als...

en: Open _Image in New Window
nl: Open afbeelding in nieuw venster

en: Open _Image in New Tab
nl: Open _afbeelding in nieuw tabblad

en: Copy Im_age
nl: Afbeelding kopiëren

en: Save I_mage
nl: A_fbeelding opslaan

en: Copy Video _Address
nl: _Adres van video kopiëren

en: Download _Video
nl: _Video binnenhalen

en: Open Address in New _Tab
nl: Adres in nieuw _tabblad openen

en: Search _with
nl: Zoeken _met

en: _Search the Web
nl: _Zoek op internet

en: Open _Frame in New Tab
nl: Open omlijsting in nieuw tabblad

en: Inspect _Element
nl: _Element inspecteren

en: Open or download file from %s
nl: Bestand openen of binnenhalen vanaf %s

en: File Name: %s
nl: Bestandnaam: %s

en: File Type: '%s'
nl: Bestandtype: '%s'

en: File Type: %s ('%s')
nl: Bestandtype: %s ('%s')

en: Size: %s
nl: Grootte: %s

note: i18n: A file open dialog title, ie. "Open http://fila.com/manual.tgz"
en: Open %s
nl: Openen %s

en: Inspect page - %s
nl: Pagina analyseren - %s

en: Page loading delayed:
nl: Pagina laden vertraagd:

en: Loading delayed either due to a recent crash or startup preferences.
nl: Het laden is vertraagd ofwel door een recente crash ofwel door opstartvoorkeuren.

en: Load Page
nl: Pagina laden

en: Blank page
nl: Blanco pagina

note: i18n: word stem of "previous page" type links, case is not important
en: previous
nl: vorige

note: i18n: word stem of "next page" type links, case is not important
en: next
nl: volgende

en: Print background images
nl: Achtergrondafbeeldingen meenemen in afdrukken

en: Whether background images should be printed
nl: Of achtergrondafbeeldingen dienen te worden afgedrukt

en: Features
nl: Opties

note: i18n: Download tooltip (size): 4KB of 43MB
en: %s of %s
nl: %s van %s

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uur

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

note: i18n: Download tooltip (estimated time) : - 1 hour, 5 minutes remaning
en:  - %s remaining
nl:  - %s over

en: The downloaded file is erroneous.
nl: Het binnengehaalde bestand is foutief.

en: The checksum provided with the link did not match. This means the file is probably incomplete or was modified afterwards.
nl: De controlesom die aangeboden werd bij de koppeling kwam niet overeen. Dit betekent dat het bestand waarschijnlijk incompleet is of achteraf gewijzigd werd.

en: The file "%s" can't be saved in this folder.
nl: Het bestand '%s' kan niet worden opgeslagen in deze map.

en: You don't have permission to write in this location.
nl: U heeft geen rechten om op deze plaats te schrijven.

en: There is not enough free space to download "%s".
nl: Er is niet voldoende schijfruimte om '%s' binnen te halen.

en: The file needs %s but only %s are left.
nl: Het bestand heeft %s nodig maar slechts %s zijn over.

en: Speed Dial
nl: Snelkeuze

en: Click to add a shortcut
nl: Klik om een sneltoets toe te voegen

en: Enter shortcut address
nl: Voer adres voor sneltoets in

en: Are you sure you want to delete this shortcut?
nl: Weet u zeker dat u deze sneltoets wilt wissen?

en: Startup
nl: Opstarten

en: When Midori starts:
nl: Bij starten van Midori:

en: Homepage:
nl: Startpagina:

en: Use _current page
nl: Gebruik _huidige pagina

en: Use current page as homepage
nl: Gebruik de huidige pagina als startpagina

note: Page "Appearance"
en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Proportional Font Family
nl: Proportionele lettertypen-familie

en: The default font family used to display text
nl: De standaardlettertype-familie om tekst weer te geven

en: The default font size used to display text
nl: De standaard lettergrootte om tekst weer te geven

en: Fixed-width Font Family
nl: Lettertype-familie met vaste breedte

en: The font family used to display fixed-width text
nl: De lettertype-familie om tekst met vaste breedte weer te geven

en: The font size used to display fixed-width text
nl: De lettertypegrootte om tekst met vaste breedte weer te geven

en: Minimum Font Size
nl: Minimale lettertypegrootte

en: The minimum font size used to display text
nl: De minimale lettertypegrootte om tekst weer te geven

en: Preferred Encoding
nl: Voorkeurcodering

note: Page "Behavior"
en: Behavior
nl: Gedrag

en: Load images automatically
nl: Afbeeldingen automatisch laden

en: Enable Spell Checking
nl: Spellingscontrole aanzetten

en: Enable scripts
nl: Scripts aanzetten

en: Enable WebGL support
nl: WebGL-ondersteuning inschakelen

en: Zoom Text and Images
nl: Tekst en afbeeldingen zoomen

en: Allow scripts to open popups
nl: Scripts toelaten om opduikvensters te openen

en: Whether scripts are allowed to open popup windows automatically
nl: Of het toegelaten is voor scripts om opduikvensters automatisch te openen

en: Default Zoom Level
nl: Standaard zoom-niveau

en: Initial factor to enlarge newly opened tabs by
nl: Level om nieuw geopende tabs te vergroten

en: Preferred languages
nl: Voorkeurstalen

en: A comma separated list of languages preferred for rendering multilingual webpages, for example "de", "ru,nl" or "en-us;q=1.0, fr-fr;q=0.667"
nl: Een door komma's gescheiden lijst van voorkeurstalen om meertalige webpagina's in weer te geven, bijvoorbeeld 'de', 'ru,nl' of 'en-us;q=1.0, fr-fr;q=0.667'

en: Save downloaded files to:
nl: Bewaar binnengehaalde bestanden in:

note: Page "Interface"
en: Browsing
nl: Surfen

en: Toolbar Style:
nl: Stijl van de werkbalk:

en: Open new pages in:
nl: Nieuwe pagina's openen in:

en: New tab behavior:
nl: Nieuw tabbladgedrag:

en: Close Buttons on Tabs
nl: Sluitknoppen op tabbladen

en: Open Tabs next to Current
nl: Tabbladen naast het huidige tabblad openen

en: Whether to open new tabs next to the current tab or after the last one
nl: Of nieuwe tabbladen naast het huidige tabblad geopend dienen te worden of na het laatste tabblad

en: Open tabs in the background
nl: Tabbladen op de achtergrond openen

note: Page "Network"
en: Network
nl: Netwerk

en: Proxy server
nl: Proxyserver

en: Port
nl: Poort

en: Supported proxy types:
nl: Ondersteunde proxysoorten:

note: TODO: Preserve page icons of search engines and merge privacy items
en: Web Cache
nl: Webopslag

en: The maximum size of cached pages on disk
nl: De maximale grootte van opgeslagen pagina's op de harde schijf

note: i18n: This refers to an application, not the 'user agent' string
en: Identify as
nl: Identificeren als

en: Delete old Cookies after:
nl: Verwijder oude cookies na:

en: The maximum number of days to save cookies for
nl: Hoeveel dagen een koekje maximaal bewaard mag worden

en: Only accept Cookies from sites you visit
nl: Alleen cookies aanvaarden van websites die u bezoekt

en: Block cookies sent by third-party websites
nl: Blokkeer cookies verzonden door derden

en: Cookies store login data, saved games, or user profiles for advertisement purposes.
nl: Cookies slaan aanmeldgegevens, opgeslagen spelletjes of gebruikerprofielen op voor adverteerdoeleinden.

en: Enable offline web application cache
nl: Offline webtoepassingsopslag gebruiken

en: Enable HTML5 local storage support
nl: HTML5 lokale opslagondersteuning activeren

note: i18n: Reworded: Shorten details propagated when going to another page
en: Strip referrer details sent to websites
nl: Verwijder naar websites gestuurde verwijzingdetails

note: i18n: Referer here is not a typo but a technical term
en: Whether the "Referer" header should be shortened to the hostname
nl: Of de 'Referer'-koptekst moet worden verkort tot de hostnaam

en: Delete pages from history after:
nl: Verwijder pagina's uit de geschiedenis na:

en: The maximum number of days to save the history for
nl: Hoeveel dagen de geschiedenis bewaard moeten blijven

en: Extensions
nl: Extensies

en: _Manage Search Engines
nl: _Zoekmachines beheren

en: Add search engine
nl: Zoekmachine toevoegen

en: Edit search engine
nl: Zoekmachine bewerken

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Description:
nl: _Beschrijving:

en: _Address:
nl: _Adres:

en: _Token:
nl: _Trefwoord:

en: Manage Search Engines
nl: Zoekmachines beheren

en: Use as _default
nl: Als _standaard gebruiken

en: The search engines couldn't be loaded. %s
nl: De zoekmachines konden niet worden geladen. %s

en: The search engines couldn't be saved. %s
nl: De zoekmachines konden niet opgeslagen worden. %s

en: Bookmarks and History
nl: Bladwijzers en geschiedenis

en: Search for %s
nl: Zoek naar %s

en: Failed to select from history: %s
nl: Kon niet selecteren uit geschiedenis: %s

en: Search with…
nl: Doorzoeken met…

en: Search with %s
nl: Zoek met %s

en: Could not run external program.
nl: Kon extern programma niet uitvoeren.

en: Invalid URI
nl: Ongeldige URI

note: i18n: A panel at the bottom, to search text in pages
en: _Inline Find:
nl: _Zoeken in regel:

en: Previous
nl: Vorig

en: Next
nl: Volgend

en: Match Case
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Close Findbar
nl: Zoekbalk sluiten

note: i18n: [n] bookmark(s)
en: %d bookmark | %d bookmarks
nl[0]: %d bladwijzer
nl[1]: %d bladwijzers

note: i18n: [n] subfolder(s)
en: %d subfolder | %d subfolders
nl[0]: %d submap
nl[1]: %d submappen

note: i18n: Empty folder
en: Empty folder
nl: Lege map

note: i18n: Folder containing [[n] folder(s)] and no bookmark
en: Folder containing %s and no bookmark
nl: Map met %s en geen bladwijzer

note: i18n: Folder containing [[n] bookmark(s)]
en: Folder containing %s
nl: Map met %s

note: i18n: Folder containing [[n] bookmark(s)] and [[n] folder(s)]
en: Folder containing %s and %s
nl: Map met %s en %s

note: i18n: Bookmark leading to: [bookmark uri]
en: Bookmark leading to: %s
nl: Bladwijzer gaat naar: %s

note: i18n: [[n] folder(s)] and no bookmark
en: %s and no bookmark
nl: %s en geen bladwijzer

note: i18n: [[n] bookmark(s)] and [[n] folder(s)]
en: %s and %s
nl: %s en %s

en: Edit the selected bookmark
nl: Geselecteerde bladwijzer bewerken

en: Delete the selected bookmark
nl: Geselecteerde bladwijzer verwijderen

en: Add a new folder
nl: Een nieuwe map toevoegen

en: <i>Separator</i>
nl: <i>Scheidingsteken</i>

en: Open in New _Tab
nl: In nieuw _tabblad openen

note: Create the filter entry
en: Search Bookmarks
nl: Bladwijzers zoeken

en: History
nl: Geschiedenis

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: %d day ago | %d days ago
nl[0]: %d dag geleden
nl[1]: %d dagen geleden

en: A week ago
nl: Eén week geleden

en: Failed to remove history item: %s
nl: Kon element in geschiedenis niet verwijderen: %s

en: Are you sure you want to remove all history items?
nl: Weet u zeker dat u de hele geschiedenis wilt wissen?

en: Bookmark the selected history item
nl: Geselecteerde element uit geschiedenis toevoegen als bladwijzer

en: Delete the selected history item
nl: Geselecteerde element uit geschiedenis verwijderen

en: Clear the entire history
nl: Volledige geschiedenis wissen

note: Create the filter entry
en: Search History
nl: Zoekgeschiedenis

en: Authentication Required
nl: Authenticatie vereist

en: A username and a password are required
    to open this location:
nl: Een gebruikernaam en wachtwoord zijn
    vereist om deze locatie te openen:

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: _Remember password
nl: Wachtwoord _onthouden

en: Property '%s' is invalid for %s
nl: Eigenschap '%s' is ongeldig voor %s

en: Choose file
nl: Bestand kiezen

en: Choose folder
nl: Map kiezen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 month
nl: 1 maand

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Preferences for %s
nl: Voorkeuren voor %s

en: MD5-Checksum:
nl: MD5-Controlesom:

en: SHA1-Checksum:
nl: SHA1-Controlesom:

note: i18n: An infobar shows up when viewing a script on userscripts.org
en: This page appears to contain a user script. Do you wish to install it?
nl: Deze pagina lijkt een gebruikersscript te bevatten. Wilt u het installeren?

en: _Install user script
nl: Gebruikerscript _installeren

note: i18n: An infobar shows up when viewing a style on userstyles.org
en: This page appears to contain a user style. Do you wish to install it?
nl: Deze pagina lijkt een gebruikersstijl te bevatten. Wilt u het installeren?

en: _Install user style
nl: Gebruikersstijl _installeren

en: Don't install
nl: Niet installeren

en: Userscripts
nl: Gebruikersscripts

en: Userstyles
nl: Gebruikersopmaakprofielen

en: Error
nl: Fout

en: Do you want to delete '%s'?
nl: Wilt u '%s' verwijderen?

en: Delete user script
nl: Gebruikersscript verwijderen

en: Delete user style
nl: Gebruikersstijl verwijderen

en: The file <b>%s</b> will be permanently deleted.
nl: Het bestand <b>'%s'</b> zal blijvend worden verwijderd.

en: Open in Text Editor
nl: In tekstbewerker openen

en: Open Target Folder
nl: Bestemmingsmap openen

en: Add new addon
nl: Nieuwe extensie toevoegen

en: Remove selected addon
nl: Geselecteerde extensie verwijderen

en: User addons
nl: Gebruikersextensies

en: Can't monitor folder '%s': %s
nl: Kan map '%s': %s niet bewaken

en: Support for userscripts and userstyles
nl: Ondersteuning voor gebruikersscripts en -stijlen

en: Colorful Tabs
nl: Gekleurde tabbladen

en: Tint each tab distinctly
nl: Ieder tabblad verschillend tinten

en: Cookie Manager
nl: Cookiebeheerder

en: Delete All
nl: Alles wissen

en: Deletes all shown cookies. If a filter is set, only those cookies are deleted which match the filter.
nl: Alle weergegeven cookies wissen. Als een filter is ingesteld zullen enkel de cookies die overeenkomen met het filter worden gewist.

en: Expand All
nl: Alles uitvouwen

en: Collapse All
nl: Alles invouwen

en: Do you really want to delete all cookies?
nl: Weet u zeker dat u alle cookies wil wissen?

en: Question
nl: Vraag

en: Only cookies which match the filter will be deleted.
nl: Enkel cookies die overeenkomen met de filter zullen worden gewist.

en: At the end of the session
nl: Bij het beëindigen van de sessie

en: <b>Host</b>: %s
    <b>Name</b>: %s
    <b>Value</b>: %s
    <b>Path</b>: %s
    <b>Secure</b>: %s
    <b>Expires</b>: %s
nl: <b>Host</b>: %s
    <b>Naam</b>: %s
    <b>Waarde</b>: %s
    <b>Pad</b>: %s
    <b>Beveiligd</b>: %s
    <b>Vervalt</b>: %s

note: i18n: is this cookie secure (SSL)? yes/ no
en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: <b>Domain</b>: %s
    <b>Cookies</b>: %d
nl: <b>Domein</b>: %s
    <b>Cookies/b>: %d

en: Name
nl: Naam

en: _Expand All
nl: Alles _uitvouwen

en: _Collapse All
nl: Alles _invouwen

en: Search Cookies by Name or Domain
nl: Zoek cookies op naam of domein

en: List, view and delete cookies
nl: Cookies tonen en verwijderen

en: Copy Tab _Addresses
nl: Tabblad_adressen kopiëren

en: Copy Addresses of Tabs
nl: Kopieer adressen van tabbladen

en: Copy the addresses of all tabs to the clipboard
nl: Kopieer de adressen van alle tabbladen naar het klembord

en: Delayed load
nl: Vertraagd laden van pagina

en: Delay page load until you actually use the tab.
nl: Vertraagd laden van pagina totdat u het tabblad daadwerkelijk gebruikt.

en: Version numbers in brackets show the version used at runtime.
nl: Versienummers tussen haakjes tonen de versie die tijdens de runtime wordt gebruikt

en: Midori doesn't store any personal data:
nl: Midori slaat geen persoonlijke gegevens op:

en: No history or web cookies are being saved.
nl: Webgeschiedenis en cookies worden niet opgeslagen.

en: Extensions are disabled.
nl: Extensies zijn uitgeschakeld.

en: HTML5 storage, local database and application caches are disabled.
nl: HTML5-opslag, plaatselijke gegevensbank en toepassingopslag zijn uitgeschakeld.

en: Midori prevents websites from tracking the user:
nl: Midori verhindert websites om de gebruiker te volgen:

en: Referrer URLs are stripped down to the hostname.
nl: Verwijzingskoppelingen worden teruggebracht tot de hostnaam.

en: DNS prefetching is disabled.
nl: Vooraf DNS binnenhalen is uitgeschakeld.

en: The language and timezone are not revealed to websites.
nl: De taal en de tijdzone worden niet bekendgemaakt aan websites.

en: Flash and other Netscape plugins cannot be listed by websites.
nl: Flash en andere Netscape (Firefox)-plugins, kunnen niet worden geregistreerd door websites.

en: External Download Manager - Aria2
nl: Externe downloadbeheerder - Aria2

en: Download files with Aria2
nl: Haal bestanden binnen met Aria2

en: External Download Manager - SteadyFlow
nl: Externe downloadbeheerder - SteadyFlow

en: Download files with SteadyFlow
nl: Haal bestanden binnen met SteadyFlow

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Download files with "%s" or a custom command
nl: Haal bestanden binnen met '%s' of met een aangepaste opdracht

en: External Download Manager - CommandLine
nl: Externe downloadbeheerder - Opdrachtregel

en: None
nl: Geen

en: Open in Image _Viewer
nl: Openen in afbeeldingkijker.

en: Text Editor
nl: Tekstverwerker

en: News Aggregator
nl: Nieuwsaggregator

en: Failed to find required Atom "entry" elements in XML data.
nl: Kan vereiste Atom 'entry'-elementen niet vinden in XML-gegevens.

en: Failed to find required Atom "feed" elements in XML data.
nl: Kan vereiste Atom 'feed'-elementen niet vinden in XML-gegevens.

[ctx: Feed]
note: i18n: The local date a feed was last updated
en: Last updated: %s.
nl: Laatst bijgewerkt: %s.

en: Feeds
nl: Voedingen

en: Add new feed
nl: Nieuwe voeding toevoegen

en: Delete feed
nl: Voeding verwijderen

en: _Feeds
nl: _Voedingen

en: Failed to find root element in feed XML data.
nl: Kan hoofdelement in XML-gegevens van voeding niet vinden.

en: Unsupported feed format.
nl: Niet-ondersteunde voedingsopmaak.

en: Failed to parse XML feed: %s
nl: Kan XML-voeding niet openen: %s

en: Failed to find "channel" element in RSS XML data.
nl: Kan 'kanaal'-element in RSS XML-gegevens niet vinden.

en: Unsupported RSS version found.
nl: Niet-ondersteunde RSS-versie gevonden.

en: Failed to find required RSS "item" elements in XML data.
nl: Kan vereiste RSS 'onderdeel'-elementen niet vinden in XML-gegevens.

en: Failed to find required RSS "channel" elements in XML data.
nl: Kan vereiste RSS 'kanaal'-elementen niet vinden in XML-gegevens.

en: Feed '%s' already exists
nl: Voeding '%s' bestaat reeds

en: Error loading feed '%s'
nl: Fout bij het laden van voeding '%s'

en: Feed Panel
nl: Werkbalk voor voedingen

en: Read Atom/ RSS feeds
nl: Lees Atom/RSS-voedingen

en: Failed to add form value: %s
nl: Fout bij toevoegen van formulierwaarde: %s

en: Form history
nl: Formuliergeschiedenis

en: Master password required
    to open password database
nl: Een gebruikernaam en wachtwoord zijn
    vereist om deze locatie te openen:

en: Remember password on this page?
nl: Wachtwoord onthouden op deze pagina?

en: Remember
nl: Onthouden

en: Not now
nl: Niet nu

en: Never for this page
nl: Nooit voor deze pagina

en: Toggle form history state
nl: Schakel geschiedenis-status van formulier in of uit

en: Activate or deactivate form history for the current tab.
nl: Activeer of deactiveer formuliergeschiedenis voor het huidige tabblad.

en: Only activate form history via hotkey (Ctrl+Shift+F) per tab
nl: Activeer formuliergeschiedenis alleen via sneltoets (Ctrl+Shift+F) per tabblad

en: Form history filler
nl: Formuliergeschiedenis-invuller

en: Stores history of entered form data
nl: Bewaart geschiedenis van ingegeven formuliergegevens

en: Failed to select suggestions
nl: Kon geen suggesties kiezen

en: There are no unvisited tabs
nl: Er zijn geen onbezochte tabbladen

en: History-List
nl: Geschiedenislijst

en: Tab closing behavior
nl: Gedrag bij sluiten tabblad

en: Do nothing
nl: Doe niets

en: Switch to last viewed tab
nl: Overschakelen naar laatst bekeken tabblad

en: Switch to newest tab
nl: Overschakelen naar nieuwste tabblad

en: Flash window on background tabs
nl: Laat venster op achtergrond-tabbladen opflitsen

en: Next new Tab (History List)
nl: Volgende nieuwe tabblad (Geschiedenislijst)

en: Next new tab from history
nl: Volgende nieuwe tabblad vanuit geschiedenis

en: Previous new Tab (History List)
nl: Vorige nieuwe tabblad (Geschiedenislijst)

en: Previous new tab from history
nl: Vorige nieuwe tabblad vanuit geschiedenis

en: Display tab in background (History List)
nl: Toon tabblad in achtergrond (Geschiedenislijst)

en: Display the current selected tab in background
nl: Toon het thans gekozen tabblad in achtergrond

en: History List
nl: Geschiedenislijst

en: Move to the last used tab when switching or closing tabs
nl: Ga naar het laatst gebruikte tabblad bij tabbladwissel of tabbladsluiting

en: SQL fails: %s
nl: SQL mislukt: %s

en: Accept
nl: Aanvaarden

en: Accept for session
nl: Aanvaarden voor sessie

en: Block
nl: Blokkeren

en: Failed to execute database statement: %s
nl: Kon bewering van gegevensbank niet uitvoeren: %s

en: Domain
nl: Domein

en: Policy
nl: Beleid

en: Delete _all
nl: _Alles wissen

en: Undetermined
nl: Onbepaald

en: Reason
nl: Reden

en: Could not create configuration folder for extension: %s
nl: Kon geen instellingenmap aanmaken voor extensie: %s

en: Could not create configuration folder for extension.
nl: Kon geen instellingenmap aanmaken voor extensie.

en: Could not open database of extension.
nl: Kon gegevensbank van extensie niet openen.

en: Could not set up database structure of extension.
nl: Kon geen gegevensbankstructuur opzetten van extensie.

en: Extension instance
nl: Exemplaar van extensie

en: The Midori extension instance for this extension
nl: Het Midori extensie-exemplaar voor deze extensie

en: Application instance
nl: Toepassingexemplaar

en: The Midori application instance this extension belongs to
nl: Het Midori toepassingexemplaar waar deze extensie toe behoort

en: Database instance
nl: Gegevensbankexemplaar

en: Pointer to sqlite database instance used by this extension
nl: Verwijzing naar SQLite gegevensbankexemplaar in gebruik bij deze extensie

en: Database path
nl: Pad van gegevensbank

en: Path to sqlite database instance used by this extension
nl: Verwijzing naar SQLite gegevensbankexemplaar in gebruik bij deze extensie

en: Mouse Gestures
nl: Muisgebaren

en: Control Midori by moving the mouse
nl: Midori besturen door de muis te bewegen

en: Reload page or stop loading
nl: Pagina vernieuwen of stoppen met laden

en: Customize Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen aanpassen

en: Customize Sh_ortcuts…
nl: Sneltoetsen aanpassen…

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: View and edit keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen tonen en bewerken

en: Statusbar Clock
nl: Statusbalk-klok

en: Display date and time in the statusbar
nl: Datum en tijd in de statusbalk tonen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Enable Netscape plugins
nl: Netscape-plugins uitvoeren

en: Statusbar Features
nl: Statusbalkfuncties

en: Easily toggle features on web pages on and off
nl: Eenvoudig schakelen van gedrag van webpagina's

en: Tab Panel
nl: Tabbladwerkbalk

en: T_ab Panel
nl: T_abbladwerkbalk

en: Show tabs in a vertical panel
nl: Tabbladen in een verticale werkbalk tonen

en: Only Icons on Tabs by default
nl: Standaard alleen pictogrammen op tabbladen

en: New tabs have no label by default
nl: Nieuwe tabbladen hebben geen standaardetiket

en: Customize Toolbar
nl: Werkbalk aanpassen

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
nl: Selecteer elementen die op de werkbalk dienen te worden weergegeven. Elementen kunnen via slepen en neerzetten van plaats worden veranderd.

en: Available Items
nl: Beschikbare elementen

en: Displayed Items
nl: Weergegeven elementen

en: _Customize Toolbar…
nl: Werkbalk aanpassen…

en: Toolbar Editor
nl: Werkbalkbewerker

en: Easily edit the toolbar layout
nl: De werkbalkvormgeving eenvoudig aanpassen

note: i18n: Dialog: Clear Private Data, in the Tools menu
en: Clear Private Data
nl: Wis privégegevens

en: _Clear private data
nl: Privégegevens _wissen

en: Clear the following data:
nl: Wis de volgende gegevens:

en: Last open _tabs
nl: Laatst openstaande _tabbladen

en: Clear private data when _quitting Midori
nl: Privégegevens wissen bij het _afsluiten van Midori

note: i18n: Logins and passwords in websites and web forms
en: Saved logins and _passwords
nl: Opgeslagen aanmeldingen en _wachtwoorden

en: Cookies and Website data
nl: Cookies en websitegegevens

en: Website icons
nl: Website-pictogrammen

en: Open tabs
nl: Tabbladen openen

en: More open tabs…
nl: Meer openstaande tabbladen...

en: Failed to clear history: %s
nl: Niet gelukt om geschiedenis te verwijderen: %s

note: i18n: Couldn't remove items that are older than n days
en: Failed to remove old history items: %s
nl: Kon oude elementen in geschiedenis niet verwijderen: %s

en: Failed to add bookmark item: %s
nl: Niet gelukt om bladwijzerelement toe te voegen: %s

en: Failed to update bookmark: %s
nl: Bijwerken mislukt van bladwijzer: %s

en: Failed to remove bookmark item: %s
nl: Verwijderen mislukt van bladwijzer: %s

en: The configuration couldn't be saved. %s
nl: De instellingen konden niet worden opgeslagen. %s

note: i18n: Trash, or wastebin, containing closed tabs
en: The trash couldn't be saved. %s
nl: De prullenbak kon niet worden opgeslagen. %s

en: Midori crashed the last time it was opened. You can report the problem at %s.
nl: Midori is de laatste keer vastgelopen. Dit kun je rapporteren op %s.

en: Modify _preferences
nl: _Voorkeuren wijzigen

en: Disable all _extensions
nl: Schakel alle _extensies uit

en: Show a dialog after Midori crashed
nl: Toon een dialoogvenster nadat Midori is vastgelopen

en: Discard old tabs
nl: Verwijder oude tabbladen

en: Show last crash _log
nl: Toon nieuwste vastloperslogboek

en: Run in _debugger
nl: Draai in foutopsporingsmodus

en: An instance of Midori is already running but not responding.
nl: Een exemplaar van Midori is al actief maar reageert niet.

en: Bookmarks couldn't be loaded: %s
nl: De bladwijzers konden niet worden geladen: %s

en: The session couldn't be loaded: %s
nl: De sessie kon niet geladen worden: %s

en: The trash couldn't be loaded: %s
nl: De prullenbak kon niet geladen worden: %s

en: The history couldn't be loaded: %s
nl: De geschiedenis kon niet geladen worden: %s

en: The following errors occured:
nl: De volgende fouten hebben plaatsgevonden:

en: _Ignore
nl: _Negeren

en: Could not open database of extenstion: %s
nl: Kon gegevensbank van extensie niet openen: %s

en: Do you really want to delete all cookie permissions?
nl: Weet u zeker dat u alle cookie permissies wil verwijderen?

en: Delete all cookie permissions?
nl: Alle cookie permissies verwijderen?

en: This action will delete all cookie permissions. You will be asked for permissions again for each web site visited.
nl: Deze actie zal alle cookie permissies verwijderen. U zult opnieuw gevraagd worden naar permissies bij elke website die u bezoekt.

en: Cookie permission manager
nl: Cookie permissiebeheerder

en: Instance of current cookie permission manager
nl: Exemplaar van huidige cookie permissiebeheerder

note: Set up dialog
en: Configure cookie permission
nl: Cookie permissie instellen

en: Below is a list of all web sites and the policy set for them. You can delete policies by marking the entries and clicking on <i>Delete</i>.You can also add a policy for a domain manually by entering the domain below, choosing the policy and clicking on <i>Add</i>.
nl: Onderstaand is een lijst van alle websites en het beleid dat voor hen is ingesteld. U kunt beleid verwijderen door de velden te markeren en te klikken op <i>Verwijderen</i>. U kunt ook handmatig een beleid toevoegen voor een domein, door hieronder het domein in te voeren, het beleid te kiezen en te klikken op <i>Toevoegen</i>.

en: A fatal error occurred which prevents the cookie permission manager extension to continue. You should disable it.
nl: Er is een fatale fout opgetreden die de cookie permissiebeheerder verhindert om door te gaan. U zou hem moeten uitschakelen.

en: Error in cookie permission manager extension
nl: Fout in extensie van cookie permissiebeheerder

en: Could not determine global cookie policy to set for domain: %s
nl: Kon de cookie policy niet bepalen die ingesteld moet worden voor het domein: %s

en: Till session end
nl: Tot einde van sessie

en: The website %s wants to store %d cookies.
nl: De website %s wil %d cookies opslaan

en: The website %s wants to store a cookie.
nl: De website %s wil een koekje opslaan.

en: Multiple websites want to store %d cookies in total.
nl: Meerdere websites willen in totaal %d cookies opslaan.

en: _Accept
nl: _Aanvaarden

en: Accept for this _session
nl: Aanvaard voor deze sessie

en: De_ny
nl: _Weigeren

en: Deny _this time
nl: Weiger dit keer

en: Path
nl: Pad

en: Value
nl: Waarde

en: Expire date
nl: Verloopdatum

en: Cookie Security Manager
nl: Cookie veiligheidbeheerder

en: Manage cookie permission per site
nl: Beheer cookie permissie per website

en: Failed to fetch application icon in %s: %s
nl: Verkrijgen van applicatie-icoon mislukt in %s: %s

en: Launcher created
nl: Launcher aangemaakt

en: You can now run <b>%s</b> from your launcher or menu
nl: Je kunt nu <b>%s</b> opstarten vanuit je launcher of menu

en: Error creating launcher
nl: Fout tijdens aanmaken launcher

en: Applications
nl: Toepassingen

en: New _Profile
nl: Nieuw profiel

en: New _App
nl: Nieuwe app

en: Creates a new app for a specific site
nl: Maakt een nieuwe app voor een bepaalde website

en: Error launching
nl: Opstarten mislukt

en: Create _Launcher
nl: Maak _starter

en: Web App Manager
nl: Webtoepassingenbeheerder

en: Manage websites installed as applications
nl: Beheer websites die geïnstalleerd zijn als toepassingen

en: Transfers
nl: Overdrachten

en: Clear All
nl: Alles wissen

en: Open Destination _Folder
nl: Open bestemmings_map

en: Copy Link Loc_ation
nl: Kopieer _koppelingsverwijzing

en: The file '<b>%s</b>' has been downloaded.
nl: Het bestand <b>'%s'</b> is binnengehaald.

en: '<b>%s</b>' and %d other files have been downloaded.
nl: '<b>%s</b>' en %d andere bestanden zijn gedownload.

en: Transfer completed
nl: Overdracht compleet

en: Some files are being downloaded
nl: Sommige bestanden worden binnengehaald

en: _Quit Midori
nl: Midori _afsluiten

en: The transfers will be cancelled if Midori quits.
nl: De bestandoverdrachten zullen worden geannuleerd als Midori wordt afgesloten.

en: Transfer Manager
nl: Overdrachtbeheerder

en: View downloaded files
nl: Toon binnengehaalde bestanden

en: Advertisement blocker
nl: Advertentieblokkeerder

en: Block advertisements according to a filter list
nl: Blokkeer advertenties volgens filterlijst

en: Bl_ock image
nl: Afbeelding bl_okkeren

en: Bl_ock link
nl: Koppeling bl_okkeren

en: Configure Advertisement filters
nl: Configureer advertentiefilters

en: Edit rule
nl: Regel bewerken

en: _Rule:
nl: _Regel:
