mikutter - source to nl_NL translation catalogue (8 entries)

source: 実績
nl_NL: Werkelijk

source: 設定画面で、mikutterをカスタマイズしましょう。
nl_NL: In het Instellingen-scherm kun je mikutter aanpassen.

source: 画面右下にあるレンチのアイコンをクリックしよう
nl_NL: Klik op het moersleutelpictogram in de onderste hoek van het scherm.

source: 新規ペインを追加コマンドでペインを増やせます
nl_NL: Toevoegen van nieuw deelvenster, opdracht om het deelvenster

source: タブを右クリックして、「新規ペインに移動」をクリックしてみよう
nl_NL: Ga met de rechtermuisknop op het tabblad staan en klik op Ga naar nieuw venster

source: タブを別のペインにドラッグすれば、そのペインに移動できます
nl_NL: Je kunt een tabblad verslepen naar een ander deelvenster en zo verplaatsen naar dat venster.

source: クラッシュレポートの報告ありがとうございます
nl_NL: Bedankt voor het melden van het crashrapport!

source: 実績 %s を達成しました！おめでとう♪
nl_NL: Prestatie %s bereikt! Gefeliciteerd.
