mikutter - source to ro_RO translation catalogue (9 entries)

source: 実績
ro_RO: Realizare

source: 設定画面で、mikutterをカスタマイズしましょう。
ro_RO: Haideţi să configurăm mikutter din fereastra de configurări.

source: 画面右下にあるレンチのアイコンをクリックしよう
ro_RO: Apăsaţi pe pictograma cheie, din colţul dreapta jos al ecranului

source: 新規ペインを追加コマンドでペインを増やせます
ro_RO: Puteţi crea un nou panou, apăsând "Adăugare panou nou"

source: タブを右クリックして、「新規ペインに移動」をクリックしてみよう
ro_RO: Click-Dreapta pe filă şi apăsaţi "Mutare ăn panou nou"

source: タブを別のペインにドラッグすれば、そのペインに移動できます
ro_RO: Puteţi muta fila, tragând-o dintr-un panou în altul

source: 二つ以上ペインがある時に、タブを別のペインにドラッグ＆ドロップしてみましょう
ro_RO: Încercaţi fixarea şi glisarea filei între panouri, când există două sau mai multe panouri.

source: クラッシュレポートの報告ありがとうございます
ro_RO: Vă mulţumim pentru trimiterea raportului de erori

source: 実績 %s を達成しました！おめでとう♪
ro_RO: Felicitări ♪ Aţi obținut realizarea %s!
