mikutter - source to ro_RO translation catalogue (22 entries)

source: 種類
ro_RO: Tip

source: 説明
ro_RO: Descriere

source: 時刻
ro_RO: Ora

source: アクティビティ
ro_RO: Activităţi

source: @%{user} がふぁぼふぁぼしました
ro_RO: %@{user} marcat ca favorit

source: @%{user} があんふぁぼしました
ro_RO: %@{user} demarcat ca favorit

source: @%{user} がリツイートしました
ro_RO: %@{user} a primit retweet

source: リツイートソースが取得できませんでした
ro_RO: Nu s-a putut prelua sursa de retweet

source: @%{user}が%{list}に追加されました
ro_RO: @%{user} a fost adăugat în lista %{list}

source: %{description} (by @%{user})
ro_RO: %{description} (de @%{user})

source: @%{user}が%{list}から削除されました
ro_RO: @%{user} a fost eliminat din lista %{list}

source: @%{followee} が @%{follower} をﾌｮﾛｰしました
ro_RO: @%{followee} este urmat de @%{follower}

source: タイムラインに表示
ro_RO: Afişare în cronologie

source: ステータスバーに表示
ro_RO: Afişare în bara de status

source: リツイート
ro_RO: Retweet

source: ふぁぼ
ro_RO: Fav

source: フォロー
ro_RO: Urmărire

source: リストに追加
ro_RO: Adăugare în listă

source: リストから削除
ro_RO: Eliminare din listă

source: ダイレクトメッセージ
ro_RO: Mesaj Direct

source: システムメッセージ
ro_RO: Mesaj de Sistem

source: エラー
ro_RO: Eroare
