mikutter - source to el translation catalogue (17 entries)

source: コピー
el: Αντιγραφή

source: 本文をコピー
el: Αντιγραφή του κειμένου

source: 返信
el: Απάντηση

source: 全員に返信
el: Απάντηση σε όλους

source: 引用
el: Qoute

source: リツイート
el: RT

source: リツイートをキャンセル
el: Αναίρεση του RT

source: ふぁぼふぁぼする
el: Fav

source: あんふぁぼ
el: Unfav

source: 削除
el: Διαγραφή

source: 失った信頼はもう戻ってきませんが、本当にこのつぶやきを削除しますか？
el: Η διαγραφή αυτό το τιτίβισμα δεν πρόκειται να βοηθήσει να ανακτήσει κάθε ίχνος αξιοπιστίας που μπορεί να έχετε χάσει, ξέρεις. Εξακολουθείτε να θέλετε να το κάνετε;

source: 一つ上のメッセージを選択
el: Επιλογή προηγούμενο tweet

source: 一つ下のメッセージを選択
el: Επιλογή επόμενου μυνήματος

source: 投稿する
el: Post

source: ggrks
el: RTFG

source: リンクを開く
el: Άνοιγμα αυτού του συνδέσμου

source: 新規ペインに移動
el: Μετακίνση στο επόμενο pane
