mikutter - source to ro_RO translation catalogue (24 entries)

source: コピー
ro_RO: Copiere

source: 本文をコピー
ro_RO: Copiează textul

source: 返信
ro_RO: Răspunde

source: 全員に返信
ro_RO: Răspunde Tuturor

source: 引用
ro_RO: Citat

source: リツイート
ro_RO: Retweet

source: リツイートをキャンセル
ro_RO: Anulează Retweet

source: ふぁぼふぁぼする
ro_RO: Marchează fav, fav.

source: あんふぁぼ
ro_RO: Demarcare ca fav

source: 削除
ro_RO: Şterge

source: 失った信頼はもう戻ってきませんが、本当にこのつぶやきを削除しますか？
ro_RO: Trebuie să şti că, ştergând acest tweet nu te va ajuta să-ţi recuperezi credibilitatea pe care ai fi putut-o pierde. Tot vrei să face acest lucru?

source: 一つ上のメッセージを選択
ro_RO: Selectare mesaj anterior

source: 一つ下のメッセージを選択
ro_RO: Selectare mesaj următor

source: 投稿する
ro_RO: Postează

source: ggrks
ro_RO: RTFG

source: リンクを開く
ro_RO: Deschide linkul

source: リンクをコピー
ro_RO: Copiere legătură

source: 新規ペインに移動
ro_RO: Mută în panou nou

source: タブを閉じる
ro_RO: Închide fila

source: 右のペインを選択
ro_RO: Selectează panoul din dreapta

source: 左のペインを選択
ro_RO: Selectează panoul din stânga

source: 投稿ボックスにフォーカス
ro_RO: Concentrare pe cutia poştală

source: タブにフォーカス
ro_RO: Concentrare pe filă

source: タイムラインの一番上にジャーンプ！
ro_RO: Salt, sus, la capătul cronologiei
