mikutter - source to ro_RO translation catalogue (14 entries)

source: 通知
ro_RO: Notificare

source: ポップアップ
ro_RO: Popup

source: サウンド
ro_RO: Sunet

source: フレンドタイムライン
ro_RO: Cronologia prietenilor

source: リプライ
ro_RO: Răspuns

source: フォローされたとき
ro_RO: Când eşti urmărit de către oricine.

source: フォロー解除されたとき
ro_RO: Când nu mai eşti urmărit de către oricine.

source: リツイートされたとき
ro_RO: Când tweet-ul este retweeted de către oricine.

source: ふぁぼられたとき
ro_RO: Când tweet-ul meu este marcat ca favorit de către oricine.

source: ダイレクトメッセージ受信
ro_RO: Când este primit un mesaj direct.

source: 通知を表示し続ける秒数
ro_RO: Păstrează notificările afişate pentru un număr de secunde

source: %{users} にフォローされました。
ro_RO: Urmat de %{users}.

source: %{users} にリムーブされました。
ro_RO: Anulare urmărire de către %{users}.

source: fav by %{from_user} "%{tweet}"
ro_RO: fav de %{from_user} "%{tweet}"
