mikutter - source to es translation catalogue (9 entries)

source: プロキシ
es: Proxy

source: 自分で設定する
es: Configuración manual

source: サーバ
es: Servidor

source: ポート
es: Puerto

source: ユーザ
es: Usuario

source: パスワード
es: Contraseña

source: ユーザ認証が必要
es: Autentificación requerida

source: 環境変数の設定を使う
es: Usar ajustes del sistema

source: プロキシを使わない
es: No usar proxy
