mikutter - source to nl_NL translation catalogue (5 entries)

source: Twitter検索
nl_NL: Twitter doorzoeken

source: 検索
nl_NL: Zoeken

source: 保存
nl_NL: Opslaan

source: 検索中にエラーが発生しました (%{error})
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het zoeken (%{error})

source: 検索キーワード「%{query}」を保存できませんでした。あとで試してみてください
nl_NL: De zoekopdracht "%{query}" kan niet worden opgeslagen. Probeer het later opnieuw.
