mikutter - source to nl_NL translation catalogue (18 entries)

source: 基本設定
nl_NL: Basisinstellingen

source: 各情報を取りに行く間隔。単位は分
nl_NL: Ververstussenpoos (in minuten)

source: タイムラインとリプライ
nl_NL: Tijdlijn en reacties

source: あなたがフォローしている人からのリプライとつぶやきの取得間隔
nl_NL: Hoe vaak je antwoorden en tweets wilt zien van mensen die je volgen

source: フォローしていない人からのリプライ
nl_NL: Antwoorden van mensen die je niet volgen

source: 保存した検索
nl_NL: Opgeslagen zoekopdrachten

source: 保存した検索を確認しに行く間隔
nl_NL: Zoekopdracht ververstussenpoos

source: リストのタイムライン
nl_NL: Lijst-tijdlijn

source: 表示中のリストのタイムラインを確認しに行く間隔
nl_NL: Lijst ververstussenpoos

source: フォロー
nl_NL: Ga als volgt te

source: フォロワー
nl_NL: Volgers

source: ダイレクトメッセージ
nl_NL: Direct bericht

source: 一度に取得するつぶやきの件数(1-200)
nl_NL: Aantal tweets te krijgen op een tijdstip (1-200)

source: タイムラインとリプライとリツイート
nl_NL: Tijdlijn, antwoorden en retweets

source: ふぁぼられ
nl_NL: Ik ben opgelicht.

source: リアルタイム更新
nl_NL: Real-time updates

source: リスト(Streaming API)
nl_NL: Lijst (Streaming API)

source: %s について
nl_NL: %sOver
