More Blocks - en to es translation catalogue (28 entries)

en: [moreblocks] loaded.
es: [moreblocks] cargado.

en: All-faces Tree
es: Tronco de Árbol

en: Cactus Brick
es: Ladrillos de Cactus

en: Cactus Checker
es: Cuadros de Cactus

en: Centered Wooden Tile
es: Parquet Centrado

en: Circle Stone Bricks
es: Bloques de Piedra Circulares

en: Clean Glass
es: Cristal Limpio

en: Coal Checker
es: Cuadros de Carbón

en: Coal Glass
es: Cristal con Carbón

en: Coal Stone
es: Carbón y Piedra

en: Full Wooden Tile
es: Parquet Completo

en: Glow Glass
es: Cristal Brillante

en: Iron Checker
es: Cuadros de Hierro

en: Iron Glass
es: Cristal con Hierro

en: Iron Stone
es: Hierro y Piedra

en: Plankstone
es: Tablones de piedra

en: Rope
es: Soga

en: Split Stone Tile
es: Baldosas de Piedra Partida

en: Stone Tile
es: Baldosa de Piedra

en: Super Glow Glass
es: Cristal Súper Brillante

en: Sweeper
es: Limpiador

en: Trap Glass
es: Cristal Trampa

en: Trap Stone
es: Piedra Trampa

en: Wooden Tile
es: Parquet

en: %s Microblock
es: Microbloque de %s

en: %s Slab
es: Losa de %s

en: %s Panel
es: Panel de %s

en: %s Stairs
es: Escalera de %s
