mini-buildd 1.0.0~beta.23 - en to cs translation catalogue (11 entries)

note: Type: note Description
en: mini-buildd data purge warning
cs: Varování při odstraňování dat mini-buildd

note: Type: note Description
en: You have chosen to purge mini-buildd.
cs: Zvolili jste kompletně odstranit mini-buildd.

note: Type: note Description
en: As a consequence, the mini-buildd user will be removed along with all the files it owns, possibly including Debian repositories.
cs: To znamená, že bude odstraněn uživatel mini-buildd i se všemi soubory, které vlastní i s případnými repositáři Debianu.

note: Type: note Description
en: To keep this data, you need to back it up now.
cs: Chcete-li tato data zachovat, je nutné je nyní zálohovat.

note: Type: string Description
en: Home path:
cs: Cesta k domovskému adresáři:

note: Type: string Description
en: Please choose the directory where mini-buildd data will be stored. The directory will also be the home directory for the mini-buildd user.
cs: Zvolte si prosím adresář, kde se budou uchovávat data pro mini-buildd. Adresář bude také domovským adresářem uživatele mini-buildd.

note: Type: string Description
en: It should have enough space for all the builders and repositories you plan to use.
cs: Měl by mít dostatek prostoru pro všechna sestavování a repositáře, které plánujete používat.

note: Type: password Description
en: Administrator password for mini-buildd:
cs: Heslo správce mini-buildd:

note: Type: string Description
en: Extra options:
cs: Dodatečné volby:

note: Type: note Description
en: Configuration of mini-buildd complete
cs: Nastavení mini-buildd dokončeno

note: Type: note Description
en: Unless you changed the defaults, you should now be able to visit the new home of the local mini-buildd instance at http://localhost:8066.
cs: Dokud nezměníte výchozí nastavení, měli byste nyní  mít možnost navštívit na adrese http://localhost:8066 nový domovský adresář mini-buildd instance.
