mini-buildd - en to pl translation catalogue (11 entries)

note: Type: note Description
en: mini-buildd data purge warning
pl: Ostrzeżenie o czyszczeniu danych mini-buildd

note: Type: note Description
en: You have chosen to purge mini-buildd.
pl: Wybrano wyczyszczenie pakietu mini-buildd.

note: Type: note Description
en: As a consequence, the mini-buildd user will be removed along with all the files it owns, possibly including Debian repositories.
pl: Zostanie usunięty użytkownik mini-buildd razem z plikami będącymi jego własnością, co może dotyczyć również repozytoriów Debiana.

note: Type: note Description
en: To keep this data, you need to back it up now.
pl: Aby zachować te dane konieczne jest wykonanie kopii zapasowej.

note: Type: string Description
en: Home path:
pl: Ścieżka katalogu domowego:

note: Type: string Description
en: Please choose the directory where mini-buildd data will be stored. The directory will also be the home directory for the mini-buildd user.
pl: Proszę wybrać katalog w którym będą przechowywane dane mini-build. Będzie to jednocześnie katalog domowy użytkownika mini-buildd.

note: Type: string Description
en: It should have enough space for all the builders and repositories you plan to use.
pl: Powinno się przewidzieć odpowiednią ilość miejsca potrzebnego do budowania i przechowywania repozytoriów które zamierza się używać.

note: Type: password Description
en: Administrator password for mini-buildd:
pl: Hasło administratora mini-buildd:

note: Type: string Description
en: Extra options:
pl: Dodatkowe opcje:

note: Type: note Description
en: Configuration of mini-buildd complete
pl: Zakończono konfigurację mini-buildd.

note: Type: note Description
en: Unless you changed the defaults, you should now be able to visit the new home of the local mini-buildd instance at http://localhost:8066.
pl: Jeśli nie zmieniono opcji domyślnych, powinno dać się otworzyć stronę startową lokalnej instancji mini-buildd pod adresem http://localhost:8066.
