minidlna 1.1.0 - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Unknown Date
sl: Neznan Datum

en: Unknown Camera
sl: Neznana Kamera

en: - All Albums -
sl: - Vsi Albumi -

en: Unknown Album
sl: Neznan Album

en: - All Artists -
sl: - Vsi Izvajalci -

en: Unknown Artist
sl: Neznan Izvajalec

en: Music
sl: Glasba

en: All Music
sl: Vsa Glasba

en: Genre
sl: Zvrst

en: Artist
sl: Izvajalec

en: Folders
sl: Mape

en: Playlists
sl: Seznami predvajanj

en: Recently Added
sl: nedavno dodano

en: All Video
sl: Vsi Videi

en: Pictures
sl: Slike

en: All Pictures
sl: Vse Slike

en: Date Taken
sl: Datum Posnetka

en: Camera
sl: Kamera

en: Browse Folders
sl: Prebrskaj Mape

en: Scanning %s
sl: Skeniranje %s

en: Scanning %s finished (%llu files)!
sl: Skeniranje %s konèano (%llu files)!
