minidlna 1.1.0 - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Unknown Date
da: Ukendt Dato

en: Unknown Camera
da: Ukendt kamera

en: - All Albums -
da: - Alle Album -

en: Unknown Album
da: Ukendt Album

en: - All Artists -
da: - Alle kunstnere -

en: Unknown Artist
da: Ukendt Kunstner

en: Music
da: Musik

en: All Music
da: Al Musik

en: Artist
da: Kunstner

en: Folders
da: Mapper

en: Playlists
da: Afspilningslister

en: Recently Added
da: Nylig tilføjet

en: Video
da: Film

en: All Video
da: Alle Film

en: Pictures
da: Billeder

en: All Pictures
da: Alle Billeder

en: Date Taken
da: Foto-dato

en: Camera
da: Kamera

en: Browse Folders
da: Vise Mapper

en: Scanning %s
da: Søger %s

en: Scanning %s finished (%llu files)!
da: Søgning %s slut (%llu filer)!
