minidlna 1.1.0 - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Unknown Date
fr: Date inconnue

en: Unknown Camera
fr: Caméra inconnue

en: - All Albums -
fr: - Tous les albums -

en: Unknown Album
fr: Album inconnu

en: - All Artists -
fr: - Tous les artistes -

en: Unknown Artist
fr: Artiste inconnu

en: Music
fr: Musique

en: All Music
fr: Toute la musique

en: Artist
fr: Artiste

en: Folders
fr: Dossiers

en: Playlists
fr: Liste de lecture

en: Recently Added
fr: Ajouts récents

en: Video
fr: Vidéo

en: All Video
fr: Toutes les vidéos

en: Pictures
fr: Images

en: All Pictures
fr: Toutes les images

en: Date Taken
fr: Date de prise

en: Camera
fr: Caméra

en: Browse Folders
fr: Parcourir les dossiers

en: Scanning %s
fr: Analyse de %s

en: Scanning %s finished (%llu files)!
fr: Analyse de %s terminée (%llu fichiers) !
