minidlna 1.1.0 - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Unknown Date
it: Data sconosciuta

en: Unknown Camera
it: Fotocamera sconosciuta

en: - All Albums -
it: - Tutti gli album -

en: Unknown Album
it: Album sconosciuto

en: - All Artists -
it: - Tutti gli artisti -

en: Unknown Artist
it: Artista sconosciuto

en: Music
it: Musica

en: All Music
it: Tutta la musica

en: Genre
it: Genere

en: Artist
it: Artista

en: Folders
it: Cartelle

en: Playlists
it: Scalette

en: Recently Added
it: Aggiunto recentemente

en: All Video
it: Tutti i video

en: Pictures
it: Immagini

en: All Pictures
it: Tutte le immagini

en: Date Taken
it: Data dello scatto

en: Camera
it: Fotocamera

en: Browse Folders
it: Esplora cartelle

en: Scanning %s
it: Scansione di %s

en: Scanning %s finished (%llu files)!
it: Scansione di %s finita (%llu file)
