minidlna 1.1.0 - en to nb translation catalogue (19 entries)

en: Unknown Date
nb: Ukjent dato

en: Unknown Camera
nb: Ukjent kamera

en: - All Albums -
nb: - Alle album -

en: Unknown Album
nb: Ukjent album

en: - All Artists -
nb: - Alle artister -

en: Unknown Artist
nb: Ukjent artist

en: Music
nb: Musikk

en: All Music
nb: All musikk

en: Folders
nb: Mapper

en: Playlists
nb: Spillelister

en: Recently Added
nb: Nylig lagt til

en: All Video
nb: Alle videoer

en: Pictures
nb: Bilder

en: All Pictures
nb: Alle bilder

en: Date Taken
nb: Fotodato

en: Camera
nb: Kamera

en: Browse Folders
nb: Vis mapper

en: Scanning %s
nb: Søker %s

en: Scanning %s finished (%llu files)!
nb: Søk %s ferdig (%llu filer)!
