minidlna 1.1.0 - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Unknown Date
nl: Datum onbekend

en: Unknown Camera
nl: Camera onbekend

en: - All Albums -
nl: - Alle albums -

en: Unknown Album
nl: Album onbekend

en: - All Artists -
nl: - Alle artiesten -

en: Unknown Artist
nl: Artiest onbekend

en: Music
nl: Muziek

en: All Music
nl: Alle muziekbestanden

en: Artist
nl: Artiest

en: Folders
nl: Mappen

en: Playlists
nl: Afspeellijst

en: Recently Added
nl: Recent toegevoegd

en: All Video
nl: Alle videobestanden

en: Pictures
nl: Foto's

en: All Pictures
nl: Alle fotobestanden

en: Date Taken
nl: Opnamedatum

en: Browse Folders
nl: Mappen doorzoeken

en: Scanning %s
nl: %s aan het scannen

en: Scanning %s finished (%llu files)!
nl: Scannen van %s gereed (%llu bestanden)!
