minidlna 1.1.0 - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Unknown Date
pl: Nieznana Data

en: Unknown Camera
pl: Nieznana Kamera

en: - All Albums -
pl: - Wszystkie Albumy -

en: Unknown Album
pl: Nieznany Album

en: - All Artists -
pl: - Wszyscy Wykonawcy -

en: Unknown Artist
pl: Nieznany Wykonawca

en: Music
pl: Muzyka

en: All Music
pl: Wszystkie Utwory

en: Genre
pl: Rodzaj

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Folders
pl: Folder

en: Playlists
pl: Lista Utworow

en: Recently Added
pl: Niedawno dodane

en: Video
pl: Filmy

en: All Video
pl: Wszystkie Filmy

en: Pictures
pl: Obrazy

en: All Pictures
pl: Wszystkie Obrazy

en: Date Taken
pl: Data Wykonania

en: Camera
pl: Kamera

en: Browse Folders
pl: Przegladaj Foldery

en: Scanning %s
pl: Skanowanie %s

en: Scanning %s finished (%llu files)!
pl: Skanowanie %s zakonczone (%llu files)!
