minidlna 1.1.0 - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Unknown Date
ru: Неизвестная Дата

en: Unknown Camera
ru: Неизвестная Камера

en: - All Albums -
ru: - Все Альбомы -

en: Unknown Album
ru: Неизвестный Альбом

en: - All Artists -
ru: - Все Исполнители -

en: Unknown Artist
ru: Неизвестный Исполнитель

en: Music
ru: Музыка

en: All Music
ru: Вся Музыка

en: Genre
ru: Жанр

en: Artist
ru: Исполнитель

en: Album
ru: Альбом

en: Folders
ru: Папки

en: Playlists
ru: Списки Воспроизведения

en: Recently Added
ru: Недавно Добавлено

en: Video
ru: Видео

en: All Video
ru: Всё Видео

en: Pictures
ru: Фотографии

en: All Pictures
ru: Все Фотографии

en: Date Taken
ru: Дата Съёмки

en: Camera
ru: Камера

en: Browse Folders
ru: Просмотреть Папки

en: Scanning %s
ru: Сканирование %s

en: Scanning %s finished (%llu files)!
ru: Сканирование %s завершено (%llu файлов)!
