minidlna 1.1.0 - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Unknown Date
sv: Okänt datum

en: Unknown Camera
sv: Okänd kamera

en: - All Albums -
sv: - Alla album -

en: Unknown Album
sv: Okänt album

en: - All Artists -
sv: - Alla artister -

en: Unknown Artist
sv: Okänd artist

en: Music
sv: Musik

en: All Music
sv: All musik

en: Folders
sv: Mappar

en: Playlists
sv: Spellistor

en: Recently Added
sv: Nyss tillagt

en: Video
sv: Film

en: All Video
sv: Alla filmer

en: Pictures
sv: Bilder

en: All Pictures
sv: Alla bilder

en: Date Taken
sv: Fotodatum

en: Camera
sv: Kamera

en: Browse Folders
sv: Utforska mappar

en: Scanning %s
sv: Söker %s

en: Scanning %s finished (%llu files)!
sv: Genomsökning av %s slutförd (%llu filer)!
