linuxmint - en to bg translation catalogue (112 entries)

en: Export...
bg: Експортиране...

en: Cancel
bg: Отмяна

en: Save
bg: Запазване

en: Plain Text
bg: Само текст

en: Import...
bg: Импортиране...

en: Open
bg: Отваряне

en: Restore Backup
bg: Възстановяване на резервно копие

en: Clear
bg: Изчистване

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Unable to restore: invalid or corrupted backup file
bg: Неможе да се възстанови: невалиден или повреден бркъп файл.

en: Overwrite Existing Group
bg: Презапис на съществуваща група

en: There is already a group named '%s'. This action will overwrite it. Continue anyway?
bg: Вече има група с име '%s'. Това действие ще я презапише. Продължаване въпреки това?

en: Remove Group
bg: Премахване на групата

en: Are you sure you want to remove the group %s?
bg: Сигурни ли сте че искате да премахнете група %s?

en: OK
bg: Добре

en: No
bg: Не

en: Yes
bg: Да

en: Don't ask me again
bg: Не ме питай отново

en: New
bg: Нова

en: Edit
bg: Редакция

en: Remove
bg: Премахване

en: Untitled
bg: Без име

en: New Group
bg: Нова група

en: Back Up
bg: Създаване на резервно копие

en: Restore Backups...
bg: Възстановяване от бекъп...

en: Preferences
bg: Настройки

en: Keyboard Shortcuts
bg: Клавишни комбинации

en: About
bg: Относно

en: Small Text
bg: Малък текст

en: Normal Text
bg: Нормален текст

en: Large Text
bg: Голям текст

en: Larger Text
bg: По-голям текст

en: Red
bg: Червен

en: Green
bg: Зелен

en: Blue
bg: Син

en: Yellow
bg: Жълт

en: Purple
bg: Пурпурен

en: Teal
bg: Синьо-зелен

en: Orange
bg: Оранжев

en: Magenta
bg: Магента

en: Operations
bg: Операции

en: Move selection up
bg: Премести селекцията нагоре

en: Move selection down
bg: Премести селекцията надолу

en: Undo
bg: Отмяна

en: Redo
bg: Повтори

en: Toggle Checklist
bg: Превключване на списък

en: Toggle Bullets
bg: Превключване на булети

en: Formatting
bg: Форматиране

en: Bold
bg: Получер

en: Italic
bg: Наклонен

en: Fixed Width
bg: Фиксирана ширина

en: Underline
bg: Подчертан

en: Strikethrough
bg: Зачеркнат

en: Highlight
bg: Открояване

en: Header
bg: Заглавна част

en: Top Left
bg: Горе вляво

en: Top Center
bg: Горе в центъра

en: Top Right
bg: Горе вдясно

en: Center Left
bg: Център-ляво

en: Center
bg: Център

en: Center Right
bg: Център-дясно

en: Bottom Left
bg: Долен ляв

en: Bottom Center
bg: Долу-център

en: Bottom Right
bg: Долу вдясно

en: Note Color
bg: Цвят на бележка

en: Rename
bg: Преименуване

en: Delete Note
bg: Изтриване на бележка

en: New Note
bg: Нова бележка

en: Format
bg: Формат

en: undo
bg: отмяна

en: redo
bg: повтаряне

en: Set Title
bg: Задаване на заглавие

en: Edit Title
bg: Редактиране на заглавие

en: Duplicate Note
bg: Дублирай бележка

en: Only on This Workspace
bg: Само на този работен плот

en: Always on Visible Workspace
bg: Винаги на видимия работен плот

en: Always on Top
bg: Винаги отгоре

en: Are you sure you want to remove this note?
bg: Сигурни ли сте че искате да премахнете бележката?

en: Show notes on all desktops
bg: Показване на бележките на всички работни плотове

en: Show in taskbar
bg: Покажи в лентата със задачите

en: Tray icon
bg: Иконка в лентата за задачи

en: Show the main window automatically
bg: Автоматично показвай основния прозорец

en: General
bg: Общи

en: Default height
bg: Стандартна височина

en: Default width
bg: Стандартна ширина

en: Default position
bg: Стандартна позиция

en: Cycle Colors
bg: Смяна на цветовете

en: Default color
bg: Стандартен цвят

en: Font
bg: Шрифт

en: Show spelling mistakes
bg: Показвай грешки в правописа

en: Notes
bg: Бележки

en: Automatic backups
bg: Автоматично резервно копие

en: Time between backups
bg: Време между резервните копия

en: hours
bg: часа

en: Set this to zero if you wish to keep all backups indefinitely
bg: Задайте на нула, ако искате безкрайно да запазите резервните копия

en: Number to keep
bg: Брой за запазване

en: Backups
bg: Резервни копия

en: Start automatically
bg: Автоматично стартиране

en: Show notes on the screen
bg: Показвай бележки на екрана

en: Automatic start
bg: Автоматичен старт

en: Text Size
bg: Размер на текста

en: Would you like to import your notes from Gnote? This will not change your Gnote notes in any way.
bg: Искате ли да импортирате бележките си от Gnote? Това няма да засегне бележките в Gnote по никакъв начин.

en: Group 1
bg: Група 1

en: Left click to toggle notes
bg: Ляв клик за превключване на бележките

en: Middle click to toggle the manager
bg: Среден клик за превключване на мениджъра

en: Manage Notes
bg: Управление на бележки

en: Quit
bg: Изход

en: Take notes and stay organized
bg: Пиши бележи и бъди организиран

en: Unfiled
bg: Неопределено

en: New note
bg: Нова бележка

en: Remove selected note
bg: Премахни избраната бележка

en: Duplicate selected note
bg: Дублирай избраната бележка
