linuxmint - en to cs translation catalogue (111 entries)

en: Export...
cs: Exportovat…

en: Cancel
cs: Storno

en: Save
cs: Uložit

en: Plain Text
cs: Neformátovaný text

en: Import...
cs: Importovat…

en: Open
cs: Otevřít

en: Restore Backup
cs: Obnovit ze zálohy

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Restore
cs: Obnovit

en: Unable to restore: invalid or corrupted backup file
cs: Nelze provést obnovu: Chybný nebo poškozený soubor zálohy

en: Overwrite Existing Group
cs: Přepsat existující skupinu

en: There is already a group named '%s'. This action will overwrite it. Continue anyway?
cs: Skupina s názvem „%s“ už existuje. Tato akce ji přepíše. Přesto pokračovat?

en: Remove Group
cs: Odebrat skupinu

en: Are you sure you want to remove the group %s?
cs: Opravdu chcete skupinu %s odebrat?

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: Don't ask me again
cs: Příště se už neptat

en: New
cs: Nová

en: Edit
cs: Upravit

en: Remove
cs: Odebrat

en: Untitled
cs: Bez názvu

en: New Group
cs: Nová skupina

en: Back Up
cs: Zálohovat

en: Restore Backups...
cs: Obnovit ze zálohy…

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: About
cs: O aplikaci

en: Small Text
cs: Malé písmo

en: Normal Text
cs: Normální písmo

en: Large Text
cs: Velké písmo

en: Larger Text
cs: Větší písmo

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrá

en: Yellow
cs: Žlutá

en: Purple
cs: Fialová

en: Teal
cs: Modrozelená

en: Orange
cs: Oranžová

en: Magenta
cs: Purpurová

en: Operations
cs: Úkony

en: Move selection up
cs: Posunout označené nahoru

en: Move selection down
cs: Posunout označené dolů

en: Undo
cs: Zpět

en: Redo
cs: Provést znovu

en: Toggle Checklist
cs: Zaškrtávací seznam

en: Toggle Bullets
cs: Odrážky

en: Formatting
cs: Formátování

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Skloněné

en: Fixed Width
cs: Pevná šířka

en: Underline
cs: Podtržené

en: Strikethrough
cs: Přeškrtnuté

en: Highlight
cs: Zvýraznění

en: Header
cs: Nadpis

en: Top Left
cs: Vlevo nahoře

en: Top Center
cs: Uprostřed nahoře

en: Top Right
cs: Vpravo nahoře

en: Center Left
cs: Vlevo uprostřed

en: Center
cs: Na střed

en: Center Right
cs: Vpravo uprostřed

en: Bottom Left
cs: Vlevo dole

en: Bottom Center
cs: Uprostřed dole

en: Bottom Right
cs: Vpravo dole

en: Note Color
cs: Barva poznámky

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Delete Note
cs: Smazat poznámku

en: New Note
cs: Nová poznámka

en: Format
cs: Formát

en: undo
cs: zpět

en: redo
cs: provést znovu

en: Set Title
cs: Nastavit název

en: Edit Title
cs: Upravit název

en: Duplicate Note
cs: Zduplikovat poznámku

en: Only on This Workspace
cs: Pouze na této ploše

en: Always on Visible Workspace
cs: Vždy na viditelné ploše

en: Always on Top
cs: Vždy navrchu

en: Are you sure you want to remove this note?
cs: Opravdu chcete tuto poznámku smazat?

en: Show notes on all desktops
cs: Zobrazit poznámky na všech plochách

en: Show in taskbar
cs: Zobrazit v panelu úloh

en: Tray icon
cs: Ikona v oznamovací oblasti panelu

en: Show the main window automatically
cs: Automaticky zobrazit hlavní okno

en: General
cs: Obecné

en: Default height
cs: Výchozí výška

en: Default width
cs: Výchozí šířka

en: Default position
cs: Výchozí pozice

en: Cycle Colors
cs: Měnící se barvy

en: Default color
cs: Výchozí barva

en: Font
cs: Písmo

en: Show spelling mistakes
cs: Zvýraznit pravopisné chyby

en: Notes
cs: Poznámky

en: Automatic backups
cs: Automatické zálohování

en: Time between backups
cs: Perioda záloh

en: hours
cs: hodin

en: Set this to zero if you wish to keep all backups indefinitely
cs: Tuto možnost nastavte na nulu, pokud chcete ponechat všechny zálohy neomezeně dlouho

en: Number to keep
cs: Počet ponechaných záloh

en: Backups
cs: Zálohy

en: Start automatically
cs: Spouštět automaticky

en: Show notes on the screen
cs: Zobrazit poznámky na obrazovce

en: Automatic start
cs: Automatický start

en: Text Size
cs: Velikost písma

en: Would you like to import your notes from Gnote? This will not change your Gnote notes in any way.
cs: Chcete importovat poznámky z Gnote? Ty zůstanou i nadále nezměněné.

en: Group 1
cs: Skupina 1

en: Left click to toggle notes
cs: Kliknutím levým tlačítkem přepnete poznámky

en: Middle click to toggle the manager
cs: Kliknutím prostředním tlačítkem přepnete správce

en: Manage Notes
cs: Správa poznámek

en: Quit
cs: Ukončit

en: Take notes and stay organized
cs: Dělejte si poznámky a buďte organizovaní

en: Unfiled
cs: Nezařazené

en: New note
cs: Nová poznámka

en: Remove selected note
cs: Smazat vybranou poznámku

en: Duplicate selected note
cs: Zduplikovat vybranou poznámku
