linuxmint - en to sr translation catalogue (112 entries)

en: Export...
sr: Извези…

en: Cancel
sr: Откажи

en: Save
sr: Сачувај

en: Plain Text
sr: Неформатирани текст

en: Import...
sr: Увези...

en: Open
sr: Отвори

en: Restore Backup
sr: Врати сигурносну копију

en: Clear
sr: Обриши

en: Restore
sr: Врати

en: Unable to restore: invalid or corrupted backup file
sr: Не могу да вратим: неисправна или оштећена датотека сигурносне копије

en: Overwrite Existing Group
sr: Препиши постојећу групу

en: There is already a group named '%s'. This action will overwrite it. Continue anyway?
sr: Већ постоји група под називом „%s“. Ова радња ће је преписати. Да ипак наставим?

en: Remove Group
sr: Уклони групу

en: Are you sure you want to remove the group %s?
sr: Да ли сте сигурни да желите да уклоните групу %s?

en: OK
sr: У реду

en: No
sr: Не

en: Yes
sr: Да

en: Don't ask me again
sr: Не питај ме поново

en: New
sr: Ново

en: Edit
sr: Уреди

en: Remove
sr: Уклони

en: Untitled
sr: Без наслова

en: New Group
sr: Нова група

en: Back Up
sr: Направи сигурносну копију

en: Restore Backups...
sr: Врати сигурносне копије...

en: Preferences
sr: Жељене поставке

en: Keyboard Shortcuts
sr: Пречице са тастатуре

en: About
sr: О програму

en: Small Text
sr: Мали текст

en: Normal Text
sr: Обичан текст

en: Large Text
sr: Велики текст

en: Larger Text
sr: Већи текст

en: Red
sr: Црвена

en: Green
sr: Зелена

en: Blue
sr: Плава

en: Yellow
sr: Жута

en: Purple
sr: Љубичаста

en: Teal
sr: Плаво-зелена

en: Orange
sr: Наранџаста

en: Magenta
sr: Светло љубичаста

en: Operations
sr: Радње

en: Move selection up
sr: Помери избор нагоре

en: Move selection down
sr: Помери избор надоле

en: Undo
sr: Опозови

en: Redo
sr: Понови

en: Toggle Checklist
sr: Замени стање избора у листи

en: Toggle Bullets
sr: Замени стање избора ставки у листи

en: Formatting
sr: Форматирам

en: Bold
sr: Подебљано

en: Italic
sr: Курзив

en: Fixed Width
sr: Фиксна ширина

en: Underline
sr: Подвучено

en: Strikethrough
sr: Прецртано

en: Highlight
sr: istaknuto

en: Header
sr: Заглавље

en: Top Left
sr: Горе лево

en: Top Center
sr: Горе у средини

en: Top Right
sr: Горе десно

en: Center Left
sr: По средини лево

en: Center
sr: Усредиштено

en: Center Right
sr: По средини десно

en: Bottom Left
sr: Доле лево

en: Bottom Center
sr: Доле у средини

en: Bottom Right
sr: Доле десно

en: Note Color
sr: Боја белешке

en: Rename
sr: Преименуј

en: Delete Note
sr: Избриши белешку

en: New Note
sr: Нова белешка

en: Format
sr: Формат

en: undo
sr: опозови

en: redo
sr: понови

en: Set Title
sr: Поставите наслов

en: Edit Title
sr: Уредите наслов

en: Duplicate Note
sr: Удвостручи белешку

en: Only on This Workspace
sr: Само на овом радном простору

en: Always on Visible Workspace
sr: Увек на видљивом радном простору

en: Always on Top
sr: Увек у првом плану

en: Are you sure you want to remove this note?
sr: Да ли сте сигурни да желите да уклоните ову белешку?

en: Show notes on all desktops
sr: Прикажи белешке на свим радним површинама

en: Show in taskbar
sr: Покажи у траци задатка

en: Tray icon
sr: Иконица фиоке

en: Show the main window automatically
sr: Прикажи главни прозор аутоматски

en: General
sr: Опште

en: Default height
sr: Подразумевана висина

en: Default width
sr: Подразумевана ширина

en: Default position
sr: Основни положај

en: Cycle Colors
sr: Мењај боје

en: Default color
sr: Подразумевана боја

en: Font
sr: Словни лик

en: Show spelling mistakes
sr: Покажи грешке у писању

en: Notes
sr: Белешке

en: Automatic backups
sr: Аутоматско прављење сигурносних копија

en: Time between backups
sr: Време између прављења сигурносних копија

en: hours
sr: часова

en: Set this to zero if you wish to keep all backups indefinitely
sr: Подесите ову вредност на нула уколико желите да заувек сачувате све сигурносне копије

en: Number to keep
sr: Број оних које треба чувати

en: Backups
sr: Сигурносне копије

en: Start automatically
sr: Покрени аутоматски

en: Show notes on the screen
sr: Прикажи белешке на екрану

en: Automatic start
sr: Аутоматско покретање

en: Text Size
sr: Величина текста

en: Would you like to import your notes from Gnote? This will not change your Gnote notes in any way.
sr: Да ли бисте желели да увезете Ваше белешке из програма Gnote? Ово неће ни на који начин променити ваше белешке у програму Gnote.

en: Group 1
sr: Група 1

en: Left click to toggle notes
sr: Леви клик за окидање белешки

en: Middle click to toggle the manager
sr: Средњи клик за окидање управника

en: Manage Notes
sr: Управљајте белешкама

en: Quit
sr: Изађи

en: Take notes and stay organized
sr: Водите белешке и увек будите организовани

en: Unfiled
sr: Незаведено

en: New note
sr: Нова белешка

en: Remove selected note
sr: Уклони изабране белешке

en: Duplicate selected note
sr: Удвостручите изабрану белешку
