linuxmint - en to az translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
az: USB yaddaş uğurla biçimləndi

en: An error occured while creating a partition on %s.
az: %s'da bir bölüm yaradılarkən yanlışlıq baş verdi.

en: Authentication Error.
az: Kimlik Doğrulanması Yanlışı.

en: An error occurred.
az: Yanlış baş verdi.

en: The image was successfully written.
az: Görünüş uğurla yazıldı.

en: Not enough space on the USB stick.
az: Bu USB yaddaşda yer yetərsizdir.

en: An error occured while copying the image.
az: Görünüş yazılışında yanlışlıq baş verdi.

en: USB Image Writer
az: USB Görünüş Yazıcısı

en: Make a bootable USB stick
az: Ön-başlana bilən bir USB yaddaş düzəlt

en: USB Stick Formatter
az: USB Yaddaş Biçimləndiricisi

en: Format a USB stick
az: Bir USB yaddaşını biçimləndir

en: Make bootable USB stick
az: Ön-başlana bilən bilən USB yaddaş düzəlt

en: Format
az: Biçimləndir

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
az: Bu, USB yaddaşın bütün verilənini yox edəcək, bunu  sürdürmək istəyirsiniz mi?

en: USB stick:
az: USB yaddaş:

en: Select a USB stick
az: Bir USB yaddaşı seç

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
az: FAT32 
      + Bütün yerdə uyumludur.
      -  4GB'dan çox düzümləri götürmür.
    
    exFAT
      + Demək olar, bütün yerdə uyumludur.
      + 4GB'dan çox düzümləri götürür.
      -  FAT32 kimi uyumlu deyil.
    
    NTFS 
      + "Windows" ilə uyumludur.
      -  "Mac" ilə qurğuların bir çoxu ilə uyumsuzdur.
      -  Arabir Linuks ilə uyumluqda çətinliklər yarana bilər (NTFS özəldir, qarşı işlətməçi işidir).
    
    EXT4 
      + Çağdaş, durğun, sürətli, dərgiləndirilmişdir.
      + Linuks düzüm yolverimlərini dəstəkləyir.
      -  "Windows", "Mac", daha çox qurğularla uyumlu deyil.

en: Volume label:
az: Tutum yarlığı:

en: Choose a name for your USB Stick
az: USB yaddaşınız üçün bir ad seçin

en: USB Stick
az: USB Yaddaş

en: Select an image
az: Bir görünüş seç

en: Select Image
az: Görünüşü Seç

en: Write
az: Yaz
