linuxmint - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
bs: USB memorijski uređaj je uspješno formatiran.

en: An error occured while creating a partition on %s.
bs: Desila se greška prilikom pravljenja particije na %s.

en: Authentication Error.
bs: Greška pri autentikaciji.

en: An error occurred.
bs: Desila se greška.

en: The image was successfully written.
bs: Slika je uspješno zapisana.

en: Not enough space on the USB stick.
bs: Nema dovoljno prostora na USB memorijskom uređaju.

en: An error occured while copying the image.
bs: Desila se greška prilikom kopiranja slike USB-a.

en: USB Image Writer
bs: Pisač slike USB-a

en: Make a bootable USB stick
bs: Napravi butabilni USB memorijski uređaj

en: USB Stick Formatter
bs: Formater USB memorijskog uređaja

en: Format a USB stick
bs: Formatiraj USB memorijski uređaj

en: Make bootable USB stick
bs: Napravi butabilni USB memorijski uređaj

en: Format
bs: Formatiranje

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
bs: Ova operacija će uništiti sve postojeće podatke na vašem USB memorijskom uređaju, da li ste sigurni da želite nastaviti?

en: USB stick:
bs: USB memorijski uređaj:

en: Select a USB stick
bs: Odaberite USB memorijski uređaj

en: Volume label:
bs: Natpis na uređaju:

en: Choose a name for your USB Stick
bs: Izaberite ime za vaš memorijski uređaj

en: USB Stick
bs: USB memorijski uređaj

en: Select an image
bs: Odaberite sliku

en: Select Image
bs: Odaberite sliku

en: Write
bs: Piši
