linuxmint - en to cs translation catalogue (74 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
cs: USB klíčenka byla úspěšně zformátována.

en: An error occured while creating a partition on %s.
cs: Nastal problém při vytváření oddílu na %s.

en: Authentication Error.
cs: Problém s ověřením.

en: An error occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: The image was successfully written.
cs: Obraz byl úspešně zapsán.

en: Not enough space on the USB stick.
cs: Nedostatek místa na USB klíčence.

en: An error occured while copying the image.
cs: Při kopírování obrazu nastala chyba.

en: bytes
cs: bajtů

en: KB
cs: kB

en: ISO images
cs: Obrazy ISO

en: Checksum files
cs: Soubory kontrolního součtu

en: GPG signatures
cs: GPG podpisy

en: Calculating...
cs: Výpočet…

en: No volume ID found
cs: Nenalezeno žádné ID svazku

en: The checksum is correct
cs: Kontrolní součet je správný

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
cs: Kontrolní součet je správný, ale pravost součtu nebyla ověřena.

en: Checksum mismatch
cs: Chyba kontrolního součtu

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
cs: Stáhněte ISO obraz znovu. Kontrolní součet se neshoduje.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
cs: Soubor s kontrolními součty nelze stáhnout. Zkontrolujte adresu URL.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
cs: Soubor gpg nelze stáhnout. Zkontrolujte adresu URL.

en: The sums file could not be checked.
cs: Soubor součtů nelze zkontrolovat.

en: The gpg file could not be checked.
cs: Soubor gpg nelze zkontrolovat.

en: Integrity check failed
cs: Kontrola integrity se nezdařila

en: The SHA256 sums file is not signed.
cs: Soubor součtů SHA256 není podepsán.

en: Signed by: %s
cs: Podepsáno: %s

en: Unknown signature
cs: Neznámý podpis

en: Key not found on keyserver.
cs: Klíč nebyl nalezen na serveru klíčů.

en: Everything looks good!
cs: Všechno je v pořádku!

en: This is an official ISO image.
cs: Toto je oficiální ISO obraz.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
cs: Tento ISO obraz je ověřen důvěryhodným podpisem.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
cs: Pokud důvěřujete podpisu, můžete věřit ISO obrazu.

en: Untrusted signature
cs: Nedůvěryhodný podpis

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
cs: Tento ISO obraz je ověřen nedůvěryhodným podpisem.

en: An error occurred
cs: Došlo k chybě

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
cs: SHA256 součet ISO obrazu není správný.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
cs: Soubor SHA256 součtů neobsahuje součty pro tento ISO obraz.

en: USB Image Writer
cs: Nástroj pro zápis obrazů systému na USB úložiště

en: Make a bootable USB stick
cs: Vytvořit spouštěcí (boot) USB klíčenku

en: USB Stick Formatter
cs: Nástroj pro formátování USB úložišť

en: Format a USB stick
cs: Formátovat USB klíčenku

en: Make bootable USB stick
cs: Vytvořit spouštěcí (boot) USB klíčenku

en: Format
cs: Formátovat

en: Verify
cs: Ověřit

en: Verify the authenticity and integrity of the image
cs: Ověřte pravost a integritu obrazu

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
cs: Tato operace smaže všechna data na USB klíčence! Přejete si pokračovat?

en: USB stick:
cs: USB klíčenka:

en: Filesystem:
cs: Souborový systém:

en: Select a USB stick
cs: Vyberte USB klíčenku

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
cs: FAT32 
      + Kompatibilní všude.
      -  Neumí obsloužit soubory větší než 4GB.
    
    exFAT
      + Kompatibilní téměř všude.
      + Umí obsloužit soubory větší než 4GB.
      -  Není tak kompatibilní jako FAT32.
    
    NTFS 
      + Kompatibilní se systémem Windows.
      -  Nekompatibilní s počítači Apple a většinou jednoúčelových přístrojů.
      -  Občas problémy s kompatibilitou v systému Linux (NTFS je proprietární a podpora vznikla zpětným inženýrstvím).
    
    EXT4 
      + Moderní, stabilní, rychlé a s žurnálem.
      + Podporuje linuxová souborová práva.
      -  Není kompatibilní se systémy Windows, macOS a většinou jednoúčelových přístrojů.

en: Volume label:
cs: Popisek svazku:

en: Choose a name for your USB Stick
cs: Zvolte název pro USB klíčenku

en: USB Stick
cs: USB klíčenka

en: ISO image:
cs: ISO obraz:

en: Select an image
cs: Zvolit obraz

en: Select Image
cs: Vybrat obraz

en: Write
cs: Zapsat

en: This ISO looks like a Windows image.
cs: Tento ISO obraz vypadá jako obraz Windows.

en: Windows images require special processing.
cs: Obrazy Windows vyžadují speciální zpracování.

en: More information
cs: Další informace

en: ISO:
cs: ISO obraz:

en: Volume:
cs: Svazek:

en: SHA256sum:
cs: SHA256 součet:

en: Size:
cs: Velikost:

en: SHA256 sums file:
cs: Soubor SHA256 součtů:

en: GPG signed file:
cs: Soubor GPG podpisů:

en: URLs
cs: URL adresa

en: SHA256 sums file
cs: Soubor SHA256 součtů

en: GPG signed file
cs: Soubor GPG podpisů

en: Local files
cs: Lokální soubory

en: SHA256 sum
cs: SHA256 součet

en: Check
cs: Ověřit

en: Checksum
cs: Kontrolní součet

en: Go back
cs: Jít zpět

en: ISO Verification
cs: Ověření ISO obrazu
