linuxmint - en to et translation catalogue (71 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
et: USB pulga vormindamine lõppes edukalt.

en: An error occured while creating a partition on %s.
et: Partitsiooni loomisel asukohta %s tekkis viga.

en: Authentication Error.
et: Autentimise viga.

en: An error occurred.
et: Tekkis viga.

en: The image was successfully written.
et: Tõmmise kirjutamine oli edukas.

en: Not enough space on the USB stick.
et: USB pulgal pole piisavalt ruumi.

en: An error occured while copying the image.
et: Tõmmise kopeerimisel ilmnes viga.

en: bytes
et: baiti

en: ISO images
et: ISO tõmmised

en: Checksum files
et: Kontrollsumma failid

en: GPG signatures
et: GPG allkirjad

en: Calculating...
et: Arvutamine...

en: No volume ID found
et: Andmemahu ID-d ei leitud

en: The checksum is correct
et: Kontrollsumma on õige

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
et: Kontrollsumma on õige, kuid kontrollsumma autentsus pole tõendatud.

en: Checksum mismatch
et: Kontrollsumma on vale

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
et: Laadi ISO tõmmis uuesti talla. Selle kontrollsumma on vale.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
et: Summade faili ei õnnestunud alla laadida. Kontrolli URLi.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
et: GPG faili ei õnnestunud alla laadida. Kontrolli URLi.

en: The sums file could not be checked.
et: Summade faili ei saanud kontrollida.

en: The gpg file could not be checked.
et: GPG faili ei saanud kontrollida.

en: Integrity check failed
et: Terviklikkuse kontroll nurjus

en: The SHA256 sums file is not signed.
et: SHA256 summade fail ei ole allkirjastatud.

en: Signed by: %s
et: Allkirjastanud: %s

en: Unknown signature
et: Tundmatu allkiri

en: Key not found on keyserver.
et: Võtit ei leitud võtmeserverist.

en: Everything looks good!
et: Kõik paistab korras!

en: This is an official ISO image.
et: See on ametlik ISO tõmmis.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
et: See ISO tõmmis on kontrollitud usaldusväärse allkirja abil.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
et: Kui sa usaldad allkirja, siis võid usaldada seda ISO faili.

en: Untrusted signature
et: Ebausaldusväärne allkiri

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
et: See ISO tõmmis on kontrollitud mitteusaldusväärse allkirja abil.

en: An error occurred
et: Esines viga

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
et: Selle ISO tõmmise SHA256 kontrollsumma ei ole õige.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
et: SHA256 summade fail ei sisalda selle ISO tõmmise kontrollsummat.

en: USB Image Writer
et: USB tõmmise kirjutaja

en: Make a bootable USB stick
et: Alglaaditava USB pulga loomine

en: USB Stick Formatter
et: USB pulga vormindaja

en: Format a USB stick
et: USB pulga vormindamine

en: Make bootable USB stick
et: Alglaaditava USB pulga loomine

en: Format
et: Vorminda

en: Verify
et: Kontrolli

en: Verify the authenticity and integrity of the image
et: Kontrolli selle tõmmise autentsust ja terviklikkust

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
et: Seda tehes kustutatakse kõik USB-l olevad andmed. Kas oled kindel, et soovid jätkata?

en: USB stick:
et: USB pulk:

en: Filesystem:
et: Failisüsteem:

en: Select a USB stick
et: USB pulga valimine

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
et: FAT32 
      + Töötab igal pool.
      -  Failid ei saa olla suuremad kui 4GB.
    
    exFAT
      + Töötab peaaegu igal pool.
      + Failid võivad olla suuremad kui 4GB.
      -  Pole siiski nii ühilduv kui FAT32.
    
    NTFS 
      + Töötab Windowsis.
      -  Ei tööta Macis ja enamikus seadmetes.
      -  Vahel esineb probleeme ka Linuxis (NTFS on omanduslik ja tagurpidi avastatud).
    
    EXT4 
      + Kaasaegne, stabiilne, kiire, žurnaaliv.
      + Toetab Linuxi failiõiguseid.
      -  Ei ühildu Windowsi, Maci ja enamiku seadmetega.

en: Volume label:
et: Ketta nimetus:

en: Choose a name for your USB Stick
et: Nime valimine USB pulgale

en: USB Stick
et: USB pulk

en: ISO image:
et: ISO tõmmis:

en: Select an image
et: Vali tõmmis

en: Select Image
et: Tõmmise valimine

en: Write
et: Kirjuta

en: This ISO looks like a Windows image.
et: See ISO näeb välja nagu Windowsi tõmmis.

en: Windows images require special processing.
et: Windowsi tõmmistele on vajalik erinev töötlemine.

en: More information
et: Rohkem teavet

en: Volume:
et: Andmemaht:

en: Size:
et: Suurus:

en: SHA256 sums file:
et: SHA256 summade fail:

en: GPG signed file:
et: GPG allkirjafail:

en: URLs
et: URL-id

en: SHA256 sums file
et: SHA256 summade fail

en: GPG signed file
et: GPG allkirjafail

en: Local files
et: Kohalikud failid

en: SHA256 sum
et: SHA256 summa

en: Check
et: Kontrolli

en: Checksum
et: Kontrollsumma

en: Go back
et: Mine tagasi

en: ISO Verification
et: ISO kontrollimine
