linuxmint - en to fa translation catalogue (73 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
fa: فلش‌USB با موفقیت قالب‌بندی شد.

en: An error occured while creating a partition on %s.
fa: خطایی هنگام ایجاد پارتیشن بر %s رخ داد.

en: Authentication Error.
fa: خطای اعتبارسنجی.

en: An error occurred.
fa: خطایی رخ داد.

en: The image was successfully written.
fa: تصویر با موفقیت نوشته شد.

en: Not enough space on the USB stick.
fa: فضای کافی بر روی فلش USB وجود ندارد.

en: An error occured while copying the image.
fa: هنگام رونوشت تصویر خطایی رخ داد.

en: bytes
fa: بایت

en: KB
fa: کیلوبایت

en: MB
fa: مگا‌بایت

en: GB
fa: گیگابایت

en: TB
fa: ترابایت

en: ISO images
fa: تصاویر ISO

en: Checksum files
fa: فایل‌های Checksum

en: GPG signatures
fa: امضاهای GPG

en: Calculating...
fa: در حال محاسبه...

en: No volume ID found
fa: هیچ شناسه حجم‌ای پیدا نشد

en: The checksum is correct
fa: checksum صحیح است

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
fa: checksum صحیح است اما اعتبار sum تایید نشد.

en: Checksum mismatch
fa: عدم تطابق Checksum

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
fa: تصویر ISO را دوباره بارگیری نمایید. Checksum آن مطابقت ندارد.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
fa: نمیتوان فایل sum را دانلود کرد. URL را بررسی کنید.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
fa: نمیتوان فایل gpg را دانلود کرد. URL را بررسی کنید.

en: The sums file could not be checked.
fa: نمیتوان فایل sum را بررسی کرد.

en: The gpg file could not be checked.
fa: نمیتوان فایل gpg را بررسی کرد.

en: Integrity check failed
fa: بررسیِ دست‌نخوردگی شکست خورد

en: The SHA256 sums file is not signed.
fa: فایل SHA256 sums امضا نشده است.

en: Signed by: %s
fa: امضا شده توسط : %s

en: Unknown signature
fa: امضا ناشناخته

en: Key not found on keyserver.
fa: کلید بر سرورِ کلید پیدا نشد.

en: Everything looks good!
fa: همه‌چیز خوب به نظر میاید!

en: This is an official ISO image.
fa: این یک تصویرِ ISO رسمی است.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
fa: این تصویرِ ISO توسط یک امضا مورد اعتماد تایید شده است.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
fa: اگر به امضا اعتماد دارید میتوانید به ISO اعتماد کنید.

en: Untrusted signature
fa: امضا غیر قابل اعتماد

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
fa: این تصویرِ ISO توسط یک امضا غیر قابل اعتماد تایید شده است.

en: An error occurred
fa: خطایی رخ داد

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
fa: SHA256 sum تصویر ISO درست نیست

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
fa: فایل SHA256 sums حاوی sumها برای این تصویر ISO نیست.

en: USB Image Writer
fa: نویسندهٔ تصویر فلش‌مموری

en: Make a bootable USB stick
fa: ساخت یک فلش‌مموری قابل راه‌اندازی

en: USB Stick Formatter
fa: قالب‌بند فلش‌مموری

en: Format a USB stick
fa: قالب‌بندی فلش‌مموری

en: Make bootable USB stick
fa: ساخت فلش‌مموری قابل راه‌اندازی

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Verify
fa: تأیید

en: Verify the authenticity and integrity of the image
fa: صحت و صحت تصویر را بررسی کنید

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
fa: تمامی داده‌های موجود روی فلش‌مموری نابود خواهند شد، مطمئنید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: USB stick:
fa: فلش‌مموری

en: Filesystem:
fa: سامانه پرونده:

en: Select a USB stick
fa: انتخاب یک فلش‌مموری

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
fa: ‏FAT32 
      + سازگار در همه‌جا.
      - ناتوان در رسیدگی به پرونده‌های بزرگ‌تر از ۴GB.
    
    ‏exFAT  
      +تقریباً سازگار در همه‌جا.
      + توانایی رسیدگی به پرونده‌های بزرگ‌تر از ۴GB.
      - به اندازهٔ  FAT32 سازگاری ندارد.
    
    ‏NTFS 
      + سازگار با ویندوز.
      - با مک و بیش‌تر افزاره‌های سخت‌افزاری سازگاری ندارد.
      - گاهاً مشکلات سازگاری با لینوکس (NTFS انحصاری است که مهندسی معکوس شده است).
    
    ‏EXT4 
      + نوین، پایدار و سریع.
      + از مجوز پرونده‌های لینوکس پشتیبانی می‌کند.
      - با ویندوز، مک و بیش‌تر افزاره‌های سخت‌افزاری سازگاری ندارد.

en: Volume label:
fa: برچسب حجم

en: Choose a name for your USB Stick
fa: نامی برای فلش‌مموری‌تان انتخاب کنید

en: USB Stick
fa: فلش‌مموری

en: ISO image:
fa: تصویر ISO:

en: Select an image
fa: گزینش یک تصویر

en: Select Image
fa: گزینش تصویر

en: Write
fa: نوشتن

en: This ISO looks like a Windows image.
fa: این ISO شبیه یک تصویرِ Windows است.

en: Windows images require special processing.
fa: تصاویر Windows نیازمند پردازش خاص اند.

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Volume:
fa: حجم:

en: Size:
fa: اندازه:

en: SHA256 sums file:
fa: فایلِ SHA256 sums :

en: GPG signed file:
fa: فایل امضا شده GPG :

en: URLs
fa: URL‌ها

en: SHA256 sums file
fa: فایلِ SHA256 sums

en: GPG signed file
fa: فایل امضا شده GPG

en: Local files
fa: فایل‌های محلی

en: Check
fa: بررسی

en: Go back
fa: عقب رفتن

en: ISO Verification
fa: تاییدِ ISO
