linuxmint - en to fy translation catalogue (21 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
fy: Formataasje fan de USB stick is slagge

en: An error occured while creating a partition on %s.
fy: Der wie in flater mei it oanmeitsjen fan in partysje op %s.

en: Authentication Error.
fy: Flater by it autentiseren.

en: An error occurred.
fy: In flater hat sich foar dien

en: The image was successfully written.
fy: Image oanmeitsjen is slagge

en: Not enough space on the USB stick.
fy: Net genôch romte op de USB stick.

en: An error occured while copying the image.
fy: In flater is optreden by it kopiearjen fan de image

en: USB Image Writer
fy: USB Image skriuwer

en: Make a bootable USB stick
fy: Opstartbare USB stick meitsje

en: USB Stick Formatter
fy: USB Stick formattearder

en: Format a USB stick
fy: USB stick formatteare

en: Make bootable USB stick
fy: Opstartbare USB stick meitsje

en: Format
fy: Formattearje

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
fy: Dit sil alle data op de USB ferwyderje, binne jo der wis fan?

en: Select a USB stick
fy: Selektearje in USB stick

en: Volume label:
fy: Skiif label

en: Choose a name for your USB Stick
fy: Kies in namme foar jo USB

en: USB Stick
fy: USB stick

en: Select an image
fy: Selektear in Image bestân

en: Select Image
fy: Image bestân selektearje

en: Write
fy: Skriuwe
