linuxmint - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
gl: A memoria USB foi formatada correctamente.

en: An error occured while creating a partition on %s.
gl: Produciuse un erro ao crear a partición en %s.

en: Authentication Error.
gl: Produciuse un erro de autenticación.

en: An error occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: The image was successfully written.
gl: A imaxe grabouse correctamente.

en: Not enough space on the USB stick.
gl: Non hai espazo abondo na memoria USB.

en: An error occured while copying the image.
gl: Produciuse un erro ao copiar a imaxe.

en: USB Image Writer
gl: Gravador de imaxes USB

en: Make a bootable USB stick
gl: Crear unha memoria USB arrincábel

en: USB Stick Formatter
gl: Formatador de memorias USB

en: Format a USB stick
gl: Formatar unha memoria USB

en: Make bootable USB stick
gl: Crear unha memoria USB arrincábel

en: Format
gl: Formatar

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
gl: Isto destruirá todos os datos da memoria USB, confirma que quere continuar?

en: USB stick:
gl: Memoria USB:

en: Select a USB stick
gl: Seleccione unha memoria USB

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
gl: FAT32
      +  Compatible en tódalas situacións
      - Non soporta arquivos de máis de 4GB.
    
    exFAT 
      +Compatible en case tódalas situacións.
      - Soporra arquivos de máis de 4 GB.
      - Non é tan compatible coma FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible con Windows.
      - Non compatible con Mac nin coa maioría de dispositivos de hardware.
      - Problemas ocasionais de compatibilidade con Linux (NTFS é propietario e empregado mediante enxeñería inversa)
    
    EXT4
      + Moderno, estable, rápido, periodizado.
      + Soporta permisos de arquivo de Linux.
      - Non compatible con Windows, Mac nin coa maioría de dispositivos de hardware.

en: Volume label:
gl: Etiqueta do volume:

en: Choose a name for your USB Stick
gl: Escolla un nome para a memoria USB

en: USB Stick
gl: Memoria USB

en: Select an image
gl: Seleccione unha imaxe

en: Select Image
gl: Seleccionar unha imaxe

en: Write
gl: Escribir
