linuxmint - en to he translation catalogue (76 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
he: ההחסן הנייד תובנת בהצלחה.

en: An error occured while creating a partition on %s.
he: אירעה שגיאה בעת חציצת %s.

en: Authentication Error.
he: שגיאת אימות.

en: An error occurred.
he: אירעה שגיאה.

en: The image was successfully written.
he: הדמות נכתבה בהצלחה.

en: Not enough space on the USB stick.
he: אין די נפח אחסון זמין בהחסן הנייד.

en: An error occured while copying the image.
he: אירעה שגיאה בעת העתקת הדמות.

en: bytes
he: בתים

en: KB
he: ק״ב

en: MB
he: מ״ב

en: GB
he: ג״ב

en: TB
he: ט״ב

en: ISO images
he: תמונות־חטף ISO

en: Checksum files
he: קובץ סיכום־ביקורת

en: GPG signatures
he: חתימת GPG

en: Calculating...
he: מתבצע חישוב...

en: No volume ID found
he: לא נמצא מזהה כרך

en: The checksum is correct
he: סיכום־הביקורת תקין

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
he: סיכום־הביקורת תקין אך אמינות הסיכום לא אומתה.

en: Checksum mismatch
he: סכום ביקורת לא תואם

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
he: נא להוריד את את תמונת־חטף ה־ISO שוב. סיכום־הביקורת שלו אינו תואם.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
he: לא ניתן היה להוריד את קובץ סיכום־הביקורת. נה לבדוק את מען ה־URL.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
he: לא ניתן היה להוריד את קובץ ה־gpg. נה לבדוק את מען ה־URL.

en: The sums file could not be checked.
he: לא ניתן היה לבדוק את קובץ סיכום־הביקורת.

en: The gpg file could not be checked.
he: לא ניתן היה לבדוק את קובץ ה־gpg.

en: Integrity check failed
he: בדיקת כליליות  (Integrity) כשלה

en: The SHA256 sums file is not signed.
he: קובץ סיכום־הביקורת SHA256 אינו חתום.

en: Signed by: %s
he: חתום על־ידי: %s

en: Unknown signature
he: חתימה לא ידועה

en: Key not found on keyserver.
he: לא נמצא מפתח בשרת המפתחות.

en: Everything looks good!
he: הכול נראה תקין!

en: This is an official ISO image.
he: זוהי תמונת־חטף ISO רישמית

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
he: תמונת־חטף ISO זו אומתה באמצעות חתימה מהימנה.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
he: אם החתימה מהימנה, ניתן לבטוח ב־ISO.

en: Untrusted signature
he: חתימה לא אמינה

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
he: תמונת־חטף ISO זו אומתה באמצעות חתימה בלתי מהימנה.

en: An error occurred
he: אירעה שגיאה

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
he: סיכום־הביקורת SHA256 של תמונת־חטף ה־ISO שגוי.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
he: קובץ סיכום־הביקורת SHA256 אינו מכיל סיכומים לתמונת־חטף ISO זו.

en: USB Image Writer
he: מדמת החסן USB

en: Make a bootable USB stick
he: יצירת החסן נייד בר־אתחול

en: USB Stick Formatter
he: מתבנת החסן נייד USB

en: Format a USB stick
he: תבנות החסן נייד USB

en: Make bootable USB stick
he: יצירת החסן נייד בר־אתחול

en: Format
he: תבנות

en: Verify
he: אימות

en: Verify the authenticity and integrity of the image
he: אימות האמינות וכלליות של תמונת־החטף

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
he: כל הנתונים בהחסן הנייד יושמדו, להמשיך?

en: USB stick:
he: החסן נייד:

en: Filesystem:
he: מערכת קבצים:

en: Select a USB stick
he: בחירת החסן נייד

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
he: FAT32 
      + תואם לכול.
      - לא תומך בקבצים גדולים מ־4 ג״ב.
    
    exFAT
      + תואם כמעט בכול.
      + תומך בקבצים גדולים מ־4 ג״ב.
      - לא תואם במידה זהה ל־FAT32.
    
    NTFS 
      + תואם לווינדוס.
      -  לא תואם למק וברוב התקני החומרה.
      -  בעיות תאימות מקריות עם לינוקס (NTFS הוא קנייני והונדס לאחור).
    
    EXT4 
      + חדשני, יציב, מהיר, עם יומן פעילויות.
      + תומך בהרשאות קבצי לינוקס.
      -  לא תואם לווינדוס,‏ מק וברוב התקני החומרה.

en: Volume label:
he: תווית כרך:

en: Choose a name for your USB Stick
he: נא לבחור שם להחסן הנייד

en: USB Stick
he: החסן נייד

en: ISO image:
he: תמונת־חטף ISO:

en: Select an image
he: בחירת דמות

en: Select Image
he: בחירת דמות

en: Write
he: כתיבה

en: This ISO looks like a Windows image.
he: תמונת־חטף זו נראת כמו תמונת־חטף של מערכת וינדוס.

en: Windows images require special processing.
he: תמונת־חטף של  מערכת וינדוס דורשת עיבוד מיוחד.

en: More information
he: מידע נוסף

en: Volume:
he: כרך:

en: SHA256sum:
he: סיכום־ביקורת SHA256:

en: Size:
he: גודל:

en: SHA256 sums file:
he: קובץ סיכום־ביקורת SHA256:

en: GPG signed file:
he: קובץ חתום GPG:

en: URLs
he: מעני URL

en: SHA256 sums file
he: סיכום קובץ SHA256

en: GPG signed file
he: קובץ חתום GPG

en: Local files
he: קבצים מקומיים

en: SHA256 sum
he: סיכום SHA256

en: Check
he: בדיקה

en: Checksum
he: סכום ביקורת

en: Go back
he: חזרה

en: ISO Verification
he: אימות ISO
