linuxmint - en to hr translation catalogue (70 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
hr: USB uređaj je uspješno formatiran.

en: An error occured while creating a partition on %s.
hr: Greška se dogodila pri stvaranju particije na %s.

en: Authentication Error.
hr: Greška ovjere.

en: An error occurred.
hr: Dogodila se greška.

en: The image was successfully written.
hr: Slika je uspješno zapisana.

en: Not enough space on the USB stick.
hr: Nema dovoljno slobodnog prostora na USB uređaju.

en: An error occured while copying the image.
hr: Greška se dogodila pri kopiranju slike.

en: bytes
hr: bajta

en: ISO images
hr: ISO slike

en: Checksum files
hr: Datoteke sume provjere

en: GPG signatures
hr: GPG potpisi

en: Calculating...
hr: Izračunavanje…

en: No volume ID found
hr: ID uređaja nije pronađen

en: The checksum is correct
hr: Suma provjere je nevaljana

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
hr: Suma provjere je ispravna ali istovjetnost sume nije provjerenea.

en: Checksum mismatch
hr: Suma provjere se ne podudara

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
hr: Preuzmite ISO sliku ponovno. Njezina suma provjere se  ne podudara.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
hr: Datoteka sume provjere se ne može preuzeti. Provjerite URL.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
hr: GPG datoteka se ne može preuzeti. Provjerite URL.

en: The sums file could not be checked.
hr: Datoteka sume provjere se ne može provjeriti.

en: The gpg file could not be checked.
hr: GPG datoteka se ne može preovjeriti.

en: Integrity check failed
hr: Provjera cjelovitosti je neuspjela

en: The SHA256 sums file is not signed.
hr: SHA256 datoteka sume provjere nije potpisana.

en: Signed by: %s
hr: Potpisao: %s

en: Unknown signature
hr: Nepoznat potpis

en: Key not found on keyserver.
hr: Ključ nije pronađen na poslužitelju ključeva.

en: Everything looks good!
hr: Sve izgleda valjano!

en: This is an official ISO image.
hr: Ovo je službena ISO slika.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
hr: Ova ISO slika je potvrđena pouzdanim potpisom.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
hr: Ako vjerujete potpisu, možete vjerovati i ISO slici.

en: Untrusted signature
hr: Nepouzdan potpis

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
hr: Ova ISO slika je potvrđena nepouzdanim potpisom.

en: An error occurred
hr: Pojavila se greška

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
hr: SHA256 suma provjere ISO slike je nevaljana.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
hr: SHA256 datoteka sume provjere ne sadrži sumu za ovu ISO sliku.

en: USB Image Writer
hr: USB zaspisnik slika

en: Make a bootable USB stick
hr: Napravi USB uređaj za pokretanje sustava

en: USB Stick Formatter
hr: Formatiranje USB uređaja

en: Format a USB stick
hr: Formatiraj USB uređaj

en: Make bootable USB stick
hr: Napravi USB uređaj za pokretanje sustava

en: Format
hr: Formatiraj

en: Verify
hr: Provjeri

en: Verify the authenticity and integrity of the image
hr: Provjeri vjerodostojnost i cjelovitost slike

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
hr: Ovo će uništiti sve podatke na USB uređaju, sigurno želite nastaviti?

en: USB stick:
hr: USB uređaj:

en: Filesystem:
hr: Datotečni sustav:

en: Select a USB stick
hr: Odaberi USB uređaj

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
hr: FAT32 
      + Kompatibilan svugdje.
      -  Ne može rukovati datotekama većim od 4GB.
    
    exFAT
      + Kompatibilan gotovo svugdje.
      + Može rukovati datotekama većim od 4GB.
      -  Nije kompatibilan kao FAT32.
    
    NTFS 
      + Kompatibilan s Windowsima.
      -  Nije kompatibilan s Mac-om i većinom hardverskih uređaja.
      -  Povremeni problemi s kompatibilnost na Linuxu (NTFS je vlasnički i napravljen obrnutim inženjeringom).
    
    EXT4 
      + Moderan, stabilan, brz, dnevnički.
      + Podržava dozvole Linux datoteka.
      -  Nije kompatibilan s Windowsima, Mac-om i većinom hardverskih uređaja.

en: Volume label:
hr: Naziv uređaja:

en: Choose a name for your USB Stick
hr: Odaberite naziv vašeg USB uređaja

en: USB Stick
hr: USB uređaj

en: ISO image:
hr: ISO slika:

en: Select an image
hr: Odaberi sliku

en: Select Image
hr: Odaberi sliku

en: Write
hr: Zapiši

en: This ISO looks like a Windows image.
hr: Ova ISO slika izgleda kao Windows slika.

en: Windows images require special processing.
hr: Windows slike zahtijevaju posebnu obradu.

en: More information
hr: Više informacija

en: Volume:
hr: Uređaj:

en: Size:
hr: Veličina:

en: SHA256 sums file:
hr: SHA256 datoteka sume:

en: GPG signed file:
hr: GPG potpisana datoteka:

en: URLs
hr: URL-ovi

en: SHA256 sums file
hr: SHA256 datoteka sume

en: GPG signed file
hr: GPG potpisana datoteka

en: Local files
hr: Lokalne datoteke

en: Check
hr: Provjeri

en: Checksum
hr: Suma provjere

en: Go back
hr: Idi natrag

en: ISO Verification
hr: ISO potvrda
