linuxmint - en to ia translation catalogue (70 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
ia: Le clave USB esseva formatate con bon successo.

en: An error occured while creating a partition on %s.
ia: Un error occurreva durante le creation de un partition sur %s.

en: Authentication Error.
ia: Error de authentication.

en: An error occurred.
ia: Un error occurreva.

en: The image was successfully written.
ia: Le imagine esseva scribite con bon successo.

en: Not enough space on the USB stick.
ia: Spatio insufficiente in le clave USB.

en: An error occured while copying the image.
ia: Un error occurreva durante le copia del imagine.

en: KB
ia: kB

en: ISO images
ia: Imagines ISO

en: Checksum files
ia: Files de summa de controlo

en: GPG signatures
ia: Signaturas GPG

en: Calculating...
ia: Calculante...

en: No volume ID found
ia: Nulle ID de volumine trovate

en: The checksum is correct
ia: Le summa de controlo es correcte

en: The checksum is correct but the authenticity of the sum was not verified.
ia: Le summa de controlo es correcte ma le authenticitate del summa non esseva verificate.

en: Checksum mismatch
ia: Disconcordantia del summa de controlo

en: Download the ISO image again. Its checksum does not match.
ia: Discarga le imagine ISO de nove. Su summa de controlo non concorda.

en: The sums file could not be downloaded. Check the URL.
ia: Le file de summas non poteva esser discargate. Verifica le URL.

en: The gpg file could not be downloaded. Check the URL.
ia: Le file GPG non poteva esser descargate. Verifica le URL.

en: The sums file could not be checked.
ia: Le file de summas non poteva esser verificate.

en: The gpg file could not be checked.
ia: Le file gpg non poteva esser verificate.

en: Integrity check failed
ia: Verification de integritate fallite

en: The SHA256 sums file is not signed.
ia: Le file de summas SHA256 non es signate.

en: Signed by: %s
ia: Signate per: %s

en: Unknown signature
ia: Signatura incognite

en: Key not found on keyserver.
ia: Clave non trovate in le servitor de claves.

en: Everything looks good!
ia: Toto pare ben!

en: This is an official ISO image.
ia: Iste es un imagine ISO official.

en: This ISO image is verified by a trusted signature.
ia: Iste imagine ISO es verificate per un signatura fidite.

en: If you trust the signature you can trust the ISO.
ia: Si tu fide in le signatura, tu pote fider in le ISO.

en: Untrusted signature
ia: Signatura non fidite

en: This ISO image is verified by an untrusted signature.
ia: Iste imagine ISO es verificate per un signatura non fidite.

en: An error occurred
ia: Un error occurreva

en: The SHA256 sum of the ISO image is incorrect.
ia: Le summa SHA256 del imagine ISO es incorrecte.

en: The SHA256 sums file does not contain sums for this ISO image.
ia: Le file de summas SHA256 non contine summas pro iste imagine ISO.

en: USB Image Writer
ia: Scriptor de imagine USB

en: Make a bootable USB stick
ia: Crear un clave USB bootabile

en: USB Stick Formatter
ia: Formatator de clave USB

en: Format a USB stick
ia: Formatar un clave USB

en: Make bootable USB stick
ia: Crear clave USB bootabile

en: Format
ia: Formattar

en: Verify
ia: Verificar

en: Verify the authenticity and integrity of the image
ia: Verifica le authenticitate e integritate del imagine

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
ia: Isto destruera tote le datos sur le clave USB, desira tu vermente proceder?

en: USB stick:
ia: Clave USB:

en: Filesystem:
ia: Systema de files:

en: Select a USB stick
ia: Seliger a clave USB

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
ia: FAT32 
      + Compatibile ubique.
      -  Non  pote gerer files major de 4GB.
    
    exFAT
      + Compatibile quasi ubique.
      + Pote gerer files major de 4GB.
      -  Non assi compatibile como FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatibile con Windows.
      -  Non compatibile con Mac e plure dispositivos hardware.
      -  Occasional problemas de compatibilitate con Linux (NTFS es proprietari e reverse ingenierisate).
    
    EXT4 
      + Moderne, stabile, rapide, journalisate.
      + Supporta le permissiones del files de Linux.
      -  Non compatibile con Windows, Mac  e plure dispositivos hardware.

en: Volume label:
ia: Etiquetta de volumine:

en: Choose a name for your USB Stick
ia: Elige un nomine pro tu clave USB

en: USB Stick
ia: Clave USB

en: ISO image:
ia: Imagine ISO:

en: Select an image
ia: Seliger un imagine

en: Select Image
ia: Seliger un imagine

en: Write
ia: Scriber

en: This ISO looks like a Windows image.
ia: Iste ISO pare como un imagine de Windows.

en: Windows images require special processing.
ia: Imagines de Windows require processamento special.

en: More information
ia: Plus information

en: Volume:
ia: Volumine:

en: Size:
ia: Dimension:

en: SHA256 sums file:
ia: File de summas SHA256:

en: GPG signed file:
ia: File signate per GPG:

en: SHA256 sums file
ia: File de summas SHA256

en: GPG signed file
ia: File signate per GPG

en: Local files
ia: Files local

en: SHA256 sum
ia: Summa SHA256

en: Check
ia: Controlar

en: Checksum
ia: Controlo de summa

en: Go back
ia: Retroceder

en: ISO Verification
ia: Verification de ISO
