linuxmint - en to ie translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
ie: Li clave USB esset formatat successosimen.

en: An error occured while creating a partition on %s.
ie: Un errore evenit creante un partition sur %s

en: Authentication Error.
ie: Errore de autentification.

en: An error occurred.
ie: Un errore evenit.

en: The image was successfully written.
ie: Li image sta scrit successosimen.

en: Not enough space on the USB stick.
ie: Manca li spacie disponibil sur li clave USB.

en: An error occured while copying the image.
ie: Un errore evenit copiante li image.

en: USB Image Writer
ie: Scrition de images a USB

en: Make a bootable USB stick
ie: Crear un clave USB de inicie

en: USB Stick Formatter
ie: Formatar claves USB

en: Format a USB stick
ie: Formatar un clave USB

en: Make bootable USB stick
ie: Crear un clave USB de inicie

en: Format
ie: Formatar

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
ie: Omni data sur ti clave USB va esser destructet; continuar?

en: USB stick:
ie: Clave USB:

en: Select a USB stick
ie: Selecter un clave USB

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
ie: FAT32 
      + Universalmen compatibil.
      -  Ne posse haver files plu grand quam 4Go.
    
    exFAT
      + Presc universalmen compatibil.
      + Posse haver files plu grand quam 4Go.
      -  Ne es tam compatibil quam FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatibil con Windows.
      -  Ne es compatibil con Mac e majorité de apparates.
      -  Sporadic incidentes de compabilitá con Linux (NTFS es proprietari e retroconstructet).
    
    EXT4 
      + Modern, stabil, rapid, jurnalat.
      + Supporta permissiones de files de Linux.
      -  Ne es compatibil con Windows, Mac e li majorité de apparates.

en: Volume label:
ie: Etiquette de volume:

en: Choose a name for your USB Stick
ie: Provide un nómine por vor clave USB

en: USB Stick
ie: Clave USB

en: Select an image
ie: Selecter un image

en: Select Image
ie: Selecter un image

en: Write
ie: Scrir
