linuxmint - en to kab translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
kab: Tasarutt USB tettwamsel akken iwata.

en: An error occured while creating a partition on %s.
kab: Teḍra tuccḍa di tmerna n uḥric di %s.

en: Authentication Error.
kab: Tuccḍa n usesteb

en: An error occurred.
kab: Teḍra-d tuccḍa.

en: The image was successfully written.
kab: Tugna tettwaru akken iwata.

en: Not enough space on the USB stick.
kab: Ulac deqs n umkan di tsarutt USB.

en: An error occured while copying the image.
kab: Teḍra-d tuccḍa deg unɣal n tugna.

en: USB Image Writer
kab: Amyaru n tugna USB

en: Make a bootable USB stick
kab: Eg tasarutt USB n  usenker

en: USB Stick Formatter
kab: Amessal n tsarutt USB

en: Format a USB stick
kab: Msel tasarutt USB

en: Make bootable USB stick
kab: Eg tasarutt USB n tnekra

en: Format
kab: Amasal

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
kab: Ayagi ad yekkes akk isefka ɣef tsarutt USB, tebɣiḍ ad tkemleḍ?

en: USB stick:
kab: Tasarutt USB:

en: Select a USB stick
kab: Fren tasarutt USB:

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
kab: FAT32
       + Yemṣada di yal amkan.
       - Ur izmir ara ad isefrek ifuyla iɛeddan Go.
    
    exFAT
       + Nezmer ad d-nini yemṣada di yal amkan.
       + Yezmer ad isefrek ifuyla iɛeddan 4 Go.
       - Ur yemṣada ara ṭas am FAT32.
    
    NTFS
       + Yemṣada akked Windows.
       - Ur yemṣada ara akked Mac neɣ akked tegti n yibenkan.
       - Tikwal iseɛɛu ugur n umṣada akked Linux (NTFS mačči d ilelli yerna d tijenyert tamedeffirt).
    
    EXT4
       + D atrar, yerked, d arurad, yesɛa aɣmis.
       + Iteddu akked isirigen n ifuyla n Linux.
       - Ur imṣda ara akked Windows, Mac neɣ akked tuget n ibenkan.

en: Volume label:
kab: Isem n ubleɣ:

en: Choose a name for your USB Stick
kab: Fren isem i tsarutt inek

en: USB Stick
kab: Tasarutt USB

en: Select an image
kab: Fren tugna

en: Select Image
kab: Fren Tugna

en: Write
kab: Aru
