linuxmint - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
kk: USB-флеш сәтті форматталды

en: An error occured while creating a partition on %s.
kk: Бөлімше құрғанда %s қателік пайда болды.

en: Authentication Error.
kk: Аутенфикация Қате.

en: An error occurred.
kk: Қате кетті.

en: The image was successfully written.
kk: Бейне сәтті жазылды

en: Not enough space on the USB stick.
kk: USB-флешта бос орын жеткіліксіз

en: An error occured while copying the image.
kk: Бейнені көшіру барысында қателік пайда болды.

en: USB Image Writer
kk: USB-флешқа бейнені жазу

en: Make a bootable USB stick
kk: Жүктелмелі USB-флеш жасау

en: USB Stick Formatter
kk: USB-флеш форматтауы

en: Format a USB stick
kk: USB-флешті форматтау

en: Make bootable USB stick
kk: Жүктелмелі USB-флеш жасау

en: Format
kk: Пішімі

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
kk: USB-флештағы барлық мәлімет өшіріледі. Жалғасыртыру?

en: USB stick:
kk: USB-флеш

en: Select a USB stick
kk: USB-флешті таңдаңыз

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
kk: FAT32 
      + Барлығына үйлесімді.
      - 4ГБ-тан үлкен мөлшерлі файлды өңдей алалмайды.
    
    exFAT
      + Жуықтағанда барлығына үйлесімді.
      + 4ГБ-тан үлкен мөлшерлі файлды өңдей алады.
      - FAT32 сияқты үйлесімді емес.
    
    NTFS 
      + Windows-пен үйлесімді.
      - Mac-пен үйлеспейді.
      - Linux-пен аздаған қиындықтары болады.
    
    EXT4 
      + Заманауи, тұрақты, жылдам.
      + Linux файлдарына толық құқық беріліді.
      - Windows, Mac және көптеген құрылғылармен үйлеспейді.

en: Volume label:
kk: Томның таңбасы

en: Choose a name for your USB Stick
kk: USB-флеш үшін таңбаны таңдаңыз

en: USB Stick
kk: USB-флеш

en: Select an image
kk: Бейнені таңдау

en: Select Image
kk: Бейнені таңдау

en: Write
kk: Жазу
