linuxmint - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
ku: Darkê USB bi awayek serkeftî hate şêwedan.

en: An error occurred.
ku: Şaşiyek çêbu.

en: The image was successfully written.
ku: Îmaj bi awayek serkeftî hate nivîsandin.

en: Not enough space on the USB stick.
ku: Di darkê USB'ê de cihê vale nemaye.

en: USB Image Writer
ku: Nivîskarê USB Îmaj'ê

en: USB Stick Formatter
ku: Şêwedêrê Darkê USB

en: Format a USB stick
ku: Darkê USB şêwebike

en: Format
ku: Şêwe

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
ku: Ev tişt wê hemu dane û pelên di darkê USB'ê de bi awayek mayînde jê bibe , gelo tu jixwe bawerkî ku dewam bikî?

en: USB stick:
ku: Darkê USB:

en: Select a USB stick
ku: Darkê USB'ê hilbijêre

en: Choose a name for your USB Stick
ku: Jibo darkê USB'ya xwe navek hilbijêre

en: USB Stick
ku: Darkê USB

en: Select an image
ku: Îmajek hilbijêre

en: Select Image
ku: Wêne Hilbijêre

en: Write
ku: Binivîse
