linuxmint - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
lt: USB atmintinė buvo sėkmingai formatuota.

en: An error occured while creating a partition on %s.
lt: Kuriant %s skaidinį, įvyko klaida.

en: Authentication Error.
lt: Tapatybės nustatymo klaida.

en: An error occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: The image was successfully written.
lt: Atvaizdis buvo sėkmingai įrašytas.

en: Not enough space on the USB stick.
lt: USB atmintinėje neužtenka vietos.

en: An error occured while copying the image.
lt: Kopijuojant atvaizdį įvyko klaida.

en: bytes
lt: baitų

en: ISO images
lt: ISO atvaizdžiai

en: Checksum files
lt: Kontrolinės sumos failai

en: GPG signatures
lt: GPG parašai

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: No volume ID found
lt: Nerastas tomo ID

en: USB Image Writer
lt: USB atvaizdžių rašyklė

en: Make a bootable USB stick
lt: Sukurti paleidžiamą USB atmintinę

en: USB Stick Formatter
lt: USB atmintinės formatavimo įrankis

en: Format a USB stick
lt: Formatuoti USB atmintinę

en: Make bootable USB stick
lt: Sukurti paleidžiamą USB atmintinę

en: Format
lt: Formatuoti

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
lt: Tai sunaikins visus USB atmintinėje esančius duomenis, ar tikrai norite tęsti?

en: USB stick:
lt: USB atmintinė:

en: Select a USB stick
lt: Pasirinkite USB atmintinę

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
lt: FAT32 
      + Suderinamas visur.
      -  Neapdoroja didesnius nei 4GB failus.
    
    exFAT
      + Suderinamas beveik visur.
      + Gali apdoroti didesnius nei 4GB failus.
      -  Ne toks suderinamas kaip FAT32.
    
    NTFS 
      + Suderinamas su Windows.
      -  Nesuderinamas su Mac ir daugeliu aparatinės įrangos įrenginių.
      -  Kartais pasitaikančios suderinimo su Linux problemos (NTFS yra nuosavybinis formatas ir yra atgaminamas naudojant apgrąžos inžineriją).
    
    EXT4 
      + Šiuolaikiškas, stabilus, greitas, rašomas į žurnalą.
      + Palaiko Linux failų leidimus.
      -  Nesuderinamas su Windows, Mac ir daugeliu aparatinės įrangos įrenginių.

en: Volume label:
lt: Tomo etiketė:

en: Choose a name for your USB Stick
lt: Pasirinkite USB atmintinės pavadinimą

en: USB Stick
lt: USB atmintinė

en: Select an image
lt: Pasirinkti atvaizdį

en: Select Image
lt: Pasirinkti atvaizdį

en: Write
lt: Įrašyti
