linuxmint - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
lv: USB zibatmiņa tika veiksmīgi noformatēta.

en: An error occured while creating a partition on %s.
lv: Gadījās kļūda, veidojot nodalījumu uz %s.

en: Authentication Error.
lv: Autentifikācijas kļūda:

en: An error occurred.
lv: Gadījās kļūda.

en: The image was successfully written.
lv: Attēls tika veiksmīgi ierakstīts.

en: Not enough space on the USB stick.
lv: USB zibatmiņā nav pietiekami daudz brīvas vietas.

en: An error occured while copying the image.
lv: Gadījās kļūda, kopējot attēlu.

en: USB Image Writer
lv: USB zibatmiņas rakstītājs

en: Make a bootable USB stick
lv: Izveidot palaižamu USB zibatmiņu

en: USB Stick Formatter
lv: USB zibatmiņas formatētājs

en: Format a USB stick
lv: Formatēt USB zibatmiņu

en: Make bootable USB stick
lv: Izveidot palaižamu zibatmiņu

en: Format
lv: Formatēt

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
lv: Šī darbība iznīcinās visus datus uz USB zibatmiņas, vai vēlaties turpināt?

en: USB stick:
lv: USB zibatmiņa:

en: Select a USB stick
lv: Izvēlieties USB zibatmiņu

en: Volume label:
lv: Sējuma etiķete:

en: Choose a name for your USB Stick
lv: Izvēlieties USB zibatmiņas nosaukumu

en: USB Stick
lv: USB zibatmiņa

en: Select an image
lv: Izvēlieties attēlu

en: Select Image
lv: Izvēlieties attēlu

en: Write
lv: Ierakstīt
