linuxmint - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
ms: Pena USB telah berjaya diformatkan.

en: An error occured while creating a partition on %s.
ms: Ralat berlaku semasa mencipta sekatan pada %s.

en: Authentication Error.
ms: Ralat Pengesahihan.

en: An error occurred.
ms: Ralat telah berlaku.

en: The image was successfully written.
ms: Imej telah berjaya ditulis.

en: Not enough space on the USB stick.
ms: Ruang dalam pena USB tidak mencukupi.

en: An error occured while copying the image.
ms: Ralat berlaku semasa menyalin imej.

en: USB Image Writer
ms: Penulis Imej USB

en: Make a bootable USB stick
ms: Buat pemacu pena USB boleh but

en: USB Stick Formatter
ms: Pemformat Pena USB

en: Format a USB stick
ms: Format pemacu pena USB

en: Make bootable USB stick
ms: Buat pemacu pena USB boleh but

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
ms: Ia akan musnahkan semua data dalam pena USB, anda pasti hendak meneruskannya?

en: USB stick:
ms: Pena USB:

en: Select a USB stick
ms: Pilih pena USB

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
ms: FAT32 
      + Serasi pada mana-mana peranti.
      -  Tidak dapat mengendalikan fail lebih besar daripada 4GB.
    
    exFAT
      + Serasi hampir pada mana-mana peranti.
      + Boleh mengendalikan fail lebih besar daripada 4GB.
      -  Tidak sepenuhnya serasi seperti FAT32.
    
    NTFS 
      + Serasi dengan Windows.
      -  Tidak serasi dengan Mac dan kebanyakan peranti.
      -  Ada masalah keserasian dengan Linux (NTFS bersifat proprietari).
    
    EXT4 
      + Modern, stabil, pantas, terjurnal.
      + Sokong keizinan fail Linux.
      -  Tidak serasi dengan Windows, Mac dan kebanyakan peranti perkakasan.

en: Volume label:
ms: Label volum:

en: Choose a name for your USB Stick
ms: Pilih nama untuk Pena USB anda

en: USB Stick
ms: Pena USB

en: Select an image
ms: Pilih satu imej

en: Select Image
ms: Pilih Imej

en: Write
ms: Tulis
