linuxmint - en to nb translation catalogue (23 entries)

en: The USB stick was formatted successfully.
nb: Minnepinnen ble vellykket formatert.

en: An error occured while creating a partition on %s.
nb: En feil oppstod ved opprettelse av en partisjon på %s.

en: Authentication Error.
nb: Autentiseringsfeil

en: An error occurred.
nb: Det oppstod en feil.

en: The image was successfully written.
nb: Avtrykket ble vellykket skrevet.

en: Not enough space on the USB stick.
nb: Ikke nok plass på minnepinnen.

en: An error occured while copying the image.
nb: Det oppstod en feil ved kopiering av avtrykket.

en: USB Image Writer
nb: USB-avtrykkskriver

en: Make a bootable USB stick
nb: Lag en oppstartbar minnepinne

en: USB Stick Formatter
nb: Minnepinne-formaterer

en: Format a USB stick
nb: Formater en minnepinne

en: Make bootable USB stick
nb: Lag oppstartbar minnepinne

en: Format
nb: Formatér

en: This will destroy all data on the USB stick, are you sure you want to proceed?
nb: Dette vil slette alle data på minnepinnen, er du sikker på at du vil fortsette?

en: USB stick:
nb: Minnepinne:

en: Select a USB stick
nb: Velg en minnepinne

en: FAT32 
      + Compatible everywhere.
      -  Cannot handle files larger than 4GB.
    
    exFAT
      + Compatible almost everywhere.
      + Can handle files larger than 4GB.
      -  Not as compatible as FAT32.
    
    NTFS 
      + Compatible with Windows.
      -  Not compatible with Mac and most hardware devices.
      -  Occasional compatibility problems with Linux (NTFS is proprietary and reverse engineered).
    
    EXT4 
      + Modern, stable, fast, journalized.
      + Supports Linux file permissions.
      -  Not compatible with Windows, Mac and most hardware devices.
nb: FAT32 
       + Kompatibel overalt.
       - Kan ikke håndtere filer som er større enn 4 GB.
    
    exFAT
       + Kompatibel nesten overalt.
       + Kan håndtere filer som er større enn 4 GB.
       - Ikke så kompatibel som FAT32.
    
    NTFS
       + Kompatibel med Windows.
       - Ikke kompatibel med Mac og de fleste maskinvareenheter.
       - Av og til kompatibilitetsproblemer med Linux (NTFS er proprietær og omvendt konstruert).
    
    EXT4
       + Moderne, stabil, rask, journalisert.
       + Støtter Linux-filtillatelser.
       - Ikke kompatibel med Windows, Mac og de fleste maskinvareenheter.

en: Volume label:
nb: Volum merkelapp

en: Choose a name for your USB Stick
nb: Velg et navn for din minnepinne

en: USB Stick
nb: Minnepinne

en: Select an image
nb: Velg et avtrykk

en: Select Image
nb: Velg avtrykk

en: Write
nb: Skriv
